18/5/2022 Testwedstrijd U18J
De eerder vermelde planning mbt kampioen U18J wordt door afhaken van KBC Heist als volgt aangepast - locatie blijft terrein van HO Beitem:
  • ZA 21/5 - 13u45 Klaverken Buggenhout - D&W Koekelare - 2x25 min
  • 17/05/2022 Bekerfinales
  • Planning bekerfinales 28/5/2022 bij gastclub Sporting Brugge via competitie/bekercompetitie of klik hier
  • 16/5/2022 Info
  • verslag NSC via competitie/verslagen
  • 12/5/2022 Instaptornooi U10-U12 14/5/2022
  • Gastclub: KBC Aalter
  • Wedstrijdschema: klik hier
  • 11/5/2022 Bekercompetitie halve finales
    Komend weekend 14-15/5/2022 staan de halve finales op het programma.
    Plaats, dag en uur : klik hier
    11/05/2022 Beker van Limburg
  • PJ Kaulille B - PJ Kaulille C : 23-9
  • HO Grote Brogel - KBC Overpelt : 26-9
  • Lozen Bocholt - Molenkracht Bree: 14-24
    Wedstrijden 21/5/2022 bij gastclub Lozen Bocholt:
  • 13:45 - pl. 5-6 : PJ Kaulille A tg KBC Overpelt
  • 15:00 - pl. 3-4 : Lozen Bocholt A tg HO Grote Brogel
  • 16:15 - pl. 1-2 :Molenkracht Bree tg PJ Kaulille C
  • 10/05/2022 Testwedstrijden 21-22/2022
    1. Stijgingsduel 1NH/2NH cfr. item 35 RCVK
  • Plaats: terrein KRB Loppem
  • Dag uur: zondag 22/5/2022 10u30
  • Ploegen: Botterken Baasrode (daler 1NHA) WWR Ingelmunster (mogelijke stijger 2NHA)
    2. Kampioen U16J cfr. reeksindeling 2021-2022
  • Plaats: Terrein KB Moerdamme
  • Dag uur: zaterdag 21/5/2022 18u00
  • Ploegen: KBC Male Sporting Brugge
    3. Kampioen U18J
  • Plaats: terreinen HO Beitem
  • Dag uur : zaterdag 21/5/2022
    => 13u00 : Klaverken Buggenhout D&W Koekelare + 4 vrije worpen per ploeg.
    => 14u00 : KBC Heist Klaverken Buggenhout + 4 vrije worpen per ploeg.
    => 15u00 : D&W Koekelare KBC Heist + 4 vrije worpen per ploeg.
    Organisatie U18J
  • Wedstrijden van 2 x 15 minuten 5 rust
  • Na elke wedstrijd neemt elke ploeg 4 vrije worpen naar analogie van regeling bekercompetitie.
  • De scheidsrechter bepaalt aan welke kant van het veld de vrije worpen genomen worden. Cfr. regeling vrije worpen bekercompetitie + toss voor wie eerst werpt.
  • Kampioen U18:
    1. Meeste punten na de wedstrijden : 4 bij winst, 3 bij gelijkspel, 2 bij verlies, 0 bij FF.
    2. Indien punt 1 gelijk, meest gescoorde vrije worpen (score op 8)
    3. Indien punt 2 ook gelijk, minst vrije worpen tegen (score op 8)
    4. Indien nog altijd geen duidelijkheid: nieuwe reeks van 4 vrije worpen tussen de betreffende ploegen tot er een winnaar is cfr. regeling bekercompetitie
  • 11/05/2022 Beker van Limburg
  • KBC Overpelt - PJ Kaulille C 10-11
  • Molenkracht Bree - PJ Kaulille A 27-14
  • HO Grote Brogel - PJ Kaulille B 15-11
  • 5/05/2022 Info
  • Opleidingen digitaal ledenbeheer voor clubsecretarissen: 14/6/22 (regio Limburg) - 21/6/22 (regio Oost- - 22/6/22 (regio West)
  • Bijeenkomst krachtbalclubs (AV) - 27/6/22 - 20u00
  • Bijeenkomst clubmedewerkers jeugdkrachtbal - 3/9/22 van 9u30 tot 12u30 - evaluatie U8-U10-U12 en screening U14-U16-U18
  • Verslag SRCWVL via competitie/verslagen - cfr. info mbt solidariteit verpl.kosten SRs
  • 4/05/2022 Bekercompetitie - halve finales
  • Aangeduide SRs via competitie/bekercompetitie
  • De vermelde namen zijn de SRs: SR wedstrijd 1 wordt GR wedstrijd 2 en omgekeerd. Waar 2 keer dezelfde naam SR staat, is W. Braem GR.
  • De gastclub betaalt de vergoeding aan de SRs en dient daarna onkostennota (klik hier) in via info@krachtbal.be
  • 3/5/2022 Nacompetitie - heenronde
  • Wedstrijden in de heenronde van de nacompetitie via competitie/kalender
  • 2/5/2022 Testwedstrijd reekswinnaar U16JB
    Op het terrein van KBC St. Michiels:
  • ZA - 7/5/2022 - 15u45 - Noordster Dudzele tegen Sporting Brugge
  • 26/4/2022 Beker van Limburg
  • PJ Kaulille A - Lozen Bocholt : 16/20
  • PJ Kaulille B - KBC Overpelt : 14/24
  • PJ Kaulille C - HO Grote Brogel : 17/13
  • 25/04/2022 MOEV Tornooien 27/4 e.k.
    Info:
  • Minikrachtbal Brugge Gulden Kamer: nog op zoek naar 1 scheidsrechter
  • Minikrachtbal Ledegem: SRs OK (Luc D; Walter D; Hanne V) Thanks!
  • Minikrachtbal Halle mmv Helios Halle. Thanks!
  • PK secundair Magdalenastraat Brugge werd geannuleerd.
  • 20/4/2022 Nacompetities - testwedstrijden
    1. Nacompetitie met heen- en terugwedstrijden (REGH/2LD/REGD/U14J)
  • Die wedstrijden zijn gepland in het weekend 7-8/5/2022 (heen) en 21-22/5/2022 (terug)
  • Als elke ploeg 1 van de 2 wedstrijden wint, wordt onmiddellijk na de 2e wedstrijd de winnaar bepaald door: verlengingen (2 x 5 minuten) en indien nog gelijk vrije worpen tot er een winnaar gekend is. Cfr. bekercompetitie.
    2. Ev. testwedstrijden kampioenen/stijgers/dalers
  • Deze wedstrijden zijn voorzien op neutraal terrein in het weekend 21-22/5/2022
  • Clubs die hun accommodatie ter beschikking willen stellen, gelieve dat per kerende en tegen ten laatste 30/4 e.k. te doen naar info@krachtbal.be en nsckrachtbal@gmail.com
  • 20/4/2022 Instaptornooien U8-U10-U12
    A.s. zaterdag 23/4 instaptornooien bij gastclubs Botterken Baasrode en Atlas Varsenare - wedstrijdschema - klik hier
    6/4/2022 Instaptornooien U8-U10-U12
  • Zaterdag 9/4/2022 - gastclub Avanti Lissewege - wedstrijdschema
  • 5/04/2022 Info
  • 1/2 finales beker - weekend 14-15/5/2022 - neutraal terrein - klik hier
  • Verslag NSC via competitie/verslagen
  • 1/4/2022 Medewerkers MOEV organisaties
    Voor het schoolkrachtbal op woensdagnamiddag i.s.m MOEV zoeken wij nog (veel) medewerkers.
    Voor een overzicht van plaatsen en data: klik hier
  • 18/5 Snellegem wordt verplaatst naar oktober 2022
  • Voor de organisatie in Ledegem 27/4 hebben we voldoende medewerkers.

    Zin, tijd,... laat het ons weten op info@krachtbal.be
  • 1/04/2022 Bekerwedstrijden 2-3 april 2022
    Komend weekend staan de kwartfinales van de beker op het programma - overzicht (ter info: als er geen SR ingevuld is, is dat omdat er geen beschikbaar is of de naam nog niet gemeld werd)