1-2 okt
1NHA
20:00 Sporting BruggeWWR Ingelmunster -
10:15 HO BeitemKSVV Inter Assebroek -
11:30 KBK Ichtegemt Klaverken Buggenhout -
11:15 KRB JabbekeGrenskracht Menen -
16:00 KBC St. MichielsAvanti Lissewege -
18:00 KBC MaleD&W Koekelare -
 
1. KBC St. Michiels12(3)
2. KBC Male12(3)
3. KRB Jabbeke12(3)
4. KBK Ichtegem12(3)
5. Grenskracht Menen10(3)
6. t Klaverken Buggenhout8(3)
7. D&W Koekelare8(3)
8. KSVV Inter Assebroek8(3)
9. WWR Ingelmunster8(3)
10. HO Beitem6(3)
11. Sporting Brugge6(3)
12. Avanti Lissewege6(3)
1-2 okt
1NHB
18:45 Sporting BruggeWWR Ingelmunster -
09:00 HO BeitemKSVV Inter Assebroek -
10:15 KBK Ichtegemt Klaverken Buggenhout -
10:00 KRB JabbekeGrenskracht Menen -
14:45 KBC St. MichielsAvanti Lissewege -
16:45 KBC MaleD&W Koekelare -
 
1. KBC Male12(3)
2. KBC St. Michiels12(3)
3. HO Beitem12(3)
4. Sporting Brugge12(3)
5. KRB Jabbeke10(3)
6. Grenskracht Menen8(3)
7. D&W Koekelare8(3)
8. t Klaverken Buggenhout8(3)
9. KSVV Inter Assebroek7(3)
10. Avanti Lissewege7(3)
11. WWR Ingelmunster6(3)
12. KBK Ichtegem2(3)
1-2 okt
1ND
11:30 HO BeitemKBC Heist -
18:30 KBC St. Michielst Klaverken Buggenhout -
15:00 t Botterken BaasrodeKBC Male -
09:00 WWR IngelmunsterNoordster Dudzele -
 
1. KBC St. Michiels12(3)
2. t Klaverken Buggenhout11(3)
3. KBC Male10(3)
4. t Botterken Baasrode10(3)
5. WWR Ingelmunster9(3)
6. Noordster Dudzele8(3)
7. KBC Heist6(3)
8. HO Beitem4(3)
1-2 okt
2NHA
18:00 Osiris AalstKBC Heist -
19:30 KBC AalterKrachtbal Snellegem -
17:15 KBC St. MichielsKBK Temse -
10:00 VrijD&W Koekelare -
20:00 t Botterken BaasrodeKBC Opstal -
 
1. KBC St. Michiels12(3)
2. Osiris Aalst10(3)
3. KBC Aalter10(3)
4. t Botterken Baasrode8(3)
5. D&W Koekelare8(3)
6. KBK Temse8(3)
7. Krachtbal Snellegem6(2)
8. KBC Opstal4(2)
9. KBC Heist4(2)
1-2 okt
2NHB
16:45 Osiris AalstKBC Heist -
18:15 KBC AalterKrachtbal Snellegem -
16:00 KBC St. MichielsKBK Temse30 - 0
10:00 VrijD&W Koekelare -
18:45 t Botterken BaasrodeKBC Opstal -
 
1. D&W Koekelare12(3)
2. t Botterken Baasrode12(3)
3. KBC St. Michiels8(3)
4. KBK Temse8(3)
5. Krachtbal Snellegem6(2)
6. KBC Heist6(2)
7. Osiris Aalst6(3)
8. KBC Aalter6(3)
9. KBC Opstal4(2)
1-2 okt
LH
09:30 Z.A.K.Beverent Klaverken Buggenhout -
17:00 KBC AalterD&W Koekelare (1LH) -
10:15 HO Beitem (1LH)Vrij -
10:00 Buffalo s SijseleAtlas Varsenare -
20:00 KSVV Inter Assebroek (1LH)KB Moerdamme -
10:45 KBK Temse (1LH)KBC St. Michiels -
16:00 KBC Male (1LH)Krachtbal Torhout -
 
1. HO Beitem (1LH)12(3)
2. D&W Koekelare (1LH)12(3)
3. Z.A.K.Beveren10(3)
4. Buffalo s Sijsele10(3)
5. KBC Male (1LH)8(2)
6. KBK Temse (1LH)8(3)
7. Atlas Varsenare8(3)
8. KBC Aalter8(3)
9. Krachtbal Torhout6(2)
10. KBC St. Michiels6(2)
11. KB Moerdamme6(3)
12. t Klaverken Buggenhout6(3)
13. KSVV Inter Assebroek (1LH)2(3)
1-2 okt
1LD
16:15 Avanti Lisseweget Botterken Baasrode A -
09:15 Atlas Varsenaret Botterken Baasrode B -
17:30 KBC OpstalKRB Jabbeke -
15:00 t Klaverken BuggenhoutGrenskracht Menen -
19:45 KBC St. Michiels AKBC Heist -
17:15 KBC St. Michiels BKBK Ichtegem -
 
1. Atlas Varsenare12(3)
2. KBC St. Michiels B12(3)
3. KBK Ichtegem12(3)
4. Grenskracht Menen10(3)
5. KBC St. Michiels A9(3)
6. t Botterken Baasrode B9(3)
7. t Klaverken Buggenhout8(3)
8. Avanti Lissewege8(3)
9. KRB Jabbeke8(3)
10. KBC Opstal8(3)
11. KBC Heist6(3)
12. t Botterken Baasrode A6(3)
1-2 okt
REG DA
16:15 Avanti LissewegeVrij -
10:15 WWR IngelmunsterD&W Koekelare -
10:15 Noordster DudzeleKRB Jabbeke -
10:45 Grenskracht MenenAtlas Varsenare30 - 0
10:00 KBC Maldegem-DonkKB Moerdamme -
09:30 KBK Temse (2LD)KBC St. Michiels -
13:30 KBC Malet Botterken Baasrode -
 
1. KBC Maldegem-Donk12(3)
2. KRB Jabbeke12(3)
3. Grenskracht Menen10(3)
4. D&W Koekelare10(3)
5. KB Moerdamme8(3)
6. Avanti Lissewege8(3)
7. WWR Ingelmunster8(3)
8. KBC Male6(2)
9. KBK Temse (2LD)6(2)
10. Noordster Dudzele6(3)
11. Atlas Varsenare6(3)
12. KBC St. Michiels6(3)
13. t Botterken Baasrode4(2)
1-2 okt
REG DB
10:00 Avanti Lisseweget Klaverken Buggenhout -
09:30 KRB LoppemD&W Koekelare A -
15:00 HO BeitemKRB Jabbeke -
13:00 Grenskracht MenenVrij -
09:00 KBK Ichtegem ASporting Brugge -
13:45 t Botterken BaasrodeKBC St. Michiels -
14:45 KBC MaleKrachtbal Torhout -
 
1. KRB Jabbeke12(3)
2. t Botterken Baasrode10(3)
3. t Klaverken Buggenhout10(3)
4. Avanti Lissewege10(3)
5. KBC St. Michiels10(3)
6. KRB Loppem10(3)
7. Grenskracht Menen10(3)
8. KBC Male10(3)
9. KBK Ichtegem A6(2)
10. Sporting Brugge6(3)
11. Krachtbal Torhout6(3)
12. HO Beitem4(2)
13. D&W Koekelare A4(2)
1-2 okt
REG HA
17:30 t Botterken BaasrodeKBK Ichtegem -
16:00 HO Beitem BHO Beitem A -
13:30 KBC St. MichielsSporting Brugge -
14:15 KBC MaleD&W Koekelare -
09:00 Noordster DudzeleKRB Jabbeke -
 
1. KBK Ichtegem12(3)
2. HO Beitem B12(3)
3. t Botterken Baasrode10(3)
4. D&W Koekelare9(3)
5. KRB Jabbeke9(3)
6. Sporting Brugge9(3)
7. HO Beitem A8(3)
8. KBC Male8(3)
9. KBC St. Michiels7(3)
10. Noordster Dudzele6(3)
1-2 okt
REG HB
10:45 KRB LoppemHelios Halle -
10:30 Atlas VarsenareHO Beitem0 - 30
10:30 Meraki AalstAvanti Lissewege30 - 0
15:30 KBC MaleD&W Koekelare -
16:15 t Botterken BaasrodeKRB Jabbeke -
 
1. Meraki Aalst12(3)
2. KBC Male10(3)
3. KRB Jabbeke9(3)
4. HO Beitem9(3)
5. D&W Koekelare9(3)
6. Avanti Lissewege8(3)
7. KRB Loppem8(3)
8. Helios Halle8(3)
9. t Botterken Baasrode6(3)
10. Atlas Varsenare5(3)
1-2 okt
U18J
14:45 t Botterken BaasrodeKBK Ichtegem B -
10:30 Krachtbal TorhoutKBC St. Michiels B -
11:15 KBC St. Michiels AAvanti Lissewege -
11:15 KBC MaleD&W Koekelare -
15:30 Noordster Dudzelet Klaverken Buggenhout -
 
1. t Klaverken Buggenhout12(3)
2. Avanti Lissewege12(3)
3. KBC St. Michiels B10(3)
4. KBC Male10(3)
5. KBC St. Michiels A10(3)
6. D&W Koekelare8(3)
7. KBK Ichtegem B8(3)
8. t Botterken Baasrode8(3)
9. Noordster Dudzele6(3)
10. Krachtbal Torhout4(3)
1-2 okt
U18M
11:00 KRB JabbekeSporting Brugge -
11:00 KBK IchtegemNoordster Dudzele -
15:30 KBC HeistKBC St. Michiels -
 
1. KBC St. Michiels12(3)
2. KBK Ichtegem12(3)
3. Noordster Dudzele10(3)
4. KBC Heist8(3)
5. Sporting Brugge6(3)
6. KRB Jabbeke6(3)
1-2 okt
U16JA
16:00 KBC AalterKBC Heist -
09:00 KRB JabbekeKBC St. Michiels -
10:00 KBK IchtegemHO Beitem -
11:30 WWR Ingelmunstert Botterken Baasrode -
 
1. KBC Heist12(3)
2. HO Beitem12(3)
3. t Botterken Baasrode10(3)
4. KBC St. Michiels10(3)
5. KRB Jabbeke8(3)
6. WWR Ingelmunster6(3)
7. KBK Ichtegem6(3)
8. KBC Aalter6(3)
1-2 okt
U16JB
17:45 Sporting BruggeKrachtbal Torhout -
10:00 KRB Jabbeket Klaverken Buggenhout -
09:00 KBK IchtegemKBC Opstal -
09:15 KBC St. MichielsKrachtbal Snellegem -
 
1. t Klaverken Buggenhout12(3)
2. Sporting Brugge10(3)
3. KBC St. Michiels10(3)
4. Krachtbal Snellegem10(3)
5. Krachtbal Torhout10(3)
6. KBC Opstal8(3)
7. KRB Jabbeke6(3)
8. KBK Ichtegem4(3)
1-2 okt
U16M
17:30 Avanti LissewegeGrenskracht Menen -
15:45 Osiris AalstHO Beitem -
12:30 KBC St. MichielsKBC Male -
10:15 KBK IchtegemKrachtbal Torhout -
14:30 Noordster Dudzelet Klaverken Buggenhout -
 
1. Krachtbal Torhout12(3)
2. Noordster Dudzele12(3)
3. KBC St. Michiels10(3)
4. KBC Male10(3)
5. KBK Ichtegem10(3)
6. Osiris Aalst8(3)
7. HO Beitem8(3)
8. Grenskracht Menen8(3)
9. Avanti Lissewege6(3)
10. t Klaverken Buggenhout4(3)
1-2 okt
U14JA
09:00 Buffalo s SijseleKrachtbal Torhout -
14:00 t Klaverken Buggenhout AKBC St. Michiels -
11:15 KBK IchtegemD&W Koekelare -
09:00 KRB Jabbeket Botterken Baasrode -
 
1. KBC St. Michiels12(3)
2. t Botterken Baasrode12(3)
3. KRB Jabbeke10(3)
4. D&W Koekelare10(3)
5. KBK Ichtegem8(3)
6. Krachtbal Torhout6(3)
7. t Klaverken Buggenhout A6(3)
8. Buffalo s Sijsele6(3)
1-2 okt
U14JB
10:15 KBC MaleKBK Temse -
09:45 Grenskracht Menent Klaverken Buggenhout -
09:15 KBK IchtegemHO Beitem -
19:00 KBC St. MichielsAvanti Lissewege -
 
1. KBK Ichtegem12(3)
2. Avanti Lissewege10(3)
3. HO Beitem10(3)
4. KBK Temse10(3)
5. KBC St. Michiels6(2)
6. t Klaverken Buggenhout6(2)
7. KBC Male6(3)
8. Grenskracht Menen6(3)
1-2 okt
U14MA
11:15 Avanti LissewegeKrachtbal Torhout -
13:00 t Klaverken BuggenhoutKRB Jabbeke -
16:00 D&W KoekelareHO Beitem -
15:45 VrijNoordster Dudzele -
 
1. t Klaverken Buggenhout12(3)
2. D&W Koekelare12(3)
3. Avanti Lissewege10(3)
4. Noordster Dudzele8(3)
5. KRB Jabbeke4(2)
6. HO Beitem4(2)
7. Krachtbal Torhout4(2)
1-2 okt
U14MB
11:15 Buffalo s SijseleSporting Brugge -
13:45 t Botterken BaasrodeKBC St. Michiels -
17:00 D&W KoekelareKBK Ichtegem -
10:00 vrijKrachtbal Snellegem -
 
1. D&W Koekelare10(3)
2. t Botterken Baasrode10(3)
3. KBC St. Michiels8(2)
4. KBK Ichtegem8(2)
5. Krachtbal Snellegem6(3)
6. Buffalo s Sijsele6(3)
7. Sporting Brugge4(2)
1-2 okt
U12A
09:00 Avanti LissewegeKrachtbal Snellegem -
14:00 HO BeitemNoordster Dudzele B -
16:45 Noordster Dudzele AKRB Jabbeke -
13:00 t Klaverken Buggenhout BGrenskracht Menen -
10:00 VrijSporting Brugge -
14:30 KBC HeistD&W Koekelare -
 
1. HO Beitem12(3)
2. t Klaverken Buggenhout B12(3)
3. Avanti Lissewege10(3)
4. Noordster Dudzele B8(2)
5. D&W Koekelare8(2)
6. Grenskracht Menen8(3)
7. KRB Jabbeke8(3)
8. KBC Heist8(3)
9. Noordster Dudzele A6(3)
10. Sporting Brugge6(3)
11. Krachtbal Snellegem4(2)
12. Avanti Lissewege0(0)
1-2 okt
U12B
15:00 KBC AalterKBK Ichtegem -
14:00 HO Beitem BVrij A -
10:00 Noordster DudzeleVrij B -
14:00 t Klaverken BuggenhoutKrachtbal Torhout -
10:15 KBC St. MichielsAvanti Lissewege -
12:00 KBK TemseD&W Koekelare -
 
1. Krachtbal Torhout10(3)
2. HO Beitem B10(3)
3. t Klaverken Buggenhout8(2)
4. D&W Koekelare8(2)
5. KBK Ichtegem8(3)
6. Noordster Dudzele8(3)
7. Avanti Lissewege6(2)
8. KBC St. Michiels4(2)
9. KBC Aalter4(3)
10. KBK Temse0(1)