maak uw keuze




downloads
maak excel-file
kalender en uitslagen
1° Nationale Heren (1NHA)
22/05/202216:15t Klaverken Buggenhout Sporting Brugge 14 - 9Stassijns Jean-Pierre
21/05/202215:00KBC Male Avanti Lissewege 26 - 21Timmerman Kurt
22/05/202214:45KBC St. Michiels KBK Ichtegem 27 - 15Van Bosstraeten Charlot
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
22/05/202215:00t Klaverken Buggenhout Sporting Brugge 23 - 24Stassijns Jean-Pierre
21/05/202213:45KBC Male Avanti Lissewege 32 - 11Timmerman Kurt
22/05/202214:45KBC St. Michiels KBK Ichtegem 30 - 0Van Bosstraeten Charlot
 
U16 jongens B (U16JB)
22/05/202210:00KBK Ichtegem KRB Jabbeke 15 - 12Timmerman Dirk
 
U14 meisjes (U14M)
22/05/202213:45t Klaverken Buggenhout Noordster Dudzele 9 - 9Stassijns Jean-Pierre
22/05/202211:00KBK Ichtegem B Avanti Lissewege 12 - 5Timmerman Dirk
22/05/202211:30KRB Jabbeke HO Beitem 7 - 20Van Torre Louis
 
2° Landelijke Dames Titel (2LD Titel)
22/05/202209:30KBK Temse t Botterken Baasrode 0 - 30geen beschikbaar
 
Regionale Dames Titel (REG D Titel)
22/05/202209:00KRB Jabbeke (B) KB Moerdamme 27 - 29Van Torre Louis
 
Regionale Dames 3-4 (REG D 3-4)
22/05/202210:00KBC Maldegem-Donk KRB Jabbeke (A) 21 - 29Braem Walter
 
Regionale Dames 5-6 (REG D 5-6)
21/05/202209:00Avanti Lissewege D&W Koekelare 0 - 30geen beschikbaar
 
Regionale Dames 7-8 (REG D 7-8)
21/05/202210:30Grenskracht Menen KRB Loppem 0 - 30geen beschikbaar
 
Regionale Dames 9-10 (REG D 9-10)
22/05/202210:15HO Beitem (B) KBC Male 0 - 30geen beschikbaar
 
Regionale Dames 11-12 (REG D 11-12)
22/05/202213:30KBC St. Michiels Atlas Varsenare 33 - 23Van Bosstraeten Charlot
 
Regionale Dames 13-14 (REG D 13-14)
21/05/202216:00HO Beitem (A) Krachtbal Torhout 30 - 0Maenhout Eric
 
Regionale Heren Titel (REG H Titel)
22/05/202212:15KBC St. Michiels (B) KBK Ichtegem 22 - 13Van Bosstraeten Charlot
 
Regionale Heren 3-4 (REG H 3-4)
21/05/202219:00t Botterken Baasrode HO Beitem B (A) 0 - 30geen beschikbaar
 
Regionele Heren 5-6 (REG H 5-6)
22/05/202210:15KRB Jabbeke HO Beitem A (A) 12 - 23Van Torre Louis
 
Regionale Heren 7-8 (REG H 7-8)
22/05/202209:00HO Beitem (B) t Botterken Baasrode (A) 30 - 0geen beschikbaar
 
Regionale Heren 9-10 (REG H 9-10)
21/05/202209:00KBC Heist Sporting Brugge 30 - 0geen beschikbaar
 
Regionale Heren 11-12 (REG H 11-12)
21/05/202219:00KBC Aalter Grenskracht Menen 30 - 0Strobbe Luc
 
Regionale Heren 13-14 (REG H 13-14)
22/05/202210:00Atlas Varsenare KRB Loppem (A) 30 - 0geen beschikbaar
 
Regionale Heren 15-16 (REG H 15-16)
21/05/202219:00D&W Koekelare KBC St. Michiels (A) 0 - 30geen beschikbaar
 
Regionale Heren 17-18 (REG H 17-18)
22/05/202211:00KRB Loppem D&W Koekelare (A) 0 - 30geen beschikbaar
 
Regionale Heren 19-20 (REG H 19-20)
21/05/202209:00Avanti Lissewege KRB Jabbeke (A) 0 - 30geen beschikbaar
 
U14 Jongens Titel (U14J Titel)
21/05/202215:00HO Beitem t Klaverken Buggenhout 11 - 14Maenhout Eric
 
U14 Jongens 3-4 (U14J 3-4)
22/05/202210:45KBK Temse KBK Ichtegem B (A) 30 - 0geen beschikbaar
 
U14 Jongens 5-6 (U14J 5-6)
21/05/202210:00Noordster Dudzele KRB Jabbeke 13 - 19Demunter Marc
 
U14 Jongens 7-8 (U14J 7-8)
22/05/202211:15KBC St. Michiels (B) KBC St. Michiels (A) 30 - 0geen beschikbaar
 
U14 Jongens 9-10 (U14J 9-10)
21/05/202215:00Avanti Lissewege KBK Ichtegem A (A) 19 - 19Van Deynse Andre
 
U14 Jongens 11-12 (U14J 11-12)
22/05/202209:00KRB Jabbeke KBC Opstal 0 - 30geen beschikbaar
 
U14 Jongens 13-14 (U14J 13-14)
21/05/202218:00KBC Aalter t Botterken Baasrode 0 - 30Strobbe Luc
 
U14 Jongens 15-16 (U14J 15-16)
22/05/202209:00KBK Ichtegem Krachtbal Torhout 30 - 0geen beschikbaar
 
U14 Jongens 17-18 (U14J 17-18)
22/05/202209:00WWR Ingelmunster Osiris Aalst 30 - 0geen beschikbaar