maak uw keuze




downloads
maak excel-file
kalender en uitslagen
1° Nationale Heren (1NHA)
3/10/202020:00Sporting BruggeKBC Male26 - 27Roze Eddy
10/10/202014:45KBC MaleAvanti Lissewegeuitgest. geen beschikbaar
17/10/202017:30t Botterken BaasrodeKBC Maleuitgest.
24/10/202019:15D&W KoekelareKBC Maleuitgest.
31/10/202016:00KBC MaleHO Beitemuitgest.
8/11/202016:00t Klaverken BuggenhoutKBC Maleuitgest.
14/11/202016:00KBC MaleKBC St. Michielsuitgest.
21/11/202016:00KBC MaleKBK Ichtegemuitgest.
28/11/202013:00Grenskracht MenenKBC Maleuitgest.
5/12/202014:45KBC MaleKRB Jabbekeuitgest.
12/12/202016:00KBC MaleKSVV Inter Assebroekuitgest.
19/12/202016:00KBC MaleSporting Bruggeuitgest.
9/01/202120:00Avanti LissewegeKBC Maleuitgest.
16/01/202114:45KBC Malet Botterken Baasrodeuitgest.
23/01/202114:45KBC MaleD&W Koekelareuitgest.
31/01/202110:15HO BeitemKBC Maleuitgest.
6/02/202114:45KBC Malet Klaverken Buggenhoutuitgest.
13/02/202116:15KBC St. MichielsKBC Maleuitgest.
21/02/202111:15KBK IchtegemKBC Maleuitgest.
27/02/202114:45KBC MaleGrenskracht Menenuitgest.
7/03/202111:30KRB JabbekeKBC Maleuitgest.
13/03/202116:45KSVV Inter AssebroekKBC Maleuitgest.
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
3/10/202018:30Sporting BruggeKBC Male20 - 21Roze Eddy
10/10/202013:30KBC MaleAvanti Lissewegeuitgest. geen beschikbaar
17/10/202016:15t Botterken BaasrodeKBC Maleuitgest.
24/10/202018:00D&W KoekelareKBC Maleuitgest.
31/10/202014:45KBC MaleHO Beitemuitgest.
8/11/202014:45t Klaverken BuggenhoutKBC Maleuitgest.
14/11/202014:45KBC MaleKBC St. Michielsuitgest.
21/11/202014:45KBC MaleKBK Ichtegemuitgest.
28/11/202011:45Grenskracht MenenKBC Maleuitgest.
5/12/202013:30KBC MaleKRB Jabbekeuitgest.
12/12/202014:45KBC MaleKSVV Inter Assebroekuitgest.
19/12/202014:45KBC MaleSporting Bruggeuitgest.
9/01/202118:45Avanti LissewegeKBC Maleuitgest.
16/01/202113:30KBC Malet Botterken Baasrodeuitgest.
23/01/202113:30KBC MaleD&W Koekelareuitgest.
31/01/202109:00HO BeitemKBC Maleuitgest.
6/02/202113:30KBC Malet Klaverken Buggenhoutuitgest.
13/02/202115:00KBC St. MichielsKBC Maleuitgest.
21/02/202110:00KBK IchtegemKBC Maleuitgest.
27/02/202113:30KBC MaleGrenskracht Menenuitgest.
7/03/202110:15KRB JabbekeKBC Maleuitgest.
13/03/202115:30KSVV Inter AssebroekKBC Maleuitgest.
 
1° Nationale Dames (1NDA)
3/10/202017:30KBC HeistKBC Male15 - 29Van Deynse Andre
10/10/202017:15KBC MaleKBC St. Michielsuitgest. geen beschikbaar
15/11/202011:30KBK IchtegemKBC Maleuitgest.
22/11/202010:45HO BeitemKBC Maleuitgest.
28/11/202017:15KBC MaleNoordster Dudzeleuitgest.
5/12/202017:15KBC MaleKBC Heistuitgest.
12/12/202013:45KBC St. MichielsKBC Maleuitgest.
19/12/202018:30KBC Malet Botterken Baasrodeuitgest.
10/01/202111:30WWR IngelmunsterKBC Maleuitgest.
16/01/202117:15KBC Malet Klaverken Buggenhoutuitgest.
23/01/202117:15Avanti LissewegeKBC Maleuitgest.
30/01/202117:15KBC MaleKBK Ichtegemuitgest.
6/02/202117:15KBC MaleHO Beitemuitgest.
13/02/202120:00Noordster DudzeleKBC Maleuitgest.
20/02/202120:00t Botterken BaasrodeKBC Maleuitgest.
27/02/202114:45KBC MaleWWR Ingelmunsteruitgest.
7/03/202116:00t Klaverken BuggenhoutKBC Maleuitgest.
13/03/202118:30KBC MaleAvanti Lissewegeuitgest.
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
3/10/202016:15KBC HeistKBC Male15 - 28Van Deynse Andre
10/10/202016:00KBC MaleKBC St. Michielsuitgest. geen beschikbaar
15/11/202010:15KBK IchtegemKBC Maleuitgest.
22/11/202009:30HO BeitemKBC Maleuitgest.
28/11/202016:00KBC MaleNoordster Dudzeleuitgest.
5/12/202016:00KBC MaleKBC Heistuitgest.
12/12/202012:30KBC St. MichielsKBC Maleuitgest.
19/12/202017:15KBC Malet Botterken Baasrodeuitgest.
10/01/202110:15WWR IngelmunsterKBC Maleuitgest.
16/01/202116:00KBC Malet Klaverken Buggenhoutuitgest.
23/01/202116:00Avanti LissewegeKBC Maleuitgest.
30/01/202116:00KBC MaleKBK Ichtegemuitgest.
6/02/202116:00KBC MaleHO Beitemuitgest.
13/02/202118:45Noordster DudzeleKBC Maleuitgest.
20/02/202118:45t Botterken BaasrodeKBC Maleuitgest.
27/02/202113:30KBC MaleWWR Ingelmunsteruitgest.
7/03/202114:45t Klaverken BuggenhoutKBC Maleuitgest.
13/03/202117:15KBC MaleAvanti Lissewegeuitgest.
 
2° Nationale Heren (2NHA)
3/10/202016:00KBC MaleKBC Opstal26 - 19Dhaese Antoon
11/10/202010:45KBC MaleKBK Temseuitgest. geen beschikbaar
17/10/202016:00KBC MaleHelios Halleuitgest.
24/10/202017:15KBC MaleKBC St. Michielsuitgest.
31/10/202010:00VrijKBC Maleuitgest.
7/11/202016:00KBC MaleWWR Ingelmunsteruitgest.
14/11/202019:00Osiris AalstKBC Maleuitgest.
22/11/202011:30Krachtbal SnellegemKBC Maleuitgest.
28/11/202014:45KBC MaleD&W Koekelareuitgest.
6/12/202011:30HO BeitemKBC Maleuitgest.
13/12/202010:15KRB JabbekeKBC Maleuitgest.
19/12/202020:00KBC OpstalKBC Maleuitgest.
10/01/202110:45KBK TemseKBC Maleuitgest.
17/01/202110:45Helios HalleKBC Maleuitgest.
23/01/202117:15KBC St. MichielsKBC Maleuitgest.
30/01/202116:00KBC MaleVrijuitgest.
7/02/202110:15WWR IngelmunsterKBC Maleuitgest.
13/02/202116:00KBC MaleOsiris Aalstuitgest.
20/02/202116:00KBC MaleKrachtbal Snellegemuitgest.
27/02/202118:45D&W KoekelareKBC Maleuitgest.
6/03/202116:00KBC MaleHO Beitemuitgest.
13/03/202116:00KBC MaleKRB Jabbekeuitgest.
 
2° Nationale Heren Beloften (2NHB)
3/10/202014:45KBC MaleKBC Opstal16 - 10Dhaese Antoon
11/10/202009:30KBC MaleKBK Temseuitgest. geen beschikbaar
17/10/202014:45KBC MaleHelios Halleuitgest.
24/10/202016:00KBC MaleKBC St. Michielsuitgest.
31/10/202010:00VrijKBC Maleuitgest.
7/11/202014:45KBC MaleWWR Ingelmunsteruitgest.
14/11/202017:45Osiris AalstKBC Maleuitgest.
22/11/202010:15Krachtbal SnellegemKBC Maleuitgest.
28/11/202013:30KBC MaleD&W Koekelareuitgest.
6/12/202010:15HO BeitemKBC Maleuitgest.
13/12/202009:00KRB JabbekeKBC Maleuitgest.
19/12/202018:45KBC OpstalKBC Maleuitgest.
10/01/202109:30KBK TemseKBC Maleuitgest.
17/01/202109:30Helios HalleKBC Maleuitgest.
23/01/202116:00KBC St. MichielsKBC Maleuitgest.
30/01/202114:45KBC MaleVrijuitgest.
7/02/202109:00WWR IngelmunsterKBC Maleuitgest.
13/02/202114:45KBC MaleOsiris Aalstuitgest.
20/02/202114:45KBC MaleKrachtbal Snellegemuitgest.
27/02/202117:30D&W KoekelareKBC Maleuitgest.
6/03/202114:45KBC MaleHO Beitemuitgest.
13/03/202114:45KBC MaleKRB Jabbekeuitgest.
 
1° Landelijke Heren (1LH)
3/10/202017:15KBC MaleD&W Koekelare17 - 11Dhaese Antoon
10/10/202018:00KSVV Inter AssebroekKBC Maleuitgest. geen beschikbaar
17/10/202017:15KBC Malet Botterken Baasrodeuitgest.
24/10/202010:00VrijKBC Maleuitgest.
31/10/202017:15KBC MaleAtlas Varsenareuitgest.
7/11/202020:00KBC HeistKBC Maleuitgest.
14/11/202017:15KBC MaleHO Beitemuitgest.
21/11/202017:15KBC MaleKBC Aalteruitgest.
28/11/202016:30Osiris AalstKBC Maleuitgest.
5/12/202018:15D&W KoekelareKBC Maleuitgest.
12/12/202017:15KBC MaleKSVV Inter Assebroekuitgest.
19/12/202017:30t Botterken BaasrodeKBC Maleuitgest.
9/01/202117:15KBC MaleVrijuitgest.
17/01/202110:30Atlas VarsenareKBC Maleuitgest.
23/01/202116:00KBC MaleKBC Heistuitgest.
31/01/202109:00HO BeitemKBC Maleuitgest.
6/02/202118:15KBC AalterKBC Maleuitgest.
13/02/202117:15KBC MaleOsiris Aalstuitgest.
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames A (REG D/2LD A)
3/10/202013:30KBC MaleNoordster Dudzele22 - 13Dhaese Antoon
11/10/202011:30KRB Jabbeke (2LD)KBC Maleuitgest. geen beschikbaar
15/11/202009:30KBK Temse (2LD)KBC Maleuitgest.
21/11/202013:30KBC MaleAvanti Lissewegeuitgest.
29/11/202014:45Krachtbal TorhoutKBC Maleuitgest.
6/12/202010:00Noordster DudzeleKBC Maleuitgest.
12/12/202013:30KBC MaleKRB Jabbeke (2LD)uitgest.
19/12/202013:30KBC MaleKB Moerdammeuitgest.
9/01/202113:30KBC MaleKRB Jabbekeuitgest.
16/01/202120:00t Botterken Baasrode (2LD)KBC Maleuitgest.
23/01/202114:45KBC St. MichielsKBC Maleuitgest.
30/01/202114:45KBC MaleKBK Temse (2LD)uitgest.
6/02/202117:30Avanti LissewegeKBC Maleuitgest.
13/02/202113:30KBC MaleKrachtbal Torhoutuitgest.
20/02/202120:00KB MoerdammeKBC Maleuitgest.
28/02/202109:00KRB JabbekeKBC Maleuitgest.
6/03/202113:30KBC Malet Botterken Baasrode (2LD)uitgest.
13/03/202113:30KBC MaleKBC St. Michielsuitgest.
 
U18 jongens (U18J)
3/10/202009:15KBC Male AKBK Ichtegem15 - 30Vanhecke Jan
10/10/202011:00Avanti LissewegeKBC Male Auitgest. geen beschikbaar
17/10/202009:15KBC Male AHelios Halleuitgest.
24/10/202010:00KBC Male AKBC St. Michielsuitgest.
31/10/202017:30t Botterken BaasrodeKBC Male Auitgest.
7/11/202011:00KBC Male AKBC Male Buitgest.
14/11/202015:30Sporting BruggeKBC Male Auitgest.
21/11/202018:45KBC HeistKBC Male Auitgest.
28/11/202009:15KBC Male AD&W Koekelareuitgest.
5/12/202016:00HO BeitemKBC Male Auitgest.
13/12/202009:00KRB JabbekeKBC Male Auitgest.
20/12/202009:00KBK IchtegemKBC Male Auitgest.
9/01/202109:15KBC Male AAvanti Lissewegeuitgest.
17/01/202110:45Helios HalleKBC Male Auitgest.
23/01/202118:30KBC St. MichielsKBC Male Auitgest.
30/01/202109:15KBC Male At Botterken Baasrodeuitgest.
6/02/202111:00KBC Male BKBC Male Auitgest.
13/02/202109:15KBC Male ASporting Bruggeuitgest.
20/02/202109:15KBC Male AKBC Heistuitgest.
27/02/202116:45D&W KoekelareKBC Male Auitgest.
6/03/202109:15KBC Male AHO Beitemuitgest.
13/03/202109:15KBC Male AKRB Jabbekeuitgest.
 
3/10/202010:30KBC Male Bt Botterken Baasrode20 - 38Vanhecke Jan
10/10/202011:00KBK IchtegemKBC Male Buitgest. geen beschikbaar
17/10/202013:45KBC HeistKBC Male Buitgest.
24/10/202011:15KBC Male BKRB Jabbekeuitgest.
31/10/202015:30Sporting BruggeKBC Male Buitgest.
7/11/202011:00KBC Male AKBC Male Buitgest.
14/11/202010:30KBC Male BD&W Koekelareuitgest.
21/11/202015:00HO BeitemKBC Male Buitgest.
28/11/202010:30KBC Male BHelios Halleuitgest.
5/12/202018:30KBC St. MichielsKBC Male Buitgest.
12/12/202011:30Avanti LissewegeKBC Male Buitgest.
19/12/202016:15t Botterken BaasrodeKBC Male Buitgest.
9/01/202110:30KBC Male BKBK Ichtegemuitgest.
16/01/202111:00KBC Male BKBC Heistuitgest.
24/01/202109:00KRB JabbekeKBC Male Buitgest.
30/01/202110:30KBC Male BSporting Bruggeuitgest.
6/02/202111:00KBC Male BKBC Male Auitgest.
13/02/202115:30D&W KoekelareKBC Male Buitgest.
20/02/202110:30KBC Male BHO Beitemuitgest.
28/02/202110:45Helios HalleKBC Male Buitgest.
6/03/202110:30KBC Male BKBC St. Michielsuitgest.
13/03/202110:30KBC Male BAvanti Lissewegeuitgest.
 
U16 jongens (U16J)
3/10/202009:00Sporting BruggeKBC Male18 - 20Demilde Andreas
10/10/202010:30KBC MaleKBC St. Michielsuitgest. geen beschikbaar
14/11/202016:45D&W Koekelare BKBC Maleuitgest.
22/11/202013:15t Klaverken BuggenhoutKBC Maleuitgest.
28/11/202010:30KBC MaleKBK Ichtegemuitgest.
5/12/202010:30KBC MaleSporting Bruggeuitgest.
12/12/202011:30KBC St. MichielsKBC Maleuitgest.
19/12/202010:30KBC MaleD&W Koekelare Auitgest.
9/01/202119:00KBC OpstalKBC Maleuitgest.
16/01/202110:00KBC MaleKrachtbal Torhoutuitgest.
23/01/202113:45Avanti LissewegeKBC Maleuitgest.
30/01/202110:30KBC MaleD&W Koekelare Buitgest.
6/02/202110:00KBC Malet Klaverken Buggenhoutuitgest.
14/02/202110:00KBK IchtegemKBC Maleuitgest.
20/02/202118:00D&W Koekelare AKBC Maleuitgest.
27/02/202109:00KBC MaleKBC Opstaluitgest.
7/03/202110:00Krachtbal TorhoutKBC Maleuitgest.
13/03/202110:00KBC MaleAvanti Lissewegeuitgest.
 
U14 meisjes (U14M)
4/10/202009:00HO BeitemKBC Male13 - 13Soulliaert Henk
10/10/202009:30KBC MaleNoordster Dudzeleuitgest. geen beschikbaar
14/11/202010:00KBK IchtegemKBC Maleuitgest.
22/11/202011:15KRB JabbekeKBC Maleuitgest.
28/11/202009:30KBC MaleGrenskracht Menenuitgest.
5/12/202009:30KBC MaleHO Beitemuitgest.
12/12/202015:30Noordster DudzeleKBC Maleuitgest.
19/12/202009:30KBC MaleOsiris Aalstuitgest.
9/01/202110:00VrijKBC Maleuitgest.
16/01/202109:00KBC MaleKrachtbal Torhoutuitgest.
23/01/202109:30Avanti LissewegeKBC Maleuitgest.
30/01/202109:30KBC MaleKBK Ichtegemuitgest.
6/02/202109:00KBC MaleKRB Jabbekeuitgest.
13/02/202110:45Grenskracht MenenKBC Maleuitgest.
20/02/202117:45Osiris AalstKBC Maleuitgest.
27/02/202109:30KBC MaleVrijuitgest.
7/03/202111:00Krachtbal TorhoutKBC Maleuitgest.
13/03/202109:00KBC MaleAvanti Lissewegeuitgest.