maak uw keuze




downloads
maak excel-file
kalender en uitslagen
1° Nationale Heren (1NHA)
3/10/202019:15D&W KoekelareHO Beitem23 - 24Vandenberghe Wim
11/10/202010:15HO BeitemKBC St. Michiels15 - 17Van Deynse Andre
18/10/202011:15KBK IchtegemHO Beitemuitgest.
25/10/202010:15HO BeitemGrenskracht Menenuitgest.
31/10/202016:00KBC MaleHO Beitemuitgest.
8/11/202010:15HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
14/11/202020:00t Botterken BaasrodeHO Beitemuitgest.
22/11/202010:15HO BeitemKSVV Inter Assebroekuitgest.
28/11/202020:00Sporting BruggeHO Beitemuitgest.
6/12/202010:15HO BeitemAvanti Lissewegeuitgest.
13/12/202010:15HO Beitemt Klaverken Buggenhoutuitgest.
20/12/202010:15HO BeitemD&W Koekelareuitgest.
10/01/202115:30KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
17/01/202110:15HO BeitemKBK Ichtegemuitgest.
23/01/202113:00Grenskracht MenenHO Beitemuitgest.
31/01/202110:15HO BeitemKBC Maleuitgest.
7/02/202111:30KRB JabbekeHO Beitemuitgest.
14/02/202110:15HO Beitemt Botterken Baasrodeuitgest.
20/02/202116:45KSVV Inter AssebroekHO Beitemuitgest.
28/02/202110:15HO BeitemSporting Bruggeuitgest.
6/03/202120:00Avanti LissewegeHO Beitemuitgest.
14/03/202116:00t Klaverken BuggenhoutHO Beitemuitgest.
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
3/10/202018:00D&W KoekelareHO Beitem33 - 9Vandenberghe Wim
11/10/202009:00HO BeitemKBC St. Michiels14 - 26Van Deynse Andre
18/10/202010:00KBK IchtegemHO Beitemuitgest.
25/10/202009:00HO BeitemGrenskracht Menenuitgest.
31/10/202014:45KBC MaleHO Beitemuitgest.
8/11/202009:00HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
14/11/202018:45t Botterken BaasrodeHO Beitemuitgest.
22/11/202009:00HO BeitemKSVV Inter Assebroekuitgest.
28/11/202018:30Sporting BruggeHO Beitemuitgest.
6/12/202009:00HO BeitemAvanti Lissewegeuitgest.
13/12/202009:00HO Beitemt Klaverken Buggenhoutuitgest.
20/12/202009:00HO BeitemD&W Koekelareuitgest.
10/01/202114:15KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
17/01/202109:00HO BeitemKBK Ichtegemuitgest.
23/01/202111:45Grenskracht MenenHO Beitemuitgest.
31/01/202109:00HO BeitemKBC Maleuitgest.
7/02/202110:15KRB JabbekeHO Beitemuitgest.
14/02/202109:00HO Beitemt Botterken Baasrodeuitgest.
20/02/202115:30KSVV Inter AssebroekHO Beitemuitgest.
28/02/202109:00HO BeitemSporting Bruggeuitgest.
6/03/202118:45Avanti LissewegeHO Beitemuitgest.
14/03/202114:45t Klaverken BuggenhoutHO Beitemuitgest.
 
1° Nationale Dames (1NDA)
3/10/202020:00t Botterken BaasrodeHO Beitem40 - 15Blommaert Marc
11/10/202010:45HO BeitemWWR Ingelmunster19 - 26Van de Keere Dieter
14/11/202014:00KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
22/11/202010:45HO BeitemKBC Maleuitgest.
28/11/202017:30Avanti LissewegeHO Beitemuitgest.
6/12/202010:45HO Beitemt Botterken Baasrodeuitgest.
13/12/202010:15WWR IngelmunsterHO Beitemuitgest.
20/12/202010:45HO Beitemt Klaverken Buggenhoutuitgest.
9/01/202118:45KBC HeistHO Beitemuitgest.
17/01/202110:45HO BeitemNoordster Dudzeleuitgest.
24/01/202111:30KBK IchtegemHO Beitemuitgest.
31/01/202110:45HO BeitemKBC St. Michielsuitgest.
6/02/202117:15KBC MaleHO Beitemuitgest.
14/02/202111:30HO BeitemAvanti Lissewegeuitgest.
21/02/202116:00t Klaverken BuggenhoutHO Beitemuitgest.
28/02/202110:45HO BeitemKBC Heistuitgest.
6/03/202120:00Noordster DudzeleHO Beitemuitgest.
14/03/202110:45HO BeitemKBK Ichtegemuitgest.
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
3/10/202018:45t Botterken BaasrodeHO Beitem33 - 14Blommaert Marc
11/10/202009:30HO BeitemWWR Ingelmunster27 - 11Van de Keere Dieter
14/11/202012:45KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
22/11/202009:30HO BeitemKBC Maleuitgest.
28/11/202016:15Avanti LissewegeHO Beitemuitgest.
6/12/202009:30HO Beitemt Botterken Baasrodeuitgest.
13/12/202009:00WWR IngelmunsterHO Beitemuitgest.
20/12/202009:30HO Beitemt Klaverken Buggenhoutuitgest.
9/01/202117:30KBC HeistHO Beitemuitgest.
17/01/202109:30HO BeitemNoordster Dudzeleuitgest.
24/01/202110:15KBK IchtegemHO Beitemuitgest.
31/01/202109:30HO BeitemKBC St. Michielsuitgest.
6/02/202116:00KBC MaleHO Beitemuitgest.
14/02/202110:15HO BeitemAvanti Lissewegeuitgest.
21/02/202114:45t Klaverken BuggenhoutHO Beitemuitgest.
28/02/202109:30HO BeitemKBC Heistuitgest.
6/03/202118:45Noordster DudzeleHO Beitemuitgest.
14/03/202109:30HO BeitemKBK Ichtegemuitgest.
 
2° Nationale Heren (2NHA)
3/10/202018:45D&W KoekelareHO Beitem25 - 16Strobbe Luc
11/10/202011:30HO BeitemKBC St. Michiels0 - 30Dhaese Antoon
17/10/202020:00KBC OpstalHO Beitemuitgest.
25/10/202011:30HO BeitemKrachtbal Snellegemuitgest.
1/11/202012:00KBK TemseHO Beitemuitgest.
8/11/202011:30HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
14/11/202010:00VrijHO Beitemuitgest.
22/11/202011:30HO BeitemWWR Ingelmunsteruitgest.
28/11/202019:00Osiris AalstHO Beitemuitgest.
6/12/202011:30HO BeitemKBC Maleuitgest.
13/12/202011:30Helios HalleHO Beitemuitgest.
20/12/202011:30HO BeitemD&W Koekelareuitgest.
9/01/202117:15KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
17/01/202111:30HO BeitemKBC Opstaluitgest.
24/01/202111:15Krachtbal SnellegemHO Beitemuitgest.
31/01/202111:30HO BeitemKBK Temseuitgest.
7/02/202110:15KRB JabbekeHO Beitemuitgest.
14/02/202111:30HO BeitemVrijuitgest.
21/02/202110:15WWR IngelmunsterHO Beitemuitgest.
28/02/202111:30HO BeitemOsiris Aalstuitgest.
6/03/202116:00KBC MaleHO Beitemuitgest.
14/03/202110:45HO BeitemHelios Halleuitgest.
 
2° Nationale Heren Beloften (2NHB)
3/10/202017:30D&W KoekelareHO Beitem18 - 22Strobbe Luc
11/10/202010:15HO BeitemKBC St. Michiels27 - 18Dhaese Antoon
17/10/202018:45KBC OpstalHO Beitemuitgest.
25/10/202010:15HO BeitemKrachtbal Snellegemuitgest.
1/11/202010:45KBK TemseHO Beitemuitgest.
8/11/202010:15HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
14/11/202010:00VrijHO Beitemuitgest.
22/11/202010:15HO BeitemWWR Ingelmunsteruitgest.
28/11/202017:45Osiris AalstHO Beitemuitgest.
6/12/202010:15HO BeitemKBC Maleuitgest.
13/12/202010:15Helios HalleHO Beitemuitgest.
20/12/202010:15HO BeitemD&W Koekelareuitgest.
9/01/202116:00KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
17/01/202110:15HO BeitemKBC Opstaluitgest.
24/01/202110:00Krachtbal SnellegemHO Beitemuitgest.
31/01/202110:15HO BeitemKBK Temseuitgest.
7/02/202109:00KRB JabbekeHO Beitemuitgest.
14/02/202110:15HO BeitemVrijuitgest.
21/02/202109:00WWR IngelmunsterHO Beitemuitgest.
28/02/202110:15HO BeitemOsiris Aalstuitgest.
6/03/202114:45KBC MaleHO Beitemuitgest.
14/03/202109:30HO BeitemHelios Halleuitgest.
 
1° Landelijke Heren (1LH)
3/10/202016:30Osiris AalstHO Beitemuitgest. geen beschikbaar
11/10/202009:00HO BeitemKBC Heist20 - 29Dhaese Antoon
17/10/202019:30KBC AalterHO Beitemuitgest.
25/10/202009:00HO BeitemAtlas Varsenareuitgest.
31/10/202010:00VrijHO Beitemuitgest.
8/11/202009:00HO BeitemD&W Koekelareuitgest.
14/11/202017:15KBC MaleHO Beitemuitgest.
22/11/202009:00HO BeitemKSVV Inter Assebroekuitgest.
29/11/202011:15t Botterken BaasrodeHO Beitemuitgest.
6/12/202009:00HO BeitemOsiris Aalstuitgest.
12/12/202020:00KBC HeistHO Beitemuitgest.
20/12/202009:00HO BeitemKBC Aalteruitgest.
10/01/202110:30Atlas VarsenareHO Beitemuitgest.
17/01/202109:00HO BeitemVrijuitgest.
23/01/202118:15D&W KoekelareHO Beitemuitgest.
31/01/202109:00HO BeitemKBC Maleuitgest.
6/02/202118:00KSVV Inter AssebroekHO Beitemuitgest.
14/02/202109:00HO Beitemt Botterken Baasrodeuitgest.
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames B (REG D/2LD B)
4/10/202010:00HO BeitemGrenskracht Menen7 - 22Soulliaert Henk
10/10/202016:15KBC Opstal (2LD)HO Beitem15 - 8 geen beschikbaar
14/11/202016:00HO BeitemKrachtbal Snellegemuitgest.
21/11/202010:00VrijHO Beitemuitgest.
28/11/202016:00HO BeitemD&W Koekelareuitgest.
5/12/202011:45Grenskracht MenenHO Beitemuitgest.
12/12/202016:00HO BeitemKBC Opstal (2LD)uitgest.
20/12/202010:00KRB Loppem (2LD)HO Beitemuitgest.
9/01/202116:00HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
16/01/202116:15HO BeitemKBC St. Michielsuitgest.
23/01/202110:00KBC Maldegem-DonkHO Beitemuitgest.
30/01/202119:00Krachtbal SnellegemHO Beitemuitgest.
6/02/202116:00HO BeitemVrijuitgest.
13/02/202120:00D&W KoekelareHO Beitemuitgest.
20/02/202116:00HO BeitemKRB Loppem (2LD)uitgest.
28/02/202110:15KRB JabbekeHO Beitemuitgest.
7/03/202112:15KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
13/03/202116:00HO BeitemKBC Maldegem-Donkuitgest.
 
Regionale Heren A (REG HA)
4/10/202010:00HO Beitemt Klaverken Buggenhout27 - 9Strobbe Luc
10/10/202018:15KBC AalterHO Beitem18 - 21Kerkaert Geert
17/10/202017:15HO BeitemKBK Ichtegemuitgest.
25/10/202009:30KRB LoppemHO Beitemuitgest.
31/10/202016:15D&W KoekelareHO Beitemuitgest.
7/11/202016:45HO BeitemKBC St. Michielsuitgest.
14/11/202017:15HO BeitemGrenskracht Menenuitgest.
22/11/202014:00t Klaverken BuggenhoutHO Beitemuitgest.
28/11/202017:15HO BeitemKBC Aalteruitgest.
6/12/202009:00KBK IchtegemHO Beitemuitgest.
12/12/202015:45HO BeitemKRB Loppemuitgest.
19/12/202016:45HO BeitemD&W Koekelareuitgest.
10/01/202110:45KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
16/01/202114:15Grenskracht MenenHO Beitemuitgest.
23/01/202116:45HO Beitemt Klaverken Buggenhoutuitgest.
30/01/202119:30KBC AalterHO Beitemuitgest.
6/02/202116:00HO BeitemKBK Ichtegemuitgest.
14/02/202109:30KRB LoppemHO Beitemuitgest.
20/02/202118:00D&W KoekelareHO Beitemuitgest.
27/02/202116:45HO BeitemKBC St. Michielsuitgest.
6/03/202116:45HO BeitemGrenskracht Menenuitgest.
 
Regionale Heren B (REG HB)
4/10/202009:15Atlas VarsenareHO Beitem11 - 13Marchand Filip
11/10/202011:30HO BeitemD&W Koekelare26 - 13Van Deynse Andre
17/10/202018:45KBC HeistHO Beitemuitgest.
25/10/202011:30HO BeitemKBC St. Michielsuitgest.
31/10/202017:00Sporting BruggeHO Beitemuitgest.
8/11/202011:30HO BeitemKRB Loppemuitgest.
14/11/202015:45Avanti LissewegeHO Beitemuitgest.
22/11/202011:30HO BeitemAtlas Varsenareuitgest.
28/11/202018:30D&W KoekelareHO Beitemuitgest.
6/12/202011:30HO BeitemKBC Heistuitgest.
12/12/202013:30KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
20/12/202011:30HO BeitemSporting Bruggeuitgest.
10/01/202110:45KRB LoppemHO Beitemuitgest.
17/01/202111:30HO BeitemAvanti Lissewegeuitgest.
24/01/202110:00Atlas VarsenareHO Beitemuitgest.
31/01/202111:30HO BeitemD&W Koekelareuitgest.
6/02/202118:45KBC HeistHO Beitemuitgest.
14/02/202111:30HO BeitemKBC St. Michielsuitgest.
20/02/202117:00Sporting BruggeHO Beitemuitgest.
28/02/202111:30HO BeitemKRB Loppemuitgest.
6/03/202116:15Avanti LissewegeHO Beitemuitgest.
 
U18 jongens (U18J)
3/10/202015:30D&W KoekelareHO Beitemuitgest.Luyckx Matthias
10/10/202016:00HO BeitemKBC St. Michiels20 - 25Bonne Curt
18/10/202011:00KBK IchtegemHO Beitemuitgest.
24/10/202016:00HO BeitemKBC Heistuitgest.
31/10/202011:30Avanti LissewegeHO Beitemuitgest.
7/11/202015:30HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
14/11/202017:30t Botterken BaasrodeHO Beitemuitgest.
21/11/202015:00HO BeitemKBC Male Buitgest.
28/11/202017:15Sporting BruggeHO Beitemuitgest.
5/12/202016:00HO BeitemKBC Male Auitgest.
13/12/202009:00Helios HalleHO Beitemuitgest.
19/12/202015:30HO BeitemD&W Koekelareuitgest.
9/01/202118:30KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
16/01/202115:00HO BeitemKBK Ichtegemuitgest.
23/01/202117:30KBC HeistHO Beitemuitgest.
30/01/202115:30HO BeitemAvanti Lissewegeuitgest.
7/02/202109:00KRB JabbekeHO Beitemuitgest.
13/02/202115:30HO Beitemt Botterken Baasrodeuitgest.
20/02/202110:30KBC Male BHO Beitemuitgest.
27/02/202115:30HO BeitemSporting Bruggeuitgest.
6/03/202109:15KBC Male AHO Beitemuitgest.
14/03/202110:45HO BeitemHelios Halleuitgest.
 
U18 meisjes (U18M)
3/10/202014:30HO BeitemVrij0 - 0Geen SR nodig
10/10/202018:30Sporting BruggeHO Beitemuitgest. geen beschikbaar
14/11/202014:45HO Beitemt Botterken Baasrode Auitgest.
21/11/202017:30KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
28/11/202013:45HO BeitemWWR Ingelmunsteruitgest.
5/12/202010:00VrijHO Beitemuitgest.
12/12/202014:30HO BeitemSporting Bruggeuitgest.
20/12/202009:00KRB JabbekeHO Beitemuitgest.
9/01/202113:45HO BeitemD&W Koekelareuitgest.
16/01/202117:30t Botterken Baasrode BHO Beitemuitgest.
23/01/202115:30HO BeitemAtlas Varsenareuitgest.
30/01/202113:45t Botterken Baasrode AHO Beitemuitgest.
6/02/202113:45HO BeitemKBC St. Michielsuitgest.
14/02/202111:30WWR IngelmunsterHO Beitemuitgest.
20/02/202113:45HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
27/02/202116:15D&W KoekelareHO Beitemuitgest.
6/03/202114:30HO Beitemt Botterken Baasrode Buitgest.
14/03/202110:30Atlas VarsenareHO Beitemuitgest.
 
U14 jongens B (U14JB)
4/10/202009:00HO BeitemD&W Koekelare30 - 0Strobbe Luc
10/10/202014:00HO BeitemKBC St. Michiels1 - 20Bonne Curt
17/10/202015:30Noordster DudzeleHO Beitemuitgest.
24/10/202014:00HO BeitemKrachtbal Snellegemuitgest.
31/10/202009:30KBC HeistHO Beitemuitgest.
7/11/202014:30HO BeitemGrenskracht Menenuitgest.
14/11/202016:00KBC AalterHO Beitemuitgest.
21/11/202013:30HO BeitemVrijuitgest.
28/11/202011:30Sporting BruggeHO Beitemuitgest.
5/12/202014:00HO BeitemWWR Ingelmunsteruitgest.
12/12/202013:30HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
19/12/202016:00D&W KoekelareHO Beitemuitgest.
9/01/202111:00KBC St. MichielsHO Beitemuitgest.
16/01/202113:00HO BeitemNoordster Dudzeleuitgest.
24/01/202109:00Krachtbal SnellegemHO Beitemuitgest.
30/01/202114:30HO BeitemKBC Heistuitgest.
6/02/202113:00Grenskracht MenenHO Beitemuitgest.
13/02/202114:30HO BeitemKBC Aalteruitgest.
20/02/202110:00VrijHO Beitemuitgest.
27/02/202113:30HO BeitemSporting Bruggeuitgest.
7/03/202110:15WWR IngelmunsterHO Beitemuitgest.
14/03/202110:00KRB JabbekeHO Beitemuitgest.
 
U14 meisjes (U14M)
4/10/202009:00HO BeitemKBC Male13 - 13Soulliaert Henk
10/10/202009:00Avanti LissewegeHO Beitem10 - 16Flameyn Bjorn
14/11/202015:00HO BeitemVrijuitgest.
21/11/202017:45Osiris AalstHO Beitemuitgest.
28/11/202015:00HO BeitemKBK Ichtegemuitgest.
5/12/202009:30KBC MaleHO Beitemuitgest.
12/12/202015:00HO BeitemAvanti Lissewegeuitgest.
19/12/202010:45Grenskracht MenenHO Beitemuitgest.
9/01/202115:00HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
16/01/202114:00HO BeitemNoordster Dudzeleuitgest.
24/01/202111:00Krachtbal TorhoutHO Beitemuitgest.
30/01/202110:00VrijHO Beitemuitgest.
6/02/202115:00HO BeitemOsiris Aalstuitgest.
14/02/202109:00KBK IchtegemHO Beitemuitgest.
20/02/202115:00HO BeitemGrenskracht Menenuitgest.
28/02/202111:15KRB JabbekeHO Beitemuitgest.
6/03/202116:45Noordster DudzeleHO Beitemuitgest.
13/03/202115:00HO BeitemKrachtbal Torhoutuitgest.
 
U12 A (U12A)
3/10/202015:15D&W Koekelare AHO Beitem7 - 12Defreyne Lies
10/10/202013:00HO BeitemKBC St. Michiels6 - 9Bonne Curt
12/12/202013:00HO Beitemt Klaverken Buggenhout A0 - 0
24/01/202110:00KBK Ichtegem AHO Beitemuitgest.
30/01/202113:00HO BeitemGrenskracht Menenuitgest.
7/02/202109:00KBK Ichtegem BHO Beitemuitgest.
13/02/202113:00HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
20/02/202115:45D&W Koekelare BHO Beitemuitgest.
27/02/202113:00HO BeitemKBK Temseuitgest.
7/03/202113:15t Klaverken Buggenhout BHO Beitemuitgest.
13/03/202113:00HO BeitemAvanti Lissewegeuitgest.
 
U12 B (U12B)
3/10/202010:00Krachtbal TorhoutHO Beitem0 - 0Geen SR nodig
10/10/202015:00HO BeitemKBC St. Michiels11 - 5Bonne Curt
12/12/202014:00HO BeitemNoordster Dudzele0 - 0
24/01/202109:00KBK IchtegemHO Beitemuitgest.
30/01/202115:00HO BeitemKrachtbal Snellegemuitgest.
6/02/202110:30Avanti Lissewege BHO Beitemuitgest.
13/02/202114:00HO BeitemKRB Jabbekeuitgest.
20/02/202116:00D&W KoekelareHO Beitemuitgest.
27/02/202114:00HO BeitemWWR Ingelmunsteruitgest.
7/03/202114:00t Klaverken BuggenhoutHO Beitemuitgest.
13/03/202115:00HO BeitemAvanti Lissewege Auitgest.