maak uw keuze




downloads
maak excel-file
kalender en uitslagen
1° Nationale Heren (1NHA)
11/09/202118:45KSVV Inter Assebroek HO Beitem 24 - 16Vanhecke Jan
19/09/202110:15HO Beitem t Botterken Baasrode 24 - 15Vandenberghe Wim
26/09/202110:15HO Beitem KRB Jabbeke 15 - 26Marchand Filip
3/10/202111:30KBK Ichtegem HO Beitem 17 - 21Bonne Curt
9/10/202113:00Grenskracht Menen HO Beitem 26 - 19Maenhout Eric
17/10/202110:15HO Beitem Sporting Brugge 19 - 16Roze Eddy
24/10/202110:15HO Beitem Avanti Lissewege 24 - 10Dhaese Antoon
14/11/202116:15t Klaverken Buggenhout HO Beitem 24 - 19Van Verre Willy
20/11/202118:45D&W Koekelare HO Beitem 22 - 19Defreyne Lies
16/01/202210:15HO Beitem KSVV Inter Assebroek 13 - 20Timmerman Kurt
22/01/202220:00t Botterken Baasrode HO Beitem 15 - 22Blommaert Marc
30/01/202210:15HO Beitem KBC Male 15 - 24Marchand Filip
13/02/202210:15HO Beitem KBK Ichtegem 19 - 23Kerkaert Geert
20/02/202210:15HO Beitem Grenskracht Menen 26 - 11Van Deynse Andre
12/03/202220:00Sporting Brugge HO Beitem 24 - 19Van Deynse Andre
27/03/202210:15HO Beitem t Klaverken Buggenhout 14 - 16Vanhecke Jan
5/04/202220:00Avanti Lissewege HO Beitem 20 - 19Timmerman Kurt
10/04/202210:15HO Beitem KBC St. Michiels 10 - 35Roze Eddy
16/04/202210:15KRB Jabbeke HO Beitem 22 - 19Maenhout Eric
24/04/202210:15HO Beitem D&W Koekelare 32 - 24Demilde Andreas
1/05/202212:15KBC St. Michiels HO Beitem 35 - 12 geen beschikbaar
7/05/202216:00KBC Male HO Beitem 28 - 20Reybrouck Erik
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
11/09/202117:30KSVV Inter Assebroek HO Beitem 25 - 21Vanhecke Jan
19/09/202109:00HO Beitem t Botterken Baasrode 14 - 20Vandenberghe Wim
26/09/202109:00HO Beitem KRB Jabbeke 25 - 22Marchand Filip
3/10/202110:15KBK Ichtegem HO Beitem 22 - 21Bonne Curt
9/10/202111:45Grenskracht Menen HO Beitem 23 - 22Maenhout Eric
17/10/202109:00HO Beitem Sporting Brugge 8 - 21Roze Eddy
24/10/202109:00HO Beitem Avanti Lissewege 31 - 11Dhaese Antoon
14/11/202115:00t Klaverken Buggenhout HO Beitem 18 - 14Van Verre Willy
20/11/202117:30D&W Koekelare HO Beitem 20 - 17Defreyne Lies
16/01/202209:00HO Beitem KSVV Inter Assebroek 16 - 24Timmerman Kurt
22/01/202218:45t Botterken Baasrode HO Beitem 24 - 22Blommaert Marc
30/01/202209:00HO Beitem KBC Male 25 - 21Marchand Filip
13/02/202209:00HO Beitem KBK Ichtegem 24 - 18Kerkaert Geert
20/02/202209:00HO Beitem Grenskracht Menen 29 - 5Van Deynse Andre
12/03/202218:45Sporting Brugge HO Beitem 24 - 21Van Deynse Andre
27/03/202209:00HO Beitem t Klaverken Buggenhout 30 - 19Vanhecke Jan
5/04/202218:45Avanti Lissewege HO Beitem 16 - 32Timmerman Kurt
10/04/202209:00HO Beitem KBC St. Michiels 24 - 36Roze Eddy
16/04/202209:00KRB Jabbeke HO Beitem 28 - 16Maenhout Eric
24/04/202209:00HO Beitem D&W Koekelare 23 - 6Demilde Andreas
1/05/202211:00KBC St. Michiels HO Beitem 23 - 18 geen beschikbaar
7/05/202214:45KBC Male HO Beitem 31 - 17Reybrouck Erik
 
1° Nationale Dames (1NDA)
10/09/202120:00HO Beitem Avanti Lissewege 22 - 14Vanhecke Jan
18/09/202120:00t Botterken Baasrode HO Beitem 37 - 14Van Verre Willy
26/09/202111:30HO Beitem Noordster Dudzele 17 - 13Defreyne Lies
3/10/202116:00WWR Ingelmunster HO Beitem 27 - 9Kerkaert Geert
10/10/202111:30HO Beitem KBC St. Michiels 17 - 30Strobbe Luc
17/10/202111:30HO Beitem KBC Heist 18 - 16Dhaese Antoon
24/10/202116:15t Klaverken Buggenhout HO Beitem 26 - 19Van Verre Willy
14/11/202111:30HO Beitem KBC Male 13 - 34Van Deynse Andre
15/01/202220:00Noordster Dudzele HO Beitem 17 - 21Defreyne Lies
23/01/202211:30HO Beitem WWR Ingelmunster 22 - 23Timmerman Dirk
30/01/202211:30HO Beitem t Botterken Baasrode 14 - 29Defreyne Lies
5/02/202218:15KBC St. Michiels HO Beitem 38 - 23Strobbe Luc
12/02/202216:15KBC Heist HO Beitem 13 - 26Marchand Filip
20/02/202211:30HO Beitem t Klaverken Buggenhout 18 - 31Van Torre Louis
27/02/202211:30KBK Ichtegem HO Beitem 11 - 25Van Deynse Andre
12/03/202217:45KBC Male HO Beitem 21 - 11Reybrouck Erik
20/03/202211:30HO Beitem KBK Ichtegem 21 - 12Bonne Curt
26/03/202212:15Avanti Lissewege HO Beitem 26 - 19Demilde Andreas
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
10/09/202118:45HO Beitem Avanti Lissewege 15 - 23Vanhecke Jan
18/09/202118:45t Botterken Baasrode HO Beitem 20 - 16Van Verre Willy
26/09/202110:15HO Beitem Noordster Dudzele 23 - 14Defreyne Lies
3/10/202114:45WWR Ingelmunster HO Beitem 8 - 17Kerkaert Geert
10/10/202110:15HO Beitem KBC St. Michiels 21 - 24Strobbe Luc
17/10/202110:15HO Beitem KBC Heist 16 - 21Dhaese Antoon
24/10/202115:00t Klaverken Buggenhout HO Beitem 27 - 11Van Verre Willy
14/11/202110:15HO Beitem KBC Male 30 - 0Van Deynse Andre
15/01/202218:45Noordster Dudzele HO Beitem 3 - 25Defreyne Lies
23/01/202210:15HO Beitem WWR Ingelmunster 14 - 14Timmerman Dirk
30/01/202210:15HO Beitem t Botterken Baasrode 19 - 16Defreyne Lies
5/02/202217:00KBC St. Michiels HO Beitem 38 - 14Strobbe Luc
12/02/202215:00KBC Heist HO Beitem 23 - 16Marchand Filip
20/02/202210:15HO Beitem t Klaverken Buggenhout 15 - 21Van Torre Louis
27/02/202210:15KBK Ichtegem HO Beitem 30 - 0Van Deynse Andre
12/03/202216:30KBC Male HO Beitem 18 - 15Reybrouck Erik
20/03/202210:15HO Beitem KBK Ichtegem 30 - 0 geen beschikbaar
26/03/202211:00Avanti Lissewege HO Beitem 30 - 0Demilde Andreas
 
1° Landelijke Heren (1LH)
12/09/202109:00HO Beitem KBC Heist 29 - 12Strobbe Luc
19/09/202110:15Atlas Varsenare HO Beitem 9 - 21Declercq Carlos
26/09/202109:00HO Beitem D&W Koekelare 21 - 15Defreyne Lies
9/10/202116:30Osiris Aalst HO Beitem 12 - 29Meersman Bert
17/10/202109:00HO Beitem KBC Aalter 12 - 15Dhaese Antoon
23/10/202118:00KBC Male HO Beitem 24 - 29Maenhout Eric
30/10/202120:00KSVV Inter Assebroek HO Beitem 10 - 26Demilde Andreas
13/11/202120:00KBC Heist HO Beitem 21 - 16Flameyn Bjorn
21/11/202109:00HO Beitem Atlas Varsenare 21 - 8Roze Eddy
16/01/202211:30HO Beitem Osiris Aalst 26 - 17Timmerman Kurt
22/01/202219:30KBC Aalter HO Beitem 24 - 11Demeulenaere Luc
5/02/202217:30HO Beitem KBC Male 30 - 10Defreyne Lies
13/02/202209:00HO Beitem KBC Heist 16 - 15Bonne Curt
20/02/202209:15Atlas Varsenare HO Beitem 7 - 24Nog toe te kennen
26/02/202217:30D&W Koekelare HO Beitem 33 - 17Strobbe Luc
13/03/202209:00HO Beitem D&W Koekelare 16 - 40Kerkaert Geert
19/03/202220:00KSVV Inter Assebroek HO Beitem 30 - 0 geen beschikbaar
26/03/202216:30Osiris Aalst HO Beitem 0 - 30 geen beschikbaar
3/04/202209:00HO Beitem KSVV Inter Assebroek 29 - 19Bonne Curt
24/04/202211:30HO Beitem KBC Aalter 27 - 13Demilde Andreas
30/04/202218:00KBC Male HO Beitem 12 - 21Van Deynse Andre
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames A (REG D/2LD A)
11/09/202116:15HO Beitem Krachtbal Snellegem 21 - 14Nog toe te kennen
18/09/202116:15t Botterken Baasrode (2LD) HO Beitem (+3)27 - 15Stassijns Jean-Pierre
25/09/202115:30HO Beitem KRB Loppem 15 - 26Maenhout Eric
2/10/202118:45KB Moerdamme HO Beitem 27 - 7Van de Keere Dieter
9/10/202116:15HO Beitem Atlas Varsenare 22 - 6Marchand Filip
16/10/202116:15HO Beitem KRB Jabbeke 19 - 23Kerkaert Geert
23/10/202110:00Vrij HO Beitem - Vrij - geen SR nodig
14/11/202110:15HO Beitem KBC Male 8 - 17Van Deynse Andre
16/01/202209:00KRB Loppem HO Beitem 18 - 8Maenhout Eric
6/02/202209:00Atlas Varsenare HO Beitem 16 - 14Vanhecke Jan
19/02/202216:15HO Beitem Vrij 0 - 0Vrij - geen SR nodig
26/02/202220:00D&W Koekelare HO Beitem 30 - 16Marchand Filip
12/03/202219:15KBC Male HO Beitem 0 - 30 geen beschikbaar
19/03/202216:15HO Beitem D&W Koekelare 0 - 30 geen beschikbaar
27/03/202213:00Krachtbal Snellegem HO Beitem 23 - 21Roze Eddy
2/04/202216:15HO Beitem (+3)t Botterken Baasrode (2LD) 13 - 22Van Deynse Andre
23/04/202216:15HO Beitem KB Moerdamme 0 - 30Roze Eddy
1/05/202210:15KRB Jabbeke HO Beitem 22 - 10Maenhout Eric
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames B (REG D/2LD B)
12/09/202109:00KRB Jabbeke HO Beitem 21 - 15Vanhecke Jan
19/09/202111:30HO Beitem KBC St. Michiels 29 - 13Vandenberghe Wim
25/09/202110:00Vrij HO Beitem - Vrij - geen SR nodig
2/10/202116:15HO Beitem Krachtbal Torhout 15 - 11 geen beschikbaar
10/10/202109:00HO Beitem Grenskracht Menen 16 - 15Strobbe Luc
17/10/202110:00KBC Maldegem-Donk HO Beitem 24 - 14Van Deynse Andre
24/10/202109:00HO Beitem Vrij 0 - 0Vrij - geen SR nodig
13/11/202110:00Avanti Lissewege HO Beitem 20 - 16Verpoest John
16/01/202209:00HO Beitem Vrij 0 - 0Vrij - geen SR nodig
22/01/202215:15Krachtbal Torhout HO Beitem 6 - 25Maenhout Eric
29/01/202214:30KBC St. Michiels HO Beitem 28 - 22Marchand Filip
5/02/202213:00Grenskracht Menen HO Beitem 21 - 12Nog toe te kennen
13/02/202209:00HO Beitem KBC Maldegem-Donk 20 - 25Quintijn Stefaan
19/02/202210:00Vrij HO Beitem - Vrij - geen SR nodig
27/02/202209:30KBK Temse (2LD) HO Beitem (+3)18 - 16Van Verre Willy
13/03/202211:30HO Beitem Avanti Lissewege 24 - 16Kerkaert Geert
20/03/202209:00HO Beitem (+3)KBK Temse (2LD) 11 - 37Bonne Curt
24/04/202211:30HO Beitem KRB Jabbeke 5 - 33Roze Eddy
 
Regionale Heren A (REG HA)
12/09/202110:15HO Beitem A KRB Loppem 15 - 32Strobbe Luc
19/09/202109:00KRB Jabbeke HO Beitem A 0 - 30 geen beschikbaar
26/09/202110:15HO Beitem A Grenskracht Menen 26 - 15Maenhout Eric
2/10/202118:45Sporting Brugge HO Beitem A 17 - 15Maenhout Eric
10/10/202110:15HO Beitem A t Botterken Baasrode 22 - 14Maenhout Eric
16/10/202113:45D&W Koekelare HO Beitem A 16 - 32Van Bosstraeten Charlot
24/10/202110:15HO Beitem A KBK Ichtegem 13 - 13Stagiair
14/11/202110:15HO Beitem A HO Beitem B 11 - 15Kerkaert Geert
20/11/202114:30KBC St. Michiels HO Beitem A 11 - 35Luyckx Matthias
15/01/202215:30Grenskracht Menen HO Beitem A 19 - 26Bonne Curt
23/01/202210:15HO Beitem A Sporting Brugge 27 - 19Vanhecke Jan
13/02/202210:15HO Beitem A D&W Koekelare 24 - 19Bonne Curt
20/02/202209:00KBK Ichtegem HO Beitem A 11 - 12Roze Eddy
27/02/202210:15HO Beitem A KRB Jabbeke 15 - 11Dhaese Antoon
13/03/202210:15HO Beitem B HO Beitem A 17 - 8Kerkaert Geert
20/03/202210:15HO Beitem A KBC St. Michiels 14 - 15Roze Eddy
27/03/202210:15KRB Loppem HO Beitem A 16 - 17Calleeuw Kristof
23/04/202217:30t Botterken Baasrode HO Beitem A 24 - 13Van Verre Willy
 
12/09/202109:00HO Beitem B Grenskracht Menen 18 - 10Nog toe te kennen
18/09/202118:45Sporting Brugge HO Beitem B 14 - 29Nog toe te kennen
26/09/202109:00HO Beitem B KBK Ichtegem 18 - 19Maenhout Eric
3/10/202110:15KRB Loppem HO Beitem B 29 - 15Declercq Carlos
10/10/202109:00HO Beitem B KRB Jabbeke 26 - 9Maenhout Eric
16/10/202115:00t Botterken Baasrode HO Beitem B 7 - 22Stassijns Jean-Pierre
24/10/202109:00HO Beitem B KBC St. Michiels 27 - 14Stagiair
14/11/202110:15HO Beitem A HO Beitem B 11 - 15Kerkaert Geert
21/11/202110:15HO Beitem B D&W Koekelare 25 - 11Roze Eddy
27/11/202114:15Grenskracht Menen HO Beitem B 11 - 19Vanhoutte Wim
16/01/202209:00KBK Ichtegem HO Beitem B 10 - 10Vanhecke Jan
23/01/202209:00HO Beitem B KRB Loppem 18 - 24Vanhecke Jan
13/02/202211:30HO Beitem B t Botterken Baasrode 15 - 13Bonne Curt
19/02/202214:30KBC St. Michiels HO Beitem B 10 - 22D*hoore Marc
27/02/202209:00HO Beitem B Sporting Brugge 25 - 9Dhaese Antoon
13/03/202210:15HO Beitem B HO Beitem A 17 - 8Kerkaert Geert
19/03/202217:00D&W Koekelare HO Beitem B 13 - 22Roze Eddy
24/04/202209:00KRB Jabbeke HO Beitem B 3 - 44Maenhout Eric
 
Regionale Heren B (REG HB)
12/09/202111:30HO Beitem KRB Loppem 28 - 9Strobbe Luc
19/09/202110:00KRB Jabbeke HO Beitem 14 - 19Van de Keere Dieter
26/09/202111:30HO Beitem D&W Koekelare 28 - 11Marchand Filip
3/10/202109:00Atlas Varsenare HO Beitem 8 - 14Roze Eddy
10/10/202111:30HO Beitem t Botterken Baasrode 8 - 10Maenhout Eric
16/10/202118:15KBC Aalter HO Beitem 6 - 20Maenhout Eric
24/10/202111:30HO Beitem Avanti Lissewege 31 - 10Dhaese Antoon
14/11/202111:30HO Beitem KBC Heist 25 - 14Kerkaert Geert
21/11/202112:00KBC St. Michiels HO Beitem 32 - 16Strobbe Luc
15/01/202218:45D&W Koekelare HO Beitem 11 - 27Demeulenaere Luc
23/01/202211:30HO Beitem Atlas Varsenare 20 - 21Vanhecke Jan
30/01/202211:30HO Beitem KRB Jabbeke 15 - 20Marchand Filip
13/02/202211:30HO Beitem KBC Aalter 20 - 10Kerkaert Geert
27/02/202211:30KRB Loppem HO Beitem 21 - 26Braem Walter
12/03/202218:45KBC Heist HO Beitem 17 - 17Quintijn Stefaan
20/03/202211:30HO Beitem KBC St. Michiels 24 - 32Roze Eddy
23/04/202216:15t Botterken Baasrode HO Beitem 20 - 18Van Verre Willy
30/04/202215:30Avanti Lissewege HO Beitem 21 - 23Roze Eddy
 
U18 jongens (U18J)
11/09/202117:30KBC Heist HO Beitem 30 - 0Vanhoutte Wim
18/09/202115:00HO Beitem KBC St. Michiels 20 - 30Roze Eddy
25/09/202118:15D&W Koekelare HO Beitem 43 - 11Demeulenaere Luc
2/10/202115:00HO Beitem Krachtbal Torhout 30 - 0 geen beschikbaar
9/10/202115:00HO Beitem Vrij 0 - 0Vrij - geen SR nodig
16/10/202116:15Avanti Lissewege HO Beitem 32 - 20Demeulenaere Luc
23/10/202115:00HO Beitem KBC Opstal 30 - 0 geen beschikbaar
14/11/202113:45t Klaverken Buggenhout HO Beitem 30 - 0 geen beschikbaar
20/11/202115:00t Botterken Baasrode HO Beitem 30 - 0 geen beschikbaar
27/11/202115:00HO Beitem KBC Heist 0 - 30 geen beschikbaar
15/01/202215:00HO Beitem D&W Koekelare 0 - 30 geen beschikbaar
22/01/202213:00Krachtbal Torhout HO Beitem 30 - 0 geen beschikbaar
29/01/202211:00KBC St. Michiels HO Beitem 30 - 0 geen beschikbaar
5/02/202210:00Vrij HO Beitem - Vrij - geen SR nodig
12/02/202215:00HO Beitem Avanti Lissewege 0 - 30 geen beschikbaar
19/02/202216:15KBC Opstal HO Beitem 0 - 0 geen beschikbaar
12/03/202215:00HO Beitem t Klaverken Buggenhout 0 - 30 geen beschikbaar
19/03/202215:00HO Beitem t Botterken Baasrode 0 - 30 geen beschikbaar
 
U16 jongens A (U16JA)
11/09/202115:15HO Beitem KBC Heist 2 - 34Nog toe te kennen
18/09/202117:00D&W Koekelare HO Beitem 25 - 3Roze Eddy
25/09/202114:30HO Beitem WWR Ingelmunster 6 - 15Maenhout Eric
3/10/202113:45t Klaverken Buggenhout HO Beitem 30 - 0 geen beschikbaar
9/10/202115:15HO Beitem KBC Male 5 - 29Marchand Filip
16/10/202111:15KBC St. Michiels HO Beitem 30 - 1Nog toe te kennen
24/10/202112:00Krachtbal Torhout HO Beitem 13 - 4Flameyn Bjorn
13/11/202114:00KBC Heist HO Beitem 6 - 11Van Bosstraeten Charlot
20/11/202115:00HO Beitem D&W Koekelare 4 - 19Demilde Andreas
28/11/202109:00WWR Ingelmunster HO Beitem 12 - 4Kerkaert Geert
15/01/202210:30KBC Male HO Beitem 35 - 3Verpoest John
29/01/202215:15HO Beitem t Klaverken Buggenhout 9 - 21Demeulenaere Luc
5/02/202215:30HO Beitem Krachtbal Torhout 9 - 18Defreyne Lies
12/02/202215:30HO Beitem KBC Heist 8 - 26Roze Eddy
19/02/202216:30D&W Koekelare HO Beitem 34 - 1Kerkaert Geert
12/03/202214:00HO Beitem WWR Ingelmunster 30 - 0 geen beschikbaar
20/03/202213:45t Klaverken Buggenhout HO Beitem 30 - 1Stassijns Jean-Pierre
26/03/202215:30HO Beitem KBC Male 2 - 28Roze Eddy
23/04/202211:15KBC St. Michiels HO Beitem 30 - 5Van Deynse Andre
1/05/202211:00Krachtbal Torhout HO Beitem 11 - 11Roze Eddy
7/05/202215:15HO Beitem KBC St. Michiels 2 - 29Dhaese Antoon
 
U16 meisjes (U16M)
11/09/202114:15HO Beitem Noordster Dudzele 20 - 12Nog toe te kennen
18/09/202111:15Avanti Lissewege HO Beitem 9 - 28Van Bosstraeten Charlot
25/09/202115:00HO Beitem Grenskracht Menen 23 - 7Nog toe te kennen
2/10/202118:45KBC Heist HO Beitem 16 - 23Van Deynse Andre
9/10/202114:00HO Beitem KBC Male 20 - 10Kerkaert Geert
16/10/202112:15KBC St. Michiels HO Beitem 17 - 18Roze Eddy
24/10/202110:00Krachtbal Torhout HO Beitem 15 - 24Flameyn Bjorn
13/11/202110:00Noordster Dudzele HO Beitem 16 - 17Van Bosstraeten Charlot
20/11/202116:00HO Beitem Avanti Lissewege 26 - 8Demilde Andreas
27/11/202110:45Grenskracht Menen HO Beitem 11 - 19Vanhoutte Wim
15/01/202209:30KBC Male HO Beitem 13 - 13Verpoest John
5/02/202216:30HO Beitem Krachtbal Torhout 26 - 11Defreyne Lies
12/02/202216:00HO Beitem Noordster Dudzele 21 - 22Kerkaert Geert
19/02/202211:15Avanti Lissewege HO Beitem 11 - 21Braem Walter
26/02/202215:00HO Beitem KBC St. Michiels 19 - 14Roze Eddy
6/03/202211:30HO Beitem KBC Heist 19 - 10Roze Eddy
12/03/202215:00HO Beitem Grenskracht Menen 22 - 9Clarysse Michael
19/03/202213:45KBC Heist HO Beitem 7 - 17Van Deynse Andre
26/03/202214:30HO Beitem KBC Male 12 - 12Roze Eddy
23/04/202212:15KBC St. Michiels HO Beitem 20 - 13Van Deynse Andre
1/05/202210:00Krachtbal Torhout HO Beitem 15 - 18Roze Eddy
 
U14 jongens B (U14JB)
12/09/202110:00KRB Jabbeke HO Beitem 4 - 11Verpoest John
18/09/202114:00HO Beitem KBC St. Michiels 15 - 16Roze Eddy
25/09/202116:00KBC Aalter HO Beitem 1 - 19Nog toe te kennen
2/10/202114:00HO Beitem KBK Ichtegem 16 - 1 geen beschikbaar
9/10/202114:15HO Beitem Noordster Dudzele 12 - 11Marchand Filip
16/10/202109:00Avanti Lissewege HO Beitem 10 - 23Verpoest John
23/10/202114:00HO Beitem WWR Ingelmunster 16 - 14Nog toe te kennen
13/11/202110:00Vrij HO Beitem - Vrij - geen SR nodig
21/11/202112:00KBK Temse HO Beitem 7 - 22Van Verre Willy
27/11/202114:00HO Beitem KRB Jabbeke 20 - 10Kerkaert Geert
15/01/202214:30HO Beitem KBC Aalter 18 - 5Roze Eddy
23/01/202210:00KBK Ichtegem HO Beitem 7 - 18Strobbe Luc
30/01/202211:00KBC St. Michiels HO Beitem 13 - 26Bonne Curt
5/02/202214:30Noordster Dudzele HO Beitem 8 - 24Verpoest John
12/02/202214:30HO Beitem Avanti Lissewege 19 - 9Roze Eddy
20/02/202210:15WWR Ingelmunster HO Beitem 12 - 27Nog toe te kennen
12/03/202214:30HO Beitem Vrij 0 - 0Vrij - geen SR nodig
19/03/202214:00HO Beitem KBK Temse 22 - 6Roze Eddy
 
U14 meisjes (U14M)
12/09/202116:15t Klaverken Buggenhout HO Beitem 21 - 12Van Verre Willy
18/09/202113:30HO Beitem Vrij 0 - 0Vrij - geen SR nodig
25/09/202113:30HO Beitem KRB Jabbeke 15 - 7Maenhout Eric
2/10/202114:00t Botterken Baasrode HO Beitem 9 - 13Van Verre Willy
9/10/202116:00D&W Koekelare HO Beitem 8 - 13Defreyne Lies
16/10/202114:15HO Beitem KBK Ichtegem B 12 - 17Kerkaert Geert
23/10/202113:00HO Beitem Avanti Lissewege 15 - 9Nog toe te kennen
13/11/202114:30Noordster Dudzele HO Beitem 29 - 6Verpoest John
21/11/202109:00KBK Ichtegem A HO Beitem 16 - 9Van Bosstraeten Charlot
27/11/202113:00HO Beitem KBC St. Michiels 7 - 21Kerkaert Geert
15/01/202213:30HO Beitem t Klaverken Buggenhout 13 - 13Roze Eddy
22/01/202210:00Vrij HO Beitem - Vrij - geen SR nodig
29/01/202214:15HO Beitem Osiris Aalst 14 - 15Demeulenaere Luc
12/02/202213:30HO Beitem t Botterken Baasrode 12 - 7Roze Eddy
19/02/202213:30HO Beitem D&W Koekelare 11 - 8Quintijn Stefaan
13/03/202211:00KBK Ichtegem B HO Beitem 11 - 10Strobbe Luc
19/03/202217:45Avanti Lissewege HO Beitem 11 - 12 geen beschikbaar
26/03/202213:30HO Beitem Noordster Dudzele 9 - 24Roze Eddy
23/04/202215:15HO Beitem KBK Ichtegem A 17 - 14Roze Eddy
30/04/202210:15KBC St. Michiels HO Beitem 23 - 12Van Bosstraeten Charlot
7/05/202217:45Osiris Aalst HO Beitem 7 - 7Van Verre Willy
22/05/202211:30KRB Jabbeke HO Beitem 0 - 0Van Torre Louis
 
U12 A (U12A)
11/09/202113:00HO Beitem KBK Ichtegem 3 - 7Nog toe te kennen
19/09/202111:45t Klaverken Buggenhout HO Beitem 30 - 0 geen beschikbaar
25/09/202113:00HO Beitem Noordster Dudzele A 18 - 13Nog toe te kennen
2/10/202110:00KBC St. Michiels HO Beitem 2 - 9Demilde Andreas
9/10/202113:00HO Beitem Noordster Dudzele B 6 - 16Kerkaert Geert
16/10/202110:45Grenskracht Menen HO Beitem 12 - 2Van Deynse Andre
23/10/202117:15D&W Koekelare HO Beitem 15 - 5Kerkaert Geert
14/11/202109:00KBK Ichtegem HO Beitem 11 - 2Calleeuw Kristof
20/11/202113:00HO Beitem t Klaverken Buggenhout 11 - 13Demilde Andreas
27/11/202111:00Noordster Dudzele A HO Beitem uitgest. geen beschikbaar
4/12/202113:00HO Beitem KBC St. Michiels uitgest. geen beschikbaar
11/12/202114:30Noordster Dudzele B HO Beitem uitgest.
15/01/202214:00HO Beitem Grenskracht Menen 7 - 18Kerkaert Geert
22/01/202213:00HO Beitem D&W Koekelare uitgest. geen beschikbaar
 
U12 B (U12B)
11/09/202114:00HO Beitem t Klaverken Buggenhout 0 - 29Nog toe te kennen
19/09/202111:45Krachtbal Snellegem HO Beitem 10 - 5Nog toe te kennen
25/09/202114:00HO Beitem D&W Koekelare 2 - 15Nog toe te kennen
2/10/202114:30Noordster Dudzele HO Beitem 30 - 0Demilde Andreas
10/10/202111:00KBK Ichtegem HO Beitem 10 - 2Demilde Andreas
16/10/202115:15HO Beitem Buffalo s Sijsele 8 - 7Kerkaert Geert
23/10/202110:00Avanti Lissewege HO Beitem 22 - 3Van Deynse Andre
14/11/202112:45t Klaverken Buggenhout HO Beitem 17 - 1Van Verre Willy
20/11/202114:00HO Beitem Krachtbal Snellegem 30 - 0Demilde Andreas
27/11/202116:30D&W Koekelare HO Beitem uitgest. geen beschikbaar
4/12/202114:00HO Beitem Noordster Dudzele uitgest. geen beschikbaar
11/12/202114:00HO Beitem KBK Ichtegem uitgest.
16/01/202210:45Buffalo s Sijsele HO Beitem uitgest. geen beschikbaar
22/01/202214:00HO Beitem Avanti Lissewege uitgest. geen beschikbaar
 
U12 NA (U12NA)
5/02/202215:00HO Beitem t Klaverken Buggenhout 6 - 14Roze Eddy
12/02/202215:00HO Beitem Noordster Dudzele 9 - 8Kerkaert Geert
19/02/202209:00Sporting Brugge HO Beitem 11 - 5Vanhecke Jan
13/03/202212:45t Klaverken Buggenhout HO Beitem 14 - 8Van Verre Willy
19/03/202209:00Noordster Dudzele HO Beitem 3 - 9Verpoest John
26/03/202215:00HO Beitem Sporting Brugge 3 - 8Van Deynse Andre
 
U12 NB (U12NB)
5/02/202214:00HO Beitem Avanti Lissewege 15 - 3Roze Eddy
12/02/202214:00HO Beitem Buffalo s Sijsele 8 - 15Kerkaert Geert
19/02/202209:15KBC St. Michiels HO Beitem 5 - 3Roze Eddy
12/03/202212:00Avanti Lissewege HO Beitem 7 - 13Defreyne Lies
20/03/202210:45Buffalo s Sijsele HO Beitem 10 - 11Maenhout Eric
26/03/202213:00HO Beitem KBC St. Michiels 12 - 2Van Deynse Andre
 
U12 NC (U12NC)
5/02/202213:00HO Beitem Krachtbal Snellegem 6 - 11Roze Eddy
12/02/202213:00HO Beitem Noordster Dudzele 8 - 11Kerkaert Geert
19/02/202209:00Krachtbal Torhout HO Beitem 24 - 2Demilde Andreas
12/03/202211:00Krachtbal Snellegem HO Beitem 7 - 4Clarysse Michael
19/03/202211:00Noordster Dudzele HO Beitem 13 - 8Verpoest John
26/03/202214:00HO Beitem Krachtbal Torhout 7 - 19Van Deynse Andre
 
Regionale Dames 9-10 (REG D 9-10)
7/05/202217:15KBC Male HO Beitem (B) 30 - 0 geen beschikbaar
22/05/202210:15HO Beitem (B) KBC Male 0 - 30 geen beschikbaar
 
Regionale Dames 13-14 (REG D 13-14)
8/05/202211:00Krachtbal Torhout HO Beitem (A) - D*hoore Marc
21/05/202216:00HO Beitem (A) Krachtbal Torhout 30 - 0Maenhout Eric
 
Regionale Heren 3-4 (REG H 3-4)
8/05/202209:00HO Beitem B (A) t Botterken Baasrode 30 - 0 geen beschikbaar
21/05/202219:00t Botterken Baasrode HO Beitem B (A) 0 - 30 geen beschikbaar
 
Regionele Heren 5-6 (REG H 5-6)
8/05/202210:15HO Beitem A (A) KRB Jabbeke 22 - 17Roze Eddy
22/05/202210:15KRB Jabbeke HO Beitem A (A) - Van Torre Louis
 
Regionale Heren 7-8 (REG H 7-8)
7/05/202217:30t Botterken Baasrode (A) HO Beitem (B) 0 - 30 geen beschikbaar
22/05/202209:00HO Beitem (B) t Botterken Baasrode (A) 30 - 0 geen beschikbaar
 
U14 Jongens Titel (U14J Titel)
8/05/202215:15t Klaverken Buggenhout HO Beitem 15 - 23 geen beschikbaar
21/05/202215:00HO Beitem t Klaverken Buggenhout - Maenhout Eric