maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels9900026313113236
2t Klaverken Buggenhout9810028815113734
3KRB Jabbeke981002511708134
4KBK Ichtegem1055002141932130
5KSVV Inter Assebroek105500215221-630
6HO Beitem104510211219-829
7KBC Male954001931781528
8Sporting Brugge104600194247-5328
9Grenskracht Menen103610216269-5327
10D&W Koekelare102710202262-6025
11KBK Temse102800184285-10124
12Avanti Lissewege101810200305-10523
 
1° Nationale Heren Reserven (1NHB)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem1072102481529635
2KBK Temse1072102141664835
3KBC St. Michiels981002341567834
4KBC Male972002301409032
5Avanti Lissewege106400211207432
6KBK Ichtegem105401176186-1028
7Sporting Brugge104600201201028
8KRB Jabbeke94320161165-428
9Grenskracht Menen104600193239-4628
10KSVV Inter Assebroek102800170226-5624
11t Klaverken Buggenhout92700124220-9622
12D&W Koekelare1001000151255-10420
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode971102271586933
2KBC Male871002091149530
3KBC St. Michiels963002391598030
4KBK Ichtegem963002041624230
5Avanti Lissewege95400176182-628
6t Klaverken Buggenhout853002021564626
7KRB Jabbeke94500127174-4726
8Noordster Dudzele93600140182-4224
9HO Beitem83500150163-1322
10KBC Heist91710135206-7121
11Grenskracht Menen90900115268-15318
 
1e Nationale Dames reserven (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels9900028512016536
2Noordster Dudzele95310151156-529
3HO Beitem870011671293828
4KRB Jabbeke95400153158-528
5KBK Ichtegem945001801542626
6t Botterken Baasrode94500162177-1526
7Avanti Lissewege93510153173-2025
8t Klaverken Buggenhout84400151179-2824
9KBC Male83500149183-3422
10KBC Heist92700140210-7022
11Grenskracht Menen91800148200-5220
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode1081102021663637
2KBC Male980102321498335
3t Klaverken Buggenhout962102171635431
4D&W Koekelare971012251863930
5Osiris Aalst963001851345130
6Krachtbal Snellegem105500199205-630
7Helios Halle104600209202728
8KBC St. Michiels103700194236-4226
9HO Beitem93600168198-3024
10WWR Ingelmunster102800190218-2824
11KBC Opstal102611171219-4823
12KBC Aalter91800141257-11620
 
2° Nationale Heren Reserven (2NHB)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Snellegem10100002459814740
2KBC St. Michiels1073002171457234
3KBC Male1063102101288233
4t Klaverken Buggenhout963001791493030
5HO Beitem942301871444329
6t Botterken Baasrode1046001751552028
7WWR Ingelmunster104600132199-6728
8Osiris Aalst944101731185527
9KBC Aalter103601165226-6124
10KBC Opstal103412114235-12123
11D&W Koekelare93501142174-3222
12Helios Halle101702101269-16818
 
1° Landelijke Heren (1LH)
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem972002361766032
2D&W Koekelare871001721442830
3HO Beitem861101871236429
4Osiris Aalst953101791621729
5KBC Heist853001801572326
6KBK Ichtegem83401147156-920
7Atlas Varsenare8260096155-5920
8KBC Male72410130129119
9Z.A.K.Beveren81610138193-5519
10KBC Aalter80800121205-8416
 
1° Landelijke Dames (1LD)
   GGVGFVTSP
1WWR Ingelmunster8710025014210830
2KBC St. Michiels B871002271695830
3Atlas Varsenare852101811453627
4KBC Opstal94500188199-1126
5KBK Ichtegem84400153181-2824
6KBC St. Michiels A93600152243-9124
7D&W Koekelare83500161175-1422
8Krachtbal Torhout824202041911322
9t Klaverken Buggenhout82510183184-121
10t Botterken Baasrode82501108178-7018
 
2° Landelijke Heren (2LH)
   GGVGFVTSP
1KSVV Inter Assebroek1091002371429538
2KRB Jabbeke10820025212812436
3Osiris Aalst1063102141734133
4KBC Opstal972001661244232
5WWR Ingelmunster1064002071297832
6Noordster Dudzele962101701304031
7Buffalo s Sijsele105311132156-2429
8Z.A.K.Beveren102710121187-6625
9Meraki Aalst102800130178-4824
10KBK Temse102701150169-1922
11KB Moerdamme103304106227-12118
12KBC Oostduinkerke101702104246-14218
 
2° Landelijke Dames (2 LD)
   GGVGFVTSP
1Meraki Aalst981002331924134
2Sporting Brugge8710022111610530
3KBC Opstal95400171163828
4t Klaverken Buggenhout A944102091674227
5Avanti Lissewege95301164184-2026
6t Klaverken Buggenhout B93600140213-7324
7KBK Temse834101701511923
8Noordster Dudzele83500126125122
9HO Beitem90900103226-12318
 
Regionale Heren (REG H)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode101000026013212840
2KBC St. Michiels981002191546534
3D&W Koekelare A962102141763831
4Krachtbal Snellegem952201741472730
5KBC Maldegem-Donk105311193206-1329
6KBC Heist104510183197-1429
7Grenskracht Menen954001921642828
8HO Beitem1046002041911328
9Krachtbal Torhout103700196244-4826
10Avanti Lissewege102800184244-6024
11D&W Koekelare B101810168221-5323
12KRB Loppem10270187198-11122
 
Regionale Dames (REG D)
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem87100194979730
2Krachtbal Torhout870011741363828
3KRB Jabbeke853001721066626
4KB Moerdamme853002011366526
5D&W Koekelare85300165157826
6t Botterken Baasrode85201134125924
7KBC Heist94401160157324
8KBC St. Michiels82600100145-4520
9KBC Maldegem-Donk8170092171-7918
10Krachtbal Snellegem9090084246-16218
 
Recrea Limburg (RRL)
   GGVGFVTSP
1HO Grote Brogel77000148777128
2Lozen Bocholt852101501173327
3PJ Kaulille B93600123150-2724
4PJ Kaulille C743001441182622
5KBC Overpelt64110111104721
6Molenkracht Bree55000148727620
7PJ Kaulille A82600118149-3120
8KBC Edegem7150177125-4814
9Krachtbal Mechelen7060158165-10712
 
U18 jongens A (U18JA)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke9801028311816535
2Sporting Brugge9801029613616035
3KBK Ichtegem963002301557530
4t Botterken Baasrode954002091921728
5Avanti Lissewege95301218213526
6t Klaverken Buggenhout93600154254-10024
7KBC St. Michiels83500145170-2522
8Atlas Varsenare91701132258-12618
9Helios Halle9060382253-17112
 
U18 jongens B (U18JB)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem871002431459830
2D&W Koekelare8620023411212228
3KBC St. Michiels761001801077326
4KBC Male752001701066424
5KBC Opstal83500140140022
6t Klaverken Buggenhout82600130221-9120
7KRB Loppem82402102184-8216
8WWR Ingelmunster8040471255-1848
 
U18 meisjes (U18M)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge10820022611910736
2t Botterken Baasrode980011861206632
3KBC Opstal95400168957328
4KBK Ichtegem105401171166528
5KBC Male8260098162-6420
6KRB Loppem10060442229-18712
 
U16 jongens (U16J)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge B990003057323236
2KBK Ichtegem990002485019836
3t Botterken Baasrode981002556718834
4KBC Male9720021010710332
5KBC Heist954001871038428
6HO Beitem954001581253328
7Avanti Lissewege954001691393028
8KRB Jabbeke103610128162-3427
9KRB Loppem94401111158-4724
10D&W Koekelare10180168267-19920
11Helios Halle9180047289-24220
12Noordster Dudzele9151276203-12717
13KBK Temse10160344263-21916
 
U16 meisjes (U16M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A10100002318714440
2Atlas Varsenare971101861058133
3KRB Jabbeke B972001961059132
4KBC St. Michiels972002071426532
5KBC Heist1044201931692430
6KBK Ichtegem1044111761255127
7Avanti Lissewege953011711284326
8D&W Koekelare83410132141-923
9t Botterken Baasrode835001371271022
10t Klaverken Buggenhout82510138131721
11HO Beitem82600104169-6520
12WWR Ingelmunster9160253244-19116
13Noordster Dudzele9050414265-25110
 
U14 jongens (U14J)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege1091002109311738
2t Klaverken Buggenhout980101701363435
3KBC Opstal1073001701096134
4KBC Male972001957911632
5KBK Ichtegem106400135131432
6KRB Jabbeke1053201571075032
7D&W Koekelare A96210162946831
8KBC St. Michiels B954001371013628
9Sporting Brugge934201191071226
10KBC St. Michiels A103700138158-2026
11D&W Koekelare B9180092134-4220
12HO Beitem9161150155-10519
13t Botterken Baasrode9041440183-14311
14Noordster Dudzele10130652240-18810
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem98100145786734
2KRB Jabbeke98100153886534
3HO Beitem94320100107-728
4Helios Halle94500123145-2226
5KBC St. Michiels93510127142-1525
6KRB Loppem9341185136-5123
7Sporting Brugge7430087721522
8KBC Heist92700101123-2222
9KBC Maldegem-Donk8170093123-3018
 
U12 A (U12A)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge990001935314036
2Avanti Lissewege97200142766632
3KBC St. Michiels97200119615832
4KBC Male97200132805232
5KBC Heist95310141954629
6KBK Ichtegem9351082107-2525
7Grenskracht Menen9351081109-2825
8Noordster Dudzele8341055103-4823
9HO Beitem9180048122-7420
10KRB Jabbeke9180038128-9020
11Krachtbal Snellegem9180047144-9720
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1KBC Male86200133637028
2KBC St. Michiels86200118516728
3Sporting Brugge86200120615928
4t Klaverken Buggenhout76100112545826
5Avanti Lissewege85300107812626
6HO Beitem7520096623424
7D&W Koekelare825107289-1721
8WWR Ingelmunster8250140158-11818
9KBK Ichtegem8071042119-7717
10KRB Jabbeke8080036138-10216