maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout171610050528022566
2KBC St. Michiels171430045027817262
3KRB Jabbeke161420042528014560
4KSVV Inter Assebroek1796203683402854
5KBC Male1796203603332754
6Sporting Brugge189900366439-7354
7KBK Ichtegem1871010360355551
8HO Beitem177820369376-750
9Grenskracht Menen1851120385445-6048
10D&W Koekelare1831320353453-10044
11KBK Temse1821420293489-19642
12Avanti Lissewege1721410338504-16639
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels171610046025720366
2KBK Temse18142114033148963
3KBC Male171340044628016660
4HO Beitem171241042325916459
5Avanti Lissewege1810800374384-1056
6Sporting Brugge1899004003851554
7KBK Ichtegem189801330360-3052
8KRB Jabbeke168620310308250
9Grenskracht Menen1851300331423-9246
10D&W Koekelare1831500297409-11242
11KSVV Inter Assebroek1821501267457-19038
12t Klaverken Buggenhout1721500231436-20538
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode161411043626916761
2KBC Male151320040019720356
3KBC St. Michiels161240045830415456
4KBK Ichtegem16115003522747854
5t Klaverken Buggenhout16106004123288452
6Avanti Lissewege1771000312387-7548
7KRB Jabbeke157800240284-4444
8Noordster Dudzele1661000253312-5944
9HO Beitem1551000273346-7340
10KBC Heist1611410244399-15535
11Grenskracht Menen1601600203483-28032
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels161510049123126062
2HO Beitem15140013082297956
3KRB Jabbeke1697002862602650
4t Botterken Baasrode169700299302-350
5t Klaverken Buggenhout168800320316448
6KBK Ichtegem1678102942712347
7Noordster Dudzele167711228283-5545
8Avanti Lissewege176911257318-6145
9KBC Male1651100285345-6042
10KBC Heist1641110273358-8541
11Grenskracht Menen1621301225353-12834
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC Male171511047229917365
2D&W Koekelare171510145234510762
3t Botterken Baasrode17114203532955858
4Krachtbal Snellegem1811700381378358
5t Klaverken Buggenhout1788103893523751
6Osiris Aalst1688003142803448
7WWR Ingelmunster17710003613481348
8Helios Halle1861200373399-2648
9KBC Opstal186921323377-5448
10HO Beitem167900306334-2846
11KBC St. Michiels1851300365427-6246
12KBC Aalter1711501235490-25534
 
2° Nationale Heren Beloften (2NHB)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Snellegem181800043815428472
2KBC St. Michiels18117003332874658
3HO Beitem161033035223012255
4KBC Male171061034423311155
5t Botterken Baasrode1788012882642448
6WWR Ingelmunster1771000250355-10548
7D&W Koekelare1779013042842046
8t Klaverken Buggenhout177901278299-2146
9KBC Aalter177901311341-3046
10KBC Opstal187713240384-14445
11Osiris Aalst167612256255143
12Helios Halle1811205171479-30828
 
1° Landelijke Heren (1LH)
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem161420042631810860
2D&W Koekelare14122003072614652
3HO Beitem151041032822010851
4KBC Heist1586103342924247
5Osiris Aalst1476102802542643
6KBK Ichtegem1576113012821943
7KBC Male144910258293-3537
8KBC Aalter1631201257386-12936
9Atlas Varsenare1431100195280-8534
10Z.A.K.Beveren1521111253376-12333
 
1° Landelijke Dames (1LD)
   GGVGFVTSP
1WWR Ingelmunster151410047723324458
2KBC St. Michiels B13112003442657948
3t Klaverken Buggenhout1677203733225148
4KBC Opstal1587003202982246
5KBK Ichtegem146800261302-4140
6t Botterken Baasrode155811242331-8939
7KBC St. Michiels A165902248413-16538
8Atlas Varsenare147313253276-2337
9Krachtbal Torhout144721328351-2336
10D&W Koekelare1431100283338-5534
 
2° Landelijke Heren (2LH)
   GGVGFVTSP
1KSVV Inter Assebroek171610040423816666
2KBC Opstal171430034919915062
3KRB Jabbeke181350040726714062
4Osiris Aalst171241036826510359
5Noordster Dudzele188811307304351
6WWR Ingelmunster1897023222883450
7Buffalo s Sijsele187722231304-7348
8Z.A.K.Beveren1851120261291-3048
9KBK Temse187902278313-3546
10Meraki Aalst1541100220242-2238
11KB Moerdamme165704214337-12334
12KBC Oostduinkerke1811106172485-31326
 
2° Landelijke Dames (2 LD)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge161510044023520562
2t Klaverken Buggenhout A16105103532718253
3Meraki Aalst15114003723502252
4KBC Opstal1688002882741448
5KBK Temse1586103182467247
6t Klaverken Buggenhout B1661000247351-10444
7Avanti Lissewege166712251331-8041
8Noordster Dudzele1541100227267-4038
9HO Beitem1501410175346-17131
 
Regionale Heren (REG H)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode181800045622323372
2HO Beitem18117003713017058
3KBC St. Michiels17116003763086856
4Krachtbal Snellegem1795303072624555
5Grenskracht Menen17107003682996954
6D&W Koekelare A1797103583431553
7Avanti Lissewege1971200392433-4152
8Krachtbal Torhout1871100349430-8150
9KBC Maldegem-Donk198713331391-6049
10KBC Heist1851120311358-4748
11D&W Koekelare B1831410293396-10343
12KRB Loppem1851003181349-16840
 
Regionale Dames (REG D)
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem161420037519118460
2Krachtbal Torhout15112022912256648
3KB Moerdamme14950034224110146
4t Botterken Baasrode1595012791958446
5D&W Koekelare1595012822711146
6KRB Jabbeke14860028818810044
7KBC St. Michiels146800216231-1540
8KBC Heist185805237393-15636
9KBC Maldegem-Donk143902169292-12330
10Krachtbal Snellegem1511202127379-25228
 
Recrea Limburg (RRL)
   GGVGFVTSP
1Molenkracht Bree141220036023312752
2PJ Kaulille C13103002851919446
3HO Grote Brogel13103002521708246
4PJ Kaulille A167900268290-2246
5Lozen Bocholt1384102341973743
6KBC Overpelt147610241268-2743
7PJ Kaulille B145900205232-2738
8KBC Edegem1321001166242-7628
9Krachtbal Mechelen1401301130318-18826
 
U18 jongens A (U18JA)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke161501051421829663
2Sporting Brugge161411052224028261
3t Botterken Baasrode16106003862909652
4KBK Ichtegem16105013983188050
5t Klaverken Buggenhout1661000291399-10844
6Avanti Lissewege167603323405-8240
7KBC St. Michiels1651001265362-9740
8Atlas Varsenare1641101257399-14238
9Helios Halle1601006129454-32520
 
U18 jongens B (U18JB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels141220038018119952
2HO Beitem141121041224616651
3KBC Male141031034420913549
4D&W Koekelare141040038620218448
5KBC Opstal145801213288-7536
6t Klaverken Buggenhout143911200348-14833
7KRB Loppem143812193312-11931
8WWR Ingelmunster14070798440-34214
 
U18 meisjes (U18M)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode181610139319619766
2Sporting Brugge181530041423917566
3KBC Opstal181080033820313556
4KBC Male1851300259353-9446
5KBK Ichtegem187704277357-8042
6KRB Loppem18190893426-33322
 
U16 jongens 1-7 (U16J 1-7)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem4400087553264
2Sporting Brugge321006158356
3KBC Male422006780-1354
4KBC Heist3210074532150
5HO Beitem312005767-1046
6t Botterken Baasrode303004054-1444
7KRB Jabbeke202002645-1937
 
U16 jongens 8-13 (U16J 8-13)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare4310081443742
2Avanti Lissewege320013350-1740
3KRB Loppem412014773-2638
4Noordster Dudzele312004956-733
5Helios Halle2110043202330
6KBK Temse211002737-1028
 
U16 meisjes 1-7 (U16M 1-7)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A44000101416064
2KRB Jabbeke B321005649754
3Atlas Varsenare413004869-2153
4KBC St. Michiels413005783-2650
5t Botterken Baasrode3300049361348
6KBC Heist303004374-3144
7D&W Koekelare312004850-243
 
U16 meisjes 8-13 (U16M 8-13)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege4300177621546
2t Klaverken Buggenhout3210055361939
3HO Beitem3120051371438
4KBK Ichtegem30102684-7833
5WWR Ingelmunster110003003026
 
U14 jongens 1-7 (U14J 1-7)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege4301071601165
2D&W Koekelare43010101623962
3t Klaverken Buggenhout312005649757
4KBC Male413007482-856
5Sporting Brugge3210055371850
6KBC Opstal311012651-2548
7KBK Ichtegem303002062-4246
 
U14 jongens 8-14 (U14J 8-14)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke4400067382955
2KBC St. Michiels B4220073452851
3KBC St. Michiels A4220068462244
4HO Beitem312003443-939
5D&W Koekelare2110041212036
6t Botterken Baasrode30003090-9013
 
U16 jongens (U16J)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem12120003099021948
2Sporting Brugge B121110038312525846
3KBC Male12930031316015342
4KBC Heist12840028312915440
5t Botterken Baasrode11830029711418338
6HO Beitem1275002061763038
7KRB Jabbeke124710166173-733
8Avanti Lissewege125601192223-3132
9KRB Loppem115501130181-5130
10D&W Koekelare1221000110307-19728
11Noordster Dudzele122712123274-15125
12Helios Halle121100160396-33624
13KBK Temse12270371295-22422
 
U16 meisjes (U16M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A121200027810117748
2KRB Jabbeke B121020027011515544
3Atlas Varsenare1292102331419243
4KBC St. Michiels1284002422063640
5KBC Heist1264202611798238
6t Botterken Baasrode1266002231645936
7D&W Koekelare125610200202-235
8Avanti Lissewege1265012251616434
9KBK Ichtegem1254121931613231
10HO Beitem123900160225-6530
11t Klaverken Buggenhout124512183204-2129
12WWR Ingelmunster12190259342-28322
13Noordster Dudzele12070528354-32614
 
U14 jongens (U14J)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege131210027912715250
2t Klaverken Buggenhout13111102531846949
3D&W Koekelare A131021026511814747
4KBC Male131030027513014546
5KBC Opstal1374202011495242
6KBK Ichtegem1376001841622240
7Sporting Brugge1365201681422640
8KBC St. Michiels B1366101791592039
9KRB Jabbeke1355301801552539
10KBC St. Michiels A124800166179-1332
11HO Beitem133811109203-9431
12D&W Koekelare B1321100154206-5230
13t Botterken Baasrode12051645266-22113
14Noordster Dudzele13130952330-27810
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke161510029215014262
2KBK Ichtegem161420025113811360
3Sporting Brugge16115002261656154
4HO Beitem166820198203-546
5KBC Heist1661000211216-544
6Helios Halle1661000215266-5144
7KRB Loppem166811177235-5843
8KBC St. Michiels165911210283-7341
9KBC Maldegem-Donk1611401163287-12432
 
U12 A (U12A)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge161600033210223064
2Avanti Lissewege171430028314613762
3KBC St. Michiels161420026410316160
4KBC Heist17971029418710753
5KBC Male16114012311854652
6Grenskracht Menen167810170179-947
7KBK Ichtegem166910150194-4445
8Noordster Dudzele1541010101227-12639
9HO Beitem162140099237-13836
10KRB Jabbeke152130069227-15834
11Krachtbal Snellegem161150084290-20634
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout14111202119211952
2KBC St. Michiels151050021610810850
3KBC Male15105002241398550
4Avanti Lissewege14104001891395048
5Sporting Brugge1494101921256747
6HO Beitem1485101761314545
7D&W Koekelare145711116177-6137
8KBK Ichtegem1621310114213-9937
9KRB Jabbeke131120090207-11728
10WWR Ingelmunster13290257254-19726
 
U18 jongens 1-4 (U18 J 1-4)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke000000000
2KBC St. Michiels000000000
3Sporting Brugge000000000
4HO Beitem000000000
 
U18 jongens 5-8 (U18J 5-8)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode000000000
2KBC Male000000000
3KBK Ichtegem000000000
4D&W Koekelare000000000
 
U18 jongens 9-12 (U18J 9-12)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout B000000000
2KBC Opstal000000000
3Avanti Lissewege000000000
4t Klaverken Buggenhout A000000000
 
U18 jongens 13-17 (U18J 13-17)
   GGVGFVTSP
1Atlas Varsenare000000000
2WWR Ingelmunster000000000
3KRB Loppem000000000
4Helios Halle000000000
5KBC St. Michiels000000000
 
2° Landelijke Dames 1-3 (2LD 1-3)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge0000000062
2t Klaverken Buggenhout0000000053
3Meraki Aalst0000000052
 
2° Landelijke Dames 4-6 (2LD 4-6)
   GGVGFVTSP
1KBC Opstal0000000048
2KBK Temse0000000047
3t Klaverken Buggenhout0000000044
 
2° Landelijke Dames 7-9 (2LD 7-9)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege0000000041
2Noordster Dudzele0000000038
3HO Beitem0000000031
 
U14 meisjes 1-3 (U14M 1-3)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke0000000062
2KBK Ichtegem0000000060
3Sporting Brugge0000000054
 
U14 meisjes 4-6 (U14M 4-6)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem0000000046
2Helios Halle0000000044
3KBC Heist0000000044
 
U14 meisjes 7-9 (U14M 7-9)
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem0000000043
2KBC St. Michiels0000000041
3KBC Maldegem-Donk0000000032