maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels222020055136119084
2KBC Male221921063240622683
3KRB Jabbeke221930064037126982
4KBK Ichtegem221651053842811077
5t Klaverken Buggenhout221291059643516169
6KRB Loppem221111004794512866
7KSVV Inter Assebroek2271410397562-16559
8HO Beitem2251520356476-12056
9Avanti Lissewege2251610415592-17755
10D&W Koekelare2251700411564-15354
11Osiris Aalst2251700291476-18554
12Sporting Brugge2231630430614-18453
 
1° Nationale Heren Reserven (1NHR)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke221840057930827180
2KBC St. Michiels221741058434523979
3KBK Ichtegem22166004944019376
4KBC Male221480047336111272
5Sporting Brugge2212820516517-170
6HO Beitem221291049039010069
7D&W Koekelare2212901406423-1766
8Osiris Aalst22127034414291262
9KRB Loppem2271500386489-10358
10KSVV Inter Assebroek2231900350518-16850
11Avanti Lissewege2231900361695-33450
12t Klaverken Buggenhout2241503361565-20446
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1Royal KBC St. Michiels222110072136935286
2KBC Male221831059330229181
3KBK Ichtegem221750052940412578
4t Botterken Baasrode22157005804899174
5t Klaverken Buggenhout221462056944712274
6KBC St. Michiels221291058948210769
7KBC Heist221012005064772964
8KRB Jabbeke2281400359498-13960
9Grenskracht Menen2231720419589-17052
10Noordster Dudzele2231810352601-24951
11KBC Maldegem-Donk2261303403669-26650
12t Klaverken Vier2212010351644-29347
 
1e Nationale Dames reserven (1NDR)
   GGVGFVTSP
1Royal KBC St. Michiels222020059529530084
2KBK Ichtegem221840049834215680
3t Klaverken Vier221750053437615878
4KBC Male22129104414162569
5KBC St. Michiels22129104334082569
6KRB Jabbeke22101200383416-3364
7t Botterken Baasrode22101200337405-6864
8t Klaverken Buggenhout221011014434261762
9KBC Heist2291201425448-2360
10KBC Maldegem-Donk2261213321500-17951
11Noordster Dudzele2241701298473-17550
12Grenskracht Menen2221514253456-20341
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare222011055239915385
2Grenskracht Menen221732049638011680
3KBK Temse22174104733789579
4KBC Male22127304243477771
5t Klaverken Buggenhout2211920412429-1768
6Krachtbal Snellegem2281220372420-4862
7HO Beitem2281310380433-5361
8KBC Opstal2271230405428-2361
9Helios Halle2271320484514-3060
10WWR Ingelmunster2271410381442-6159
11t Botterken Baasrode2241620382466-8454
12KBK Ichtegem2231720315440-12552
 
2° Nationale Heren Reserven (2NHR)
   GGVGFVTSP
1KBC Male221930052220431882
2t Botterken Baasrode221840053928225780
3HO Beitem221660043730013776
4KBK Temse221650146226819474
5Grenskracht Menen221570050127123074
6Krachtbal Snellegem221011013823513162
7D&W Koekelare22101002372404-3260
8KBC Opstal2271500331399-6858
9t Klaverken Buggenhout2281004346417-7152
10WWR Ingelmunster2271203316397-8152
11Helios Halle2261006253508-25544
12KBK Ichtegem22000220660-6600
 
2° Nationale Dames (2ND)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege222020060928932084
2KBC St. Michiels231580054941913076
3KBC Opstal231490051536515074
4Atlas Varsenare22156014443509472
5WWR Ingelmunster221550251939112870
6HO Beitem A22139004663897770
7t Botterken Baasrode2211911395425-3065
8D&W Koekelare2281310436457-2161
9KBK Ichtegem B2251601337511-17452
10HO Beitem B2261204356536-18048
11KBK Ichtegem A2241602276499-22348
12Z.A.K.Beveren226709234505-27138
 
3° Nationale Heren (3NHA)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege221750054738216578
2KBC Male22156104623649875
3KBK Temse22157004093377274
4Osiris Aalst22147104543807473
5KBC St. Michiels22138104824037971
6D&W Koekelare22129105084614769
7Grenskracht Menen22129104734452869
8KBC Heist22101110448480-3265
9KBC Aalter2281310401413-1261
10Atlas Varsenare2341720307442-13556
11Noordster Dudzele2361502375519-14454
12Z.A.K.Beveren2221811320560-24047
 
3° Nationale Heren Reserven (3NHR)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist221840047120526680
2Grenskracht Menen221561044830414475
3D&W Koekelare22118303933167769
4KBC St. Michiels22154034123427068
5KBC Aalter221210004473499868
6KBC Male2211101048231616667
7Osiris Aalst2211100139129010164
8Noordster Dudzele2212325344341360
9Avanti Lissewege2271212371522-15155
10Z.A.K.Beveren2251115253431-17845
11KBK Temse227708243460-21742
12Atlas Varsenare2233115150529-37921
 
3° Nationale Dames Poule 1 (3ND - P1)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge201910057930527478
2KB Moerdamme201550048036811270
3t Klaverken Buggenhout20119004183694962
4Noordster Dudzele2071120348410-6256
5t Botterken Baasrode2041222277407-13046
6HO Beitem2021701227470-24342
 
3° Nationale Dames Poule 2 (3ND - P2)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Torhout20163014123139970
2t Klaverken Buggenhout201460041526015568
3Avanti Lissewege20128004003029864
4KRB Loppem20127013682977160
5KBC Male2051212289390-10147
6KBC Opstal2001613121443-32237
 
3° Nationale Dames Poule 3 (3ND - P3)
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem161321037622914759
2Avanti Lissewege168710291314-2349
3KBK Temse1677202942633148
4Meraki Aalst1677203813542748
5KBC St. Michiels1621202204386-18232
 
Bevordering (BEV)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem212001061325935483
2KBC Aalter21147004393815870
3KBC St. Michiels211362046935811170
4Osiris Aalst2199213613303160
5WWR Ingelmunster2171310289394-10557
6Buffalo s Sijsele2181201306361-5556
7KB Moerdamme2151411291391-10051
8KBC Maldegem-Donk214818258552-29435
 
Provinciale (PRO)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A201631043826617273
2KSVV Inter Assebroek201640044926818172
3t Klaverken Buggenhout201460036024012068
4D&W Koekelare20146004553688768
5KRB Jabbeke B201361040125314867
6Krachtbal Snellegem20108203423271562
7HO Beitem2089213773364156
8Meraki Aalst20614003362964052
9KBC Oostduinkerke2051401276399-12348
10KBC Hertsberge2021107145460-31530
11KRB Loppem2036011130496-36624
 
Recrea Limburg (RRL)
   GGVGFVTSP
1Molenkracht Bree161411038221616661
2PJ Kaulille C161420031521510060
3HO Grote Brogel161321031720711059
4KBC Overpelt158700228251-2346
5Lozen Bocholt1661000235256-2144
6PJ Kaulille A1661000262290-2844
7PJ Kaulille B156900210251-4142
8KBC Edegem1621400179293-11436
9Krachtbal Mechelen1611500186335-14934
 
Scholieren Jongens Poule 1 (SJ - P1)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge181710060324036370
2KRB Jabbeke181530052627125566
3KBC Opstal18125014403449658
4HO Beitem1871010376394-1851
5KBK Ichtegem1841202289434-14540
6Noordster Dudzele1821501163575-41238
7KBC Heist185715356495-13937
 
Scholieren Jongens Poule 2 (SJ - P2)
   GGVGFVTSP
1KBC Male181611053925528469
2t Botterken Baasrode181421156926530463
3KBC St. Michiels181161046827719159
4Avanti Lissewege1896124143595551
5Helios Halle1851102232527-29542
6Atlas Varsenare1841202237435-19840
7WWR Ingelmunster1821303189530-34134
 
Scholieren Meisjes (SM)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge201910051215935378
2KRB Jabbeke201640044823821072
3D&W Koekelare2011801347348-160
4KBC Opstal2051311203316-11349
5KBK Ichtegem2041411193410-21747
6Atlas Varsenare2041402197429-23244
 
Cadetten Jongens Poule 1 (CAJ - P1)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist181620046918928068
2KBK Ichtegem B181620038120517668
3HO Beitem18117002822671558
4Sporting Brugge B1898013203081252
5KBC St. Michiels1851210286370-8447
6t Klaverken Buggenhout1841310211402-19145
7KRB Jabbeke1811700208416-20838
 
Cadetten Jongens Poule 2 (CAJ - P2)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare181710043718325470
2KBK Ichtegem A181350035618317364
3KBC Male18126003062763060
4Sporting Brugge A1810404279315-3648
5t Botterken Baasrode1861200267272-546
6KRB Loppem1841301248328-8042
7Avanti Lissewege181110696432-33626
 
Cadetten Meisjes (CAM)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist A222110066219946386
2t Botterken Baasrode221930049220328982
3KBC Opstal221930042827215682
4KBC St. Michiels221210003983762268
5t Klaverken Buggenhout A2211812333328563
6KBC Heist B221010113643481663
7KBK Ichtegem22135044183823662
8D&W Koekelare2271500317458-14158
9t Klaverken Buggenhout B2251520340424-8456
10KBC Male228905305467-16250
11HO Beitem2231801261536-27548
12KRB Loppem2221604147472-32540
 
Miniemen Jongens Poule 1 (MINJ - P1)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode212000146522024580
2HO Beitem211740039020718376
3D&W Koekelare A211460141129211968
4Sporting Brugge21129003252398666
5KBC Opstal21910023273072056
6KBK Temse2181102294294054
7Noordster Dudzele2141304241404-16342
8KBC St. Michiels210701446536-49014
 
Minimen Jongens Poule 2 (MINJ - P2)
   GGVGFVTSP
1KBC Male212100054424230284
2KBC Heist211650047323823574
3KRB Jabbeke211551038326312073
4Avanti Lissewege21137103602669469
5D&W Koekelare B2191200262298-3660
6KBK Ichtegem2151510218334-11653
7KBC St. Michiels2131413191428-23743
8KB Moerdamme2101902104466-36238
 
Miniemen Meisjes (MINM)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A222200053713240588
2Avanti Lissewege221741043920623379
3t Botterken Baasrode221750044420324178
4Atlas Varsenare221552045819226676
5KBK Ichtegem221480039719819972
6KRB Jabbeke B22138103112773471
7KBC St. Michiels22101101277301-2462
8Sporting Brugge2291300200322-12262
9HO Beitem2261402226368-14252
10KBC Maldegem-Donk2241503190510-32046
11Helios Halle2231702167500-33346
12WWR Ingelmunster220210198535-43742
 
Pupillen Poule 1 (PUP - P1)
   GGVGFVTSP
1KBC Male201730033114019174
2KBC St. Michiels201460029516213368
3KRB Jabbeke20117202512401164
4Avanti Lissewege2099202382073160
5Sporting Brugge2061220177243-6654
6WWR Ingelmunster200190169369-30038
 
Pupillen Poule 2 (PUP - P2)
   GGVGFVTSP
1KBC Male201811029814415477
2Sporting Brugge201631027813714173
3KBC St. Michiels2012800182190-864
4KBK Ichtegem2091100193212-1958
5D&W Koekelare2041600140266-12648
6HO Beitem2002000102244-14240
 
Pupillen Poule 3 (PUP - P3)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare201910031311419978
2Avanti Lissewege201252127614912764
3KBC Heist2097402331844962
4KBK Ichtegem2010910201199261
5HO Beitem2061310152196-4453
6Noordster Dudzele200180286419-33336