maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels191720046531315272
2KRB Jabbeke191630055630924770
3KBC Male181611051831820069
4KBK Ichtegem17124104093218859
5KRB Loppem19109004103892158
6t Klaverken Buggenhout181071049936913057
7KSVV Inter Assebroek1951310345516-17149
8Sporting Brugge1921430360528-16845
9D&W Koekelare1841400334459-12544
10Avanti Lissewege1741210323468-14543
11HO Beitem1731220270380-11042
12Osiris Aalst1641200212331-11940
 
1° Nationale Heren Reserven (1NHR)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke191630050526124470
2KBC St. Michiels191441049332317067
3KBK Ichtegem17134003913187360
4Sporting Brugge1910720443455-1260
5KBC Male18108003703076356
6D&W Koekelare1810701319354-3554
7Osiris Aalst17114023693115852
8HO Beitem1788103573104751
9KRB Loppem1961300336420-8450
10KSVV Inter Assebroek1931600307434-12744
11t Klaverken Buggenhout1941302338488-15042
12Avanti Lissewege1721500293540-24738
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1KBC Male201631054427427073
2Royal KBC St. Michiels181710058932426570
3KBK Ichtegem191630046631714970
4t Klaverken Buggenhout181242047235012262
5KBC St. Michiels19108105124268659
6t Botterken Baasrode17125004443747058
7KBC Heist2081200449447256
8KRB Jabbeke1971200302410-10852
9Grenskracht Menen1931420388497-10946
10KBC Maldegem-Donk1851201318559-24144
11Noordster Dudzele1921610284524-24043
12t Klaverken Vier2011810316582-26643
 
1e Nationale Dames reserven (1NDR)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem191630042427415070
2t Klaverken Vier201550047736111670
3Royal KBC St. Michiels181620046625820868
4KBC Male20127104073802765
5KBC St. Michiels19108103773423559
6KRB Jabbeke1981100327359-3254
7KBC Heist2071201375433-5852
8t Klaverken Buggenhout188901362357550
9t Botterken Baasrode178900263296-3350
10Noordster Dudzele1941500272402-13046
11KBC Maldegem-Donk1851012273423-15043
12Grenskracht Menen1921412239377-13839
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare191801049233715575
2KBK Temse201631043533210373
3Grenskracht Menen181422040729611166
4t Klaverken Buggenhout2010820374388-1462
5KBC Male1896303422796357
6Krachtbal Snellegem1981010317361-4455
7KBC Opstal2061130368390-2255
8WWR Ingelmunster1971110336382-4653
9Helios Halle1961120411450-3952
10KBK Ichtegem2031520299390-9148
11HO Beitem1851210291371-8047
12t Botterken Baasrode1821510296392-9641
 
2° Nationale Heren Reserven (2NHR)
   GGVGFVTSP
1KBK Temse201550043422620870
2KBC Male181530042016925166
3t Botterken Baasrode181530045323122266
4HO Beitem19136003622778564
5Grenskracht Menen181260039723216560
6D&W Koekelare19108013473202756
7Krachtbal Snellegem1999013282913754
8KBC Opstal2071300313355-4254
9t Klaverken Buggenhout208804319370-5148
10WWR Ingelmunster1961102285331-4646
11Helios Halle206905248444-19642
12KBK Ichtegem22000220660-6600
 
2° Nationale Dames (2ND)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege181710049426023470
2WWR Ingelmunster181350046030615462
3Atlas Varsenare181350038627111562
4KBC Opstal181170042331910458
5t Botterken Baasrode18117003523173558
6HO Beitem A18108003753354056
7KBC St. Michiels17107003813631854
8D&W Koekelare1851300331398-6746
9KBK Ichtegem B1741300258389-13142
10KBK Ichtegem A1831401222406-18440
11Z.A.K.Beveren186705234385-15138
12HO Beitem B1841103284451-16738
 
3° Nationale Heren (3NHA)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege191630049032017070
2KBK Temse19136003472885964
3Osiris Aalst19126103903236763
4Grenskracht Menen20118104354043163
5KBC Male18125103622907261
6KBC St. Michiels19117104123615161
7KBC Heist2010910419424-561
8D&W Koekelare199910422416657
9KBC Aalter2071210365377-1255
10Noordster Dudzele1961201349426-7748
11Z.A.K.Beveren2011810290530-24043
12Atlas Varsenare1821420243365-12242
 
3° Nationale Heren Reserven (3NHR)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist201640043518025572
2Grenskracht Menen201451042127614569
3KBC Aalter211290043131511666
4D&W Koekelare20108203452984762
5KBC St. Michiels19134023642966860
6Osiris Aalst20109013492628758
7Noordster Dudzele20123143262933357
8KBC Male18990038925313654
9Avanti Lissewege1971101325445-12050
10Z.A.K.Beveren2041114223401-17841
11KBK Temse196508187397-21034
12Atlas Varsenare2233115150529-37921
 
3° Nationale Dames Poule 1 (3ND - P1)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge181710052127724470
2KB Moerdamme17125003993029758
3t Klaverken Buggenhout18108003753235256
4Noordster Dudzele177910300336-3649
5t Botterken Baasrode1741111241338-9741
6HO Beitem1711501164424-26034
 
3° Nationale Dames Poule 2 (3ND - P2)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Torhout19153013873068166
2t Klaverken Buggenhout191360038723615164
3Avanti Lissewege19118003792938660
4KRB Loppem17106013122654752
5KBC Male1851012257343-8643
6KBC Opstal1801413111390-27931
 
3° Nationale Dames Poule 3 (3ND - P3)
   GGVGFVTSP
1KRB Loppem151221034620913755
2KBK Temse1677202942633148
3Avanti Lissewege158610280295-1547
4Meraki Aalst1576203613243746
5KBC St. Michiels1611302193391-19830
 
Bevordering (BEV)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem181701051524726871
2KBC Aalter20137004163684866
3KBC St. Michiels18106203883266258
4Osiris Aalst1988213223002254
5Buffalo s Sijsele2081101299337-3854
6WWR Ingelmunster1971110278312-3453
7KB Moerdamme1851210271315-4447
8KBC Maldegem-Donk183717204488-28429
 
Provinciale (PRO)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke B181341038022315763
2KRB Jabbeke A161321036122014159
3KSVV Inter Assebroek161330036721914858
4D&W Koekelare17125003993227758
5Krachtbal Snellegem1897203193011856
6t Klaverken Buggenhout16115002922098354
7Meraki Aalst17512002852523344
8HO Beitem175921298317-1944
9KBC Oostduinkerke1851201256340-8444
10KBC Hertsberge1721005139387-24828
11KRB Loppem183609130436-30624
 
Recrea Limburg (RRL)
   GGVGFVTSP
1PJ Kaulille C161420031521510060
2Molenkracht Bree141211033819714153
3HO Grote Brogel13102102371686947
4KBC Overpelt158700228251-2346
5PJ Kaulille A1661000262290-2844
6PJ Kaulille B156900210251-4142
7Lozen Bocholt146800218215340
8KBC Edegem1521300161266-10534
9Krachtbal Mechelen1411300163279-11630
 
Scholieren Jongens Poule 1 (SJ - P1)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge151410050619231458
2KRB Jabbeke161330046323822558
3KBC Opstal15104013562896748
4HO Beitem156810310322-1243
5KBC Heist185715356495-13937
6KBK Ichtegem154902243343-10034
7Noordster Dudzele1621301147502-35534
 
Scholieren Jongens Poule 2 (SJ - P2)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels171142043921322658
2KBC Male151311044423121357
3t Botterken Baasrode161221150423327155
4Avanti Lissewege1576113543292543
5Helios Halle1741111202497-29541
6Atlas Varsenare1641101220371-15138
7WWR Ingelmunster1621202179468-28932
 
Scholieren Meisjes (SM)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge181710046214331970
2KRB Jabbeke161330036619317358
3D&W Koekelare1810701302320-1854
4KBC Opstal1841211167297-13043
5Atlas Varsenare1841301183380-19742
6KBK Ichtegem1631210161308-14739
 
Cadetten Jongens Poule 1 (CAJ - P1)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist161420041517723860
2KBK Ichtegem B151320031317513856
3HO Beitem16106002512302152
4t Klaverken Buggenhout1741210200375-17543
5Sporting Brugge B1477002562362042
6KBC St. Michiels1541010235315-8039
7KRB Jabbeke1511400180342-16232
 
Cadetten Jongens Poule 2 (CAJ - P2)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare161510038517021562
2KBC Male17116002952662956
3KBK Ichtegem A151230030915815154
4Sporting Brugge A159402248246244
5t Botterken Baasrode1641200223265-4240
6KRB Loppem1531200215264-4936
7Avanti Lissewege16190675381-30622
 
Cadetten Meisjes (CAM)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist A191810057519038574
2KBC Opstal191720036822014872
3t Botterken Baasrode181530040016423666
4t Klaverken Buggenhout A20108113062931359
5KBC Heist B209911321332-1157
6KBC St. Michiels18108003263101656
7KBK Ichtegem18115023702858554
8t Klaverken Buggenhout B1941320297368-7148
9D&W Koekelare1851300244380-13646
10KBC Male207805269432-16344
11HO Beitem1931501233462-22942
12KRB Loppem1821303116389-27334
 
Miniemen Jongens Poule 1 (MINJ - P1)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode201900144620424276
2HO Beitem171430030915815162
3D&W Koekelare A181340136923513460
4Sporting Brugge19118002842236160
5KBC Opstal19810013112634852
6KBK Temse1989022682501850
7Noordster Dudzele1931204211375-16436
8KBC St. Michiels210701446536-49014
 
Minimen Jongens Poule 2 (MINJ - P2)
   GGVGFVTSP
1KBC Male181800045320824572
2KBC Heist201550045422423070
3KRB Jabbeke191351034824410465
4Avanti Lissewege181251031521110461
5D&W Koekelare B1881000228259-3152
6KBK Ichtegem1951400194306-11248
7KB Moerdamme190180194416-32236
8KBC St. Michiels1721203133351-21832
 
Miniemen Meisjes (MINM)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A191900047012035076
2t Botterken Baasrode191540039217222068
3Avanti Lissewege191441037116820367
4Atlas Varsenare191252037818419464
5KRB Jabbeke B19117102632471661
6KBK Ichtegem181170031316614758
7KBC St. Michiels1981001225272-4752
8Sporting Brugge1881000165246-8152
9HO Beitem1951301197312-11546
10Helios Halle1931501146417-27142
11KBC Maldegem-Donk1841103164413-24938
12WWR Ingelmunster180170183450-36734
 
Pupillen Poule 1 (PUP - P1)
   GGVGFVTSP
1KBC Male191630031813018870
2KRB Jabbeke1910720234230460
3KBC St. Michiels171250025414011458
4Avanti Lissewege1888202201873354
5Sporting Brugge1751020146205-5946
6WWR Ingelmunster180170158338-28034
 
Pupillen Poule 2 (PUP - P2)
   GGVGFVTSP
1KBC Male181701026812514371
2Sporting Brugge171331023111711461
3KBC St. Michiels1810800156172-1656
4KBK Ichtegem178900162176-1450
5D&W Koekelare1841400127234-10744
6HO Beitem180180091211-12036
 
Pupillen Poule 3 (PUP - P3)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare191810028611117574
2Avanti Lissewege181142125413212258
3KBC Heist1987402211754658
4KBK Ichtegem188910171187-1653
5HO Beitem1861110144173-2949
6Noordster Dudzele180160274372-29832