maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke222002059543216386
2KBC St. Michiels221921058934024983
3KSVV Inter Assebroek22165105044188677
4KBC Male22145305544658975
5t Klaverken Buggenhout22135314313696271
6KBK Ichtegem2291300471505-3462
7Sporting Brugge2291300422473-5162
8Grenskracht Menen2281400404487-8360
9HO Beitem2271500416477-6158
10D&W Koekelare2271500434517-8358
11Avanti Lissewege2231900413576-16350
12t Botterken Baasrode2222000367541-17448
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke221930056837619282
2KBC St. Michiels221840055839716180
3Sporting Brugge22137204594441572
4KBK Ichtegem2214602422430-868
5t Klaverken Buggenhout22127214784275168
6KBC Male22108314984197965
7KSVV Inter Assebroek22101110504498665
8t Botterken Baasrode22913004574471062
9HO Beitem22814004704571360
10D&W Koekelare2271320431440-960
11Grenskracht Menen2261402339511-17252
12Avanti Lissewege2212001349687-33844
 
1° Nationale Dames (1NDA)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181620050032117968
2t Botterken Baasrode181530058829529366
3KBC Male181530052027824266
4t Klaverken Buggenhout18135004543748062
5WWR Ingelmunster189810377388-1155
6HO Beitem1871100329418-8950
7Avanti Lissewege1851210288453-16547
8KBC Heist1851201304409-10544
9Noordster Dudzele1841400295430-13544
10KBK Ichtegem1801800221510-28936
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181620053029523568
2Avanti Lissewege181340140423816660
3KBC Heist18116103943078759
4t Klaverken Buggenhout181170042629613058
5t Botterken Baasrode1897203753354056
6KBC Male1810215284326-4247
7HO Beitem186912297330-3345
8Noordster Dudzele1841301211400-18942
9KBK Ichtegem186606268402-13436
10WWR Ingelmunster1811016149409-26027
 
1° Landelijke Dames (1LD)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181620055826729168
2Grenskracht Menen181530045727218566
3Atlas Varsenare181530041924617366
4Sporting Brugge18116103943375759
5KBK Ichtegem1881000335354-1952
6KRB Jabbeke1871010327356-2951
7t Klaverken Buggenhout1861110328411-8349
8KBC Opstal1841301260394-13442
9t Botterken Baasrode1821501231434-20338
10Meraki Aalst184716256494-23833
 
Regionale Heren A (REG HA)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem181413037420616867
2HO Beitem B181431038722516265
3HO Beitem A18116103552847159
4t Botterken Baasrode18990034223910354
5Sporting Brugge1897113373033453
6Grenskracht Menen1888113573312651
7KRB Loppem189225348372-2446
8KBC St. Michiels1851021280406-12646
9D&W Koekelare1821510300420-12041
10KRB Jabbeke183906161455-29430
 
U18 meisjes (U18M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A18180005129541772
2KBK Ichtegem181530043615428266
3KBC St. Michiels181341040324915463
4Sporting Brugge18115023192328754
5t Botterken Baasrode18105123342567853
6t Klaverken Buggenhout1861101229226346
7D&W Koekelare187803258298-4044
8KRB Jabbeke B1851102252321-6942
9WWR Ingelmunster182907101503-40226
10Helios Halle18000180510-5100
 
U16 jongens B (U16JB)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge18134102711779463
2Noordster Dudzele18123302781948463
3Avanti Lissewege18115202501886260
4KBK Ichtegem18107102551985757
5KBC St. Michiels1871001176222-4648
6KRB Jabbeke1831320180260-8044
7Krachtbal Snellegem1821510151322-17141
 
U14 jongens A (U14JA)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout181710032914618370
2KBK Ichtegem B18135002271448362
3KRB Jabbeke18125102091862361
4KBC St. Michiels18115202271745360
5KBK Ichtegem A18108002281794956
6KBC Opstal188532213232-1951
7t Botterken Baasrode1871001217231-1448
8Krachtbal Torhout1841310204265-6145
9Osiris Aalst1831302129292-16338
10D&W Koekelare1811511132266-13437
 
U14 jongens B (U14JB)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem161510030813417462
2KBK Temse161420027711815960
3Noordster Dudzele1696102262012551
4KBC St. Michiels169601215235-2048
5Avanti Lissewege1688002471994848
6KRB Jabbeke167711190221-3145
7KBC Aalter1631201141238-9736
8KBK Ichtegem1621022133227-9434
9WWR Ingelmunster163805146310-16428
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele201901043717326479
2t Klaverken Buggenhout201613035419416075
3KBC St. Michiels201631042520821773
4HO Beitem209920239277-3860
5Osiris Aalst209821249296-4758
6KBK Ichtegem A209911253266-1357
7KBK Ichtegem B2081110213256-4357
8D&W Koekelare2051221239284-4550
9Avanti Lissewege2041510199335-13649
10t Botterken Baasrode207904207308-10146
11KRB Jabbeke2011801131349-21840
 
U12 A (U12A)
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele B10100001754313240
2Grenskracht Menen119200155837240
3KBK Ichtegem127410118972139
4t Klaverken Buggenhout1275001691066338
5D&W Koekelare106400107961132
6KBC St. Michiels111100049140-9124
7HO Beitem10270163137-7422
8Noordster Dudzele A10091050184-13421
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege129300172749842
2t Klaverken Buggenhout1192001876212540
3KBK Ichtegem119101109753438
4D&W Koekelare105410103812231
5Noordster Dudzele11380095141-4628
6Buffalo s Sijsele1036106294-3227
7Krachtbal Snellegem12290163175-11226
8HO Beitem9260151140-8920
 
U12 Titel (U12 Titel)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout77000106683828
2Noordster Dudzele75200107743324
3Avanti Lissewege74210108792923
4KBK Ichtegem B742108578723
5Grenskracht Menen734008985420
6D&W Koekelare A725006795-2818
7KBK Ichtegem A725005085-3518
8D&W Koekelare B7070061109-4814
 
Regionale Heren Titel (REG H Titel)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels (B)21100383356
2KBK Ichtegem211003338-56
 
U14 Jongens 3-4 (U14J 3-4)
   GGVGFVTSP
1KBK Temse210104313307
2KBK Ichtegem B (A)200111343-303
 
U14 Jongens 9-10 (U14J 9-10)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem A (A)210103726117
2Avanti Lissewege201102637-115
 
U14 Jongens 15-16 (U14J 15-16)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem21001303004
2Krachtbal Torhout21001303004