maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke222002059543216386
2KBC St. Michiels221921058934024983
3KSVV Inter Assebroek22165105044188677
4KBC Male22145305544658975
5t Klaverken Buggenhout22135314313696271
6KBK Ichtegem2291300471505-3462
7Sporting Brugge2291300422473-5162
8Grenskracht Menen2281400404487-8360
9HO Beitem2271500416477-6158
10D&W Koekelare2271500434517-8358
11Avanti Lissewege2231900413576-16350
12t Botterken Baasrode2222000367541-17448
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke221930056837619282
2KBC St. Michiels221840055839716180
3Sporting Brugge22137204594441572
4KBK Ichtegem2214602422430-868
5t Klaverken Buggenhout22127214784275168
6KBC Male22108314984197965
7KSVV Inter Assebroek22101110504498665
8t Botterken Baasrode22913004574471062
9HO Beitem22814004704571360
10D&W Koekelare2271320431440-960
11Grenskracht Menen2261402339511-17252
12Avanti Lissewege2212001349687-33844
 
1° Nationale Dames (1NDA)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181620050032117968
2t Botterken Baasrode181530058829529366
3KBC Male181530052027824266
4t Klaverken Buggenhout18135004543748062
5WWR Ingelmunster189810377388-1155
6HO Beitem1871100329418-8950
7Avanti Lissewege1851210288453-16547
8KBC Heist1851201304409-10544
9Noordster Dudzele1841400295430-13544
10KBK Ichtegem1801800221510-28936
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181620053029523568
2Avanti Lissewege181340140423816660
3KBC Heist18116103943078759
4t Klaverken Buggenhout181170042629613058
5t Botterken Baasrode1897203753354056
6KBC Male1810215284326-4247
7HO Beitem186912297330-3345
8Noordster Dudzele1841301211400-18942
9KBK Ichtegem186606268402-13436
10WWR Ingelmunster1811016149409-26027
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames B (REG D/2LD B)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke141220031919612352
2KBK Temse (2LD)141130030317812550
3KBC Maldegem-Donk14112012912207148
4Avanti Lissewege1486002722333944
5Grenskracht Menen146800228233-540
6HO Beitem145900240288-4838
7KBC St. Michiels1431001237347-11032
8Krachtbal Torhout1401400110305-19528
 
Regionale Heren B (REG HB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181701048025023071
2t Botterken Baasrode181530040522218366
3KRB Jabbeke18125103762968061
4HO Beitem18116103792879259
5KBC Heist1897203443093556
6KBC Aalter18711003263071950
7Atlas Varsenare1861101262297-3546
8D&W Koekelare1831401219430-21140
9KRB Loppem185805257409-15236
10Avanti Lissewege1821213243484-24135
 
U18 jongens (U18J)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare161420044618226460
2KBC Heist161420042217624660
3t Klaverken Buggenhout161420040017222860
4KBC St. Michiels1697003483034550
5Avanti Lissewege1687013392706946
6t Botterken Baasrode1679003432667746
7Krachtbal Torhout1631003213398-18532
8HO Beitem1623011111405-29414
9KBC Opstal16000160450-4500
 
U16 jongens B (U16JB)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge18134102711779463
2Noordster Dudzele18123302781948463
3Avanti Lissewege18115202501886260
4KBK Ichtegem18107102551985757
5KBC St. Michiels1871001176222-4648
6KRB Jabbeke1831320180260-8044
7Krachtbal Snellegem1821510151322-17141
 
U16 meisjes (U16M)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem211722041926515478
2KBC St. Michiels211641043329913475
3Noordster Dudzele21146103943138171
4KBC Male21136203462767070
5Krachtbal Torhout2191200349398-4960
6KBC Heist2181120350345560
7Grenskracht Menen2121900258416-15846
8Avanti Lissewege2112000252489-23744
 
U14 jongens B (U14JB)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem161510030813417462
2KBK Temse161420027711815960
3Noordster Dudzele1696102262012551
4KBC St. Michiels169601215235-2048
5Avanti Lissewege1688002471994848
6KRB Jabbeke167711190221-3145
7KBC Aalter1631201141238-9736
8KBK Ichtegem1621022133227-9434
9WWR Ingelmunster163805146310-16428
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele201901043717326479
2t Klaverken Buggenhout201613035419416075
3KBC St. Michiels201631042520821773
4HO Beitem209920239277-3860
5Osiris Aalst209821249296-4758
6KBK Ichtegem A209911253266-1357
7KBK Ichtegem B2081110213256-4357
8D&W Koekelare2051221239284-4550
9Avanti Lissewege2041510199335-13649
10t Botterken Baasrode207904207308-10146
11KRB Jabbeke2011801131349-21840
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege129300172749842
2t Klaverken Buggenhout1192001876212540
3KBK Ichtegem119101109753438
4D&W Koekelare105410103812231
5Noordster Dudzele11380095141-4628
6Buffalo s Sijsele1036106294-3227
7Krachtbal Snellegem12290163175-11226
8HO Beitem9260151140-8920
 
U12 Titel (U12 Titel)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout77000106683828
2Noordster Dudzele75200107743324
3Avanti Lissewege74210108792923
4KBK Ichtegem B742108578723
5Grenskracht Menen734008985420
6D&W Koekelare A725006795-2818
7KBK Ichtegem A725005085-3518
8D&W Koekelare B7070061109-4814
 
U12 NB (U12NB)
   GGVGFVTSP
1Buffalo s Sijsele6420072452720
2HO Beitem6420062422020
3Avanti Lissewege624004163-2216
4KBC St. Michiels624003459-2516
 
Regionale Dames 5-6 (REG D 5-6)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare22000600608
2Avanti Lissewege20002060-600
 
Regionale Heren 19-20 (REG H 19-20)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke (A)22000600608
2Avanti Lissewege20002060-600
 
U14 Jongens 9-10 (U14J 9-10)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem A (A)210103726117
2Avanti Lissewege201102637-115