maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke220007331428
2KSVV Inter Assebroek220004232108
3KBC St. Michiels220004131108
4t Klaverken Buggenhout211005537186
5KBK Ichtegem211004939106
6Sporting Brugge21100474706
7HO Beitem211003940-16
8KBC Male11000272614
9Grenskracht Menen202003256-244
10t Botterken Baasrode202003763-264
11D&W Koekelare202003663-274
12Avanti Lissewege101002235-132
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke220006326378
2D&W Koekelare220005021298
3KBK Ichtegem220005329248
4KBC St. Michiels220005432228
5Grenskracht Menen211003651-156
6t Botterken Baasrode211003551-166
7KBC Male11000212014
8Sporting Brugge202003942-34
9KSVV Inter Assebroek202003641-54
10t Klaverken Buggenhout202003045-154
11HO Beitem202002359-364
12Avanti Lissewege101001336-232
 
1° Nationale Dames (1NDA)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode220007224488
2WWR Ingelmunster21100464516
3KBC St. Michiels110003514214
4KBC Male110002915144
5t Klaverken Buggenhout110003018124
6Noordster Dudzele11000262064
7HO Beitem202003466-324
8KBK Ichtegem202002367-444
9Avanti Lissewege101001830-122
10KBC Heist101001529-142
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode211004832166
2HO Beitem211004144-36
3KBK Ichtegem211004254-126
4Noordster Dudzele11000312294
5KBC St. Michiels110003924154
6KBC Male110002815134
7Avanti Lissewege11000211564
8WWR Ingelmunster202001358-454
9t Klaverken Buggenhout101001521-62
10KBC Heist101001528-132
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare220005536198
2Krachtbal Snellegem22000373348
3Helios Halle211005847116
4KBC St. Michiels21100473896
5KBC Opstal201104148-75
6KBC Male11000261974
7WWR Ingelmunster10010222203
8Osiris Aalst101001718-12
9KRB Jabbeke101001619-32
10HO Beitem201011655-392
11KBK Temse000000000
 
2° Nationale Heren Beloften (2NHB)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem220004936138
2D&W Koekelare211005537186
3KBC St. Michiels211005544116
4KBC Opstal21100382996
5Krachtbal Snellegem21100322846
6KBC Male11000161064
7Osiris Aalst1100015964
8Helios Halle202003274-424
9KRB Jabbeke101001323-102
10WWR Ingelmunster101001328-152
11KBK Temse000000000
 
1° Landelijke Heren (1LH)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare21100363066
2t Botterken Baasrode211003738-16
3KSVV Inter Assebroek110002912174
4KBC Aalter110002913164
5KBC Heist11000292094
6KBC Male11000171164
7Atlas Varsenare202002153-324
8HO Beitem101002029-92
9Osiris Aalst101001325-122
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames A (REG D/2LD A)
   GGVGFVTSP
1KB Moerdamme220005331228
2Noordster Dudzele211003233-16
3Avanti Lissewege211003032-26
4KBC Male11000221394
5KBK Temse (2LD)11000191184
6KRB Jabbeke11000221574
7KRB Jabbeke (2LD)11000201734
8t Botterken Baasrode (2LD)202003139-84
9Krachtbal Torhout202002438-144
10KBC St. Michiels202003256-244
 
U18 jongens (U18J)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode220008929608
2KBC St. Michiels220006626408
3Sporting Brugge220006130318
4KBC Heist211005846126
5KBK Ichtegem110003015154
6D&W Koekelare11000232214
7Helios Halle202002864-364
8KRB Jabbeke202002487-634
9HO Beitem101002025-52
10KBC Male A101001530-152
11KBC Male B101002038-182
12Avanti Lissewege10100830-222
13Sporting Brugge000000000
 
U16 jongens (U16J)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege220005317368
2D&W Koekelare A220004618288
3KBK Ichtegem220004012288
4t Klaverken Buggenhout21100363066
5KBC Male11000201824
6KBC St. Michiels11000141224
7Sporting Brugge202003241-94
8KBC Opstal202002138-174
9D&W Koekelare B202001742-254
10Krachtbal Torhout20200657-514
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Torhout220004421238
2HO Beitem21010292367
3KBK Ichtegem21100403646
4Noordster Dudzele11000241594
5Avanti Lissewege202001839-214
6KBC Male10010131303
7Grenskracht Menen101001321-82
8Osiris Aalst101001225-132
9KRB Jabbeke000000000