maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout222020064337826584
2KBC St. Michiels221930061736425382
3KRB Jabbeke221840059440419080
4KBC Male22137204944365872
5KSVV Inter Assebroek22119204774611668
6Sporting Brugge22111100459521-6266
7KBK Ichtegem2291210433435-263
8HO Beitem2281220458482-2462
9Grenskracht Menen2261420458549-9158
10Avanti Lissewege2241710440633-19353
11D&W Koekelare2231720395588-19352
12KBK Temse2231720357574-21752
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels222110063531232386
2KBC Male221840060435924580
3KBK Temse221821151135615579
4HO Beitem221462053336616774
5KRB Jabbeke2211830445440569
6Avanti Lissewege22101110476496-2065
7Sporting Brugge22101200484493-964
8KBK Ichtegem22101002382468-8660
9Grenskracht Menen2271401397518-12156
10t Klaverken Buggenhout2241800337545-20852
11D&W Koekelare2231810358523-16551
12KSVV Inter Assebroek2221703294580-28642
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode201811057833724177
2KBC Male201730053226027274
3KBC St. Michiels201640057138019172
4t Klaverken Buggenhout201460051939912068
5KBK Ichtegem20128004203705064
6Noordster Dudzele2081200319381-6256
7KRB Jabbeke2081200312416-10456
8Avanti Lissewege2071300356465-10954
9HO Beitem2051500358503-14550
10KBC Heist2041510327472-14549
11Grenskracht Menen2002000270579-30940
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels201910062527734878
2HO Beitem20163014203348670
3t Botterken Baasrode20128003753532264
4t Klaverken Buggenhout20119004253933262
5KRB Jabbeke20101000343343060
6KBK Ichtegem20811103753363957
7KBC Heist2081110379425-4657
8KBC Male2081200375436-6156
9Noordster Dudzele2071012257404-14751
10Avanti Lissewege2061211305386-8151
11Grenskracht Menen2031403259451-19240
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC Male222011065437727785
2D&W Koekelare22183015724868678
3t Botterken Baasrode221642049537711878
4Krachtbal Snellegem22138104654432271
5HO Beitem22111100426462-3666
6Osiris Aalst221012004413915064
7WWR Ingelmunster2281220461454762
8t Klaverken Buggenhout2281220460491-3162
9Helios Halle2281400482496-1460
10KBC Opstal2281121414464-5060
11KBC St. Michiels2261600443534-9156
12KBC Aalter2211902309647-33842
 
2° Nationale Heren Beloften (2NHB)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Snellegem222200052718234588
2KBC Male221561048329418975
3HO Beitem221354046532713874
4KBC St. Michiels22128204123486470
5t Botterken Baasrode22129013963267066
6D&W Koekelare221110014103644664
7t Klaverken Buggenhout2291201368378-1060
8WWR Ingelmunster2281301321454-13358
9KBC Aalter2281202382467-8556
10KBC Opstal2281013296474-17855
11Osiris Aalst228914321373-5253
12Helios Halle2211317195589-39433
 
1° Landelijke Heren (1LH)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare18153004143298566
2KRB Loppem18144004613748764
3HO Beitem181341040425215263
4KBC Heist18107103983425657
5KBK Ichtegem18106113823087455
6Osiris Aalst188910334357-2353
7Atlas Varsenare1851300280360-8046
8KBC Male1841310315402-8745
9KBC Aalter1841301301420-11942
10Z.A.K.Beveren1841112311456-14541
 
U18 jongens B (U18JB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels141220038018119952
2HO Beitem141121041224616651
3KBC Male141031034420913549
4D&W Koekelare141040038620218448
5KBC Opstal145801213288-7536
6t Klaverken Buggenhout143911200348-14833
7KRB Loppem143812193312-11931
8WWR Ingelmunster14070798440-34214
 
U18 jongens 5-8 (U18J 5-8)
   GGVGFVTSP
1KBC Male633001451063918
2KBK Ichtegem63201127963116
3t Botterken Baasrode63102122125-314
4D&W Koekelare6310294161-6714
 
U18 meisjes (U18M)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge201730046825521374
2t Botterken Baasrode201720143922021972
3KBC Opstal201180136823313560
4KBK Ichtegem209704337357-2050
5KBC Male2051302259413-15446
6KRB Loppem201901093486-39322
 
U16 jongens (U16J)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem12120003099021948
2Sporting Brugge B121110038312525846
3KBC Male12930031316015342
4KBC Heist12840028312915440
5t Botterken Baasrode11830029711418338
6HO Beitem1275002061763038
7KRB Jabbeke124710166173-733
8Avanti Lissewege125601192223-3132
9KRB Loppem115501130181-5130
10D&W Koekelare1221000110307-19728
11Noordster Dudzele122712123274-15125
12Helios Halle121100160396-33624
13KBK Temse12270371295-22422
 
U16 jongens 1-7 (U16J 1-7)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem66000130775372
2Sporting Brugge651001471014668
3KBC Male64200132933962
4KBC Heist63201117117056
5t Botterken Baasrode6141096107-1153
6HO Beitem61410103136-3353
7KRB Jabbeke6060068162-9445
 
U14 jongens (U14J)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege131210027912715250
2t Klaverken Buggenhout13111102531846949
3D&W Koekelare A131021026511814747
4KBC Male131030027513014546
5KBC Opstal1374202011495242
6KBK Ichtegem1376001841622240
7Sporting Brugge1365201681422640
8KBC St. Michiels B1366101791592039
9KRB Jabbeke1355301801552539
10KBC St. Michiels A124800166179-1332
11HO Beitem133811109203-9431
12D&W Koekelare B1321100154206-5230
13t Botterken Baasrode12051645266-22113
14Noordster Dudzele13130952330-27810
 
U14 jongens 1-7 (U14J 1-7)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege65010120863473
2D&W Koekelare65010141845770
3t Klaverken Buggenhout64200136667069
4KBC Male62400108116-862
5Sporting Brugge6320189109-2056
6KBC Opstal6140169108-3954
7KBK Ichtegem6050142136-9450
 
U12 A (U12A)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge201910040113226978
2KBC St. Michiels211830035017517578
3Avanti Lissewege201730035515420174
4KBC Heist201271035922313665
5KBC Male20135022862444262
6Grenskracht Menen2081110213238-2557
7KBK Ichtegem2071120186236-5056
8Noordster Dudzele2061310154294-14053
9HO Beitem2041600136281-14548
10Krachtbal Snellegem2021800109341-23244
11KRB Jabbeke202161191316-22543
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout181512026713313468
2KBC St. Michiels181350026312613762
3Sporting Brugge181251027215711561
4KBC Male181260029817512360
5Avanti Lissewege18126002551995660
6HO Beitem18107102411647757
7D&W Koekelare1861011162228-6647
8KBK Ichtegem1831410132238-10643
9KRB Jabbeke1821600128301-17340
10WWR Ingelmunster182120476373-29732