maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout212010061933928082
2KBC St. Michiels211830057834023878
3KRB Jabbeke201730054735019774
4KBC Male21136204674076070
5Sporting Brugge22111100459521-6266
6KSVV Inter Assebroek2110920446443364
7KBK Ichtegem2291210433435-263
8HO Beitem2171220431464-3358
9Grenskracht Menen2261420458549-9158
10D&W Koekelare2231720395588-19352
11KBK Temse2231720357574-21752
12Avanti Lissewege2141610422602-18051
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels212010059629829882
2KBK Temse221821151135615579
3KBC Male211740057334422976
4HO Beitem211461051334616771
5Avanti Lissewege22101110476496-2065
6KRB Jabbeke20117204103892164
7Sporting Brugge22101200484493-964
8KBK Ichtegem22101002382468-8660
9Grenskracht Menen2271401397518-12156
10D&W Koekelare2231810358523-16551
11t Klaverken Buggenhout2141700323506-18350
12KSVV Inter Assebroek2221703294580-28642
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode201811057833724177
2KBC St. Michiels201640057138019172
3KBC Male181530048724624166
4t Klaverken Buggenhout191360048238110164
5KBK Ichtegem20128004203705064
6Noordster Dudzele2081200319381-6256
7Avanti Lissewege2071300356465-10954
8KRB Jabbeke1881000298371-7352
9KBC Heist2041510327472-14549
10HO Beitem1951400340466-12648
11Grenskracht Menen2002000270579-30940
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels201910062527734878
2HO Beitem19162014013069568
3t Botterken Baasrode20128003753532264
4t Klaverken Buggenhout19109003973742358
5KRB Jabbeke1910900320319158
6KBK Ichtegem20811103753363957
7KBC Heist2081110379425-4657
8KBC Male1971200351413-6252
9Noordster Dudzele2071012257404-14751
10Avanti Lissewege2061211305386-8151
11Grenskracht Menen2031403259451-19240
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC Male211911061836225681
2D&W Koekelare21173015494648574
3t Botterken Baasrode211542047736111674
4Krachtbal Snellegem22138104654432271
5HO Beitem20101000388426-3860
6t Klaverken Buggenhout2181120437461-2460
7KBC Opstal2281121414464-5060
8Osiris Aalst20911004063604658
9WWR Ingelmunster20810204254101558
10Helios Halle2171400456476-2056
11KBC St. Michiels2261600443534-9156
12KBC Aalter2111802294611-31740
 
2° Nationale Heren Beloften (2NHB)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Snellegem222200052718234588
2KBC Male211461045227817471
3KBC St. Michiels22128204123486470
4HO Beitem201154041930111866
5t Botterken Baasrode21119013733106362
6D&W Koekelare211010013803641660
7t Klaverken Buggenhout2191101359350958
8KBC Opstal2281013296474-17855
9KBC Aalter2181102366436-7054
10WWR Ingelmunster2071201275431-15652
11Osiris Aalst208813304325-2151
12Helios Halle2111316195559-36433
 
1° Landelijke Heren (1LH)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare18153004143298566
2KRB Loppem18144004613748764
3HO Beitem171241037624413259
4KBC Heist18107103983425657
5KBK Ichtegem18106113823087455
6Osiris Aalst178810326329-351
7Atlas Varsenare1851300280360-8046
8KBC Male1841310315402-8745
9KBC Aalter1941401316449-13344
10Z.A.K.Beveren1941212326480-15443
 
2° Landelijke Dames (2 LD)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge161510044023520562
2Meraki Aalst16124004003722856
3t Klaverken Buggenhout A16105103532718253
4KBK Temse1687103312666549
5KBC Opstal1688002882741448
6t Klaverken Buggenhout B1661000247351-10444
7Noordster Dudzele1651100247280-3342
8Avanti Lissewege166712251331-8041
9HO Beitem1601510197374-17733
 
2° Landelijke Dames 7-9 (2LD 7-9)
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele2200049143550
2Avanti Lissewege211003730747
3HO Beitem202001557-4237
 
Regionale Heren (REG H)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode222200058825333588
2HO Beitem22139004673739470
3Krachtbal Snellegem21125313603332767
4D&W Koekelare A21128104384221667
5Grenskracht Menen21129004503787266
6Krachtbal Torhout22101200437516-7964
7KBC St. Michiels2112702424416862
8Avanti Lissewege2281400468492-2460
9KBC Heist2271320374421-4760
10KBC Maldegem-Donk2281013371464-9355
11D&W Koekelare B2251610376452-7655
12KRB Loppem2251205216449-23344
 
U18 jongens B (U18JB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels141220038018119952
2HO Beitem141121041224616651
3KBC Male141031034420913549
4D&W Koekelare141040038620218448
5KBC Opstal145801213288-7536
6t Klaverken Buggenhout143911200348-14833
7KRB Loppem143812193312-11931
8WWR Ingelmunster14070798440-34214
 
U18 jongens 1-4 (U18J 1-4)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke3300098653312
2Sporting Brugge321007280-810
3KBC St. Michiels312006470-68
4HO Beitem303006584-196
 
U16 jongens (U16J)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem12120003099021948
2Sporting Brugge B121110038312525846
3KBC Male12930031316015342
4KBC Heist12840028312915440
5t Botterken Baasrode11830029711418338
6HO Beitem1275002061763038
7KRB Jabbeke124710166173-733
8Avanti Lissewege125601192223-3132
9KRB Loppem115501130181-5130
10D&W Koekelare1221000110307-19728
11Noordster Dudzele122712123274-15125
12Helios Halle121100160396-33624
13KBK Temse12270371295-22422
 
U16 jongens 1-7 (U16J 1-7)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem66000130775372
2Sporting Brugge651001471014668
3KBC Male64200132933962
4KBC Heist63201117117056
5HO Beitem61410103136-3353
6t Botterken Baasrode504107198-2749
7KRB Jabbeke5050059137-7843
 
U16 meisjes (U16M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A121200027810117748
2KRB Jabbeke B121020027011515544
3Atlas Varsenare1292102331419243
4KBC St. Michiels1284002422063640
5KBC Heist1264202611798238
6t Botterken Baasrode1266002231645936
7D&W Koekelare125610200202-235
8Avanti Lissewege1265012251616434
9KBK Ichtegem1254121931613231
10HO Beitem123900160225-6530
11t Klaverken Buggenhout124512183204-2129
12WWR Ingelmunster12190259342-28322
13Noordster Dudzele12070528354-32614
 
U16 meisjes 8-13 (U16M 8-13)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege4300177621546
2t Klaverken Buggenhout4310084463843
3HO Beitem4220081433842
4WWR Ingelmunster4220076591734
5KBK Ichtegem401036114-10833
 
U14 jongens (U14J)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege131210027912715250
2t Klaverken Buggenhout13111102531846949
3D&W Koekelare A131021026511814747
4KBC Male131030027513014546
5KBC Opstal1374202011495242
6KBK Ichtegem1376001841622240
7Sporting Brugge1365201681422640
8KBC St. Michiels B1366101791592039
9KRB Jabbeke1355301801552539
10KBC St. Michiels A124800166179-1332
11HO Beitem133811109203-9431
12D&W Koekelare B1321100154206-5230
13t Botterken Baasrode12051645266-22113
14Noordster Dudzele13130952330-27810
 
U14 jongens 8-14 (U14J 8-14)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke5500097385959
2KBC St. Michiels B5230092692353
3KBC St. Michiels A5320086523448
4D&W Koekelare53200101713046
5HO Beitem514006087-2743
6t Botterken Baasrode5100414133-11917
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke161510029215014262
2KBK Ichtegem161420025113811360
3Sporting Brugge16115002261656154
4HO Beitem166820198203-546
5KBC Heist1661000211216-544
6Helios Halle1661000215266-5144
7KRB Loppem166811177235-5843
8KBC St. Michiels165911210283-7341
9KBC Maldegem-Donk1611401163287-12432
 
U14 meisjes 4-6 (U14M 4-6)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist2200038211752
2HO Beitem211002930-152
3Helios Halle202002339-1648
 
U12 A (U12A)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge201910040113226978
2Avanti Lissewege201730035515420174
3KBC St. Michiels191630030113816370
4KBC Heist201271035922313665
5KBC Male20135022862444262
6Grenskracht Menen2081110213238-2557
7KBK Ichtegem2071120186236-5056
8HO Beitem2041600136281-14548
9Noordster Dudzele1851210125269-14447
10Krachtbal Snellegem2021800109341-23244
11KRB Jabbeke192151185300-21541
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout171412025512213364
2KBC St. Michiels181350026312613762
3Sporting Brugge181251027215711561
4KBC Male181260029817512360
5Avanti Lissewege18126002551995660
6HO Beitem17106102301527855
7D&W Koekelare1861011162228-6647
8KBK Ichtegem1831410132238-10643
9KRB Jabbeke1711600114293-17936
10WWR Ingelmunster172110468359-29130