maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout222020064337826584
2KBC St. Michiels221930061736425382
3KRB Jabbeke221840059440419080
4KBC Male22137204944365872
5KSVV Inter Assebroek22119204774611668
6Sporting Brugge22111100459521-6266
7KBK Ichtegem2291210433435-263
8HO Beitem2281220458482-2462
9Grenskracht Menen2261420458549-9158
10Avanti Lissewege2241710440633-19353
11D&W Koekelare2231720395588-19352
12KBK Temse2231720357574-21752
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels222110063531232386
2KBC Male221840060435924580
3KBK Temse221821151135615579
4HO Beitem221462053336616774
5KRB Jabbeke2211830445440569
6Avanti Lissewege22101110476496-2065
7Sporting Brugge22101200484493-964
8KBK Ichtegem22101002382468-8660
9Grenskracht Menen2271401397518-12156
10t Klaverken Buggenhout2241800337545-20852
11D&W Koekelare2231810358523-16551
12KSVV Inter Assebroek2221703294580-28642
 
1e Nationale Dames A (1NDA)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode201811057833724177
2KBC Male201730053226027274
3KBC St. Michiels201640057138019172
4t Klaverken Buggenhout201460051939912068
5KBK Ichtegem20128004203705064
6Noordster Dudzele2081200319381-6256
7KRB Jabbeke2081200312416-10456
8Avanti Lissewege2071300356465-10954
9HO Beitem2051500358503-14550
10KBC Heist2041510327472-14549
11Grenskracht Menen2002000270579-30940
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels201910062527734878
2HO Beitem20163014203348670
3t Botterken Baasrode20128003753532264
4t Klaverken Buggenhout20119004253933262
5KRB Jabbeke20101000343343060
6KBK Ichtegem20811103753363957
7KBC Heist2081110379425-4657
8KBC Male2081200375436-6156
9Noordster Dudzele2071012257404-14751
10Avanti Lissewege2061211305386-8151
11Grenskracht Menen2031403259451-19240
 
2° Nationale Heren (2NHA)
   GGVGFVTSP
1KBC Male222011065437727785
2D&W Koekelare22183015724868678
3t Botterken Baasrode221642049537711878
4Krachtbal Snellegem22138104654432271
5HO Beitem22111100426462-3666
6Osiris Aalst221012004413915064
7WWR Ingelmunster2281220461454762
8t Klaverken Buggenhout2281220460491-3162
9Helios Halle2281400482496-1460
10KBC Opstal2281121414464-5060
11KBC St. Michiels2261600443534-9156
12KBC Aalter2211902309647-33842
 
2° Nationale Heren Beloften (2NHB)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Snellegem222200052718234588
2KBC Male221561048329418975
3HO Beitem221354046532713874
4KBC St. Michiels22128204123486470
5t Botterken Baasrode22129013963267066
6D&W Koekelare221110014103644664
7t Klaverken Buggenhout2291201368378-1060
8WWR Ingelmunster2281301321454-13358
9KBC Aalter2281202382467-8556
10KBC Opstal2281013296474-17855
11Osiris Aalst228914321373-5253
12Helios Halle2211317195589-39433
 
1° Landelijke Heren (1LH)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare18153004143298566
2KRB Loppem18144004613748764
3HO Beitem181341040425215263
4KBC Heist18107103983425657
5KBK Ichtegem18106113823087455
6Osiris Aalst188910334357-2353
7Atlas Varsenare1851300280360-8046
8KBC Male1841310315402-8745
9KBC Aalter1841301301420-11942
10Z.A.K.Beveren1841112311456-14541
 
2° Landelijke Dames (2 LD)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge161510044023520562
2Meraki Aalst16124004003722856
3t Klaverken Buggenhout A16105103532718253
4KBK Temse1687103312666549
5KBC Opstal1688002882741448
6t Klaverken Buggenhout B1661000247351-10444
7Noordster Dudzele1651100247280-3342
8Avanti Lissewege166712251331-8041
9HO Beitem1601510197374-17733
 
2° Landelijke Dames 7-9 (2LD 7-9)
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele4310082473556
2Avanti Lissewege4310080562455
3HO Beitem404003998-5941
 
Regionale Heren (REG H)
   GGVGFVTSP
1t Botterken Baasrode222200058825333588
2Krachtbal Snellegem22135313843523271
3HO Beitem22139004673739470
4Grenskracht Menen22139004734007370
5D&W Koekelare A22129104604451569
6KBC St. Michiels2212802443440364
7Krachtbal Torhout22101200437516-7964
8Avanti Lissewege2281400468492-2460
9KBC Heist2271320374421-4760
10KBC Maldegem-Donk2281013371464-9355
11D&W Koekelare B2251610376452-7655
12KRB Loppem2251205216449-23344
 
U18 jongens B (U18JB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels141220038018119952
2HO Beitem141121041224616651
3KBC Male141031034420913549
4D&W Koekelare141040038620218448
5KBC Opstal145801213288-7536
6t Klaverken Buggenhout143911200348-14833
7KRB Loppem143812193312-11931
8WWR Ingelmunster14070798440-34214
 
U18 jongens 1-4 (U18J 1-4)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke660001931355824
2KBC St. Michiels63300140155-1518
3Sporting Brugge63300152169-1718
4HO Beitem60600144170-2612
 
U16 jongens (U16J)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem12120003099021948
2Sporting Brugge B121110038312525846
3KBC Male12930031316015342
4KBC Heist12840028312915440
5t Botterken Baasrode11830029711418338
6HO Beitem1275002061763038
7KRB Jabbeke124710166173-733
8Avanti Lissewege125601192223-3132
9KRB Loppem115501130181-5130
10D&W Koekelare1221000110307-19728
11Noordster Dudzele122712123274-15125
12Helios Halle121100160396-33624
13KBK Temse12270371295-22422
 
U16 jongens 1-7 (U16J 1-7)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem66000130775372
2Sporting Brugge651001471014668
3KBC Male64200132933962
4KBC Heist63201117117056
5t Botterken Baasrode6141096107-1153
6HO Beitem61410103136-3353
7KRB Jabbeke6060068162-9445
 
U16 meisjes (U16M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke A121200027810117748
2KRB Jabbeke B121020027011515544
3Atlas Varsenare1292102331419243
4KBC St. Michiels1284002422063640
5KBC Heist1264202611798238
6t Botterken Baasrode1266002231645936
7D&W Koekelare125610200202-235
8Avanti Lissewege1265012251616434
9KBK Ichtegem1254121931613231
10HO Beitem123900160225-6530
11t Klaverken Buggenhout124512183204-2129
12WWR Ingelmunster12190259342-28322
13Noordster Dudzele12070528354-32614
 
U16 meisjes 8-13 (U16M 8-13)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege4300177621546
2t Klaverken Buggenhout4310084463843
3HO Beitem4220081433842
4WWR Ingelmunster4220076591734
5KBK Ichtegem401036114-10833
 
U14 jongens (U14J)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege131210027912715250
2t Klaverken Buggenhout13111102531846949
3D&W Koekelare A131021026511814747
4KBC Male131030027513014546
5KBC Opstal1374202011495242
6KBK Ichtegem1376001841622240
7Sporting Brugge1365201681422640
8KBC St. Michiels B1366101791592039
9KRB Jabbeke1355301801552539
10KBC St. Michiels A124800166179-1332
11HO Beitem133811109203-9431
12D&W Koekelare B1321100154206-5230
13t Botterken Baasrode12051645266-22113
14Noordster Dudzele13130952330-27810
 
U14 jongens 8-14 (U14J 8-14)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke5500097385959
2KBC St. Michiels B5230092692353
3KBC St. Michiels A5320086523448
4D&W Koekelare53200101713046
5HO Beitem514006087-2743
6t Botterken Baasrode5100414133-11917
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke161510029215014262
2KBK Ichtegem161420025113811360
3Sporting Brugge16115002261656154
4HO Beitem166820198203-546
5KBC Heist1661000211216-544
6Helios Halle1661000215266-5144
7KRB Loppem166811177235-5843
8KBC St. Michiels165911210283-7341
9KBC Maldegem-Donk1611401163287-12432
 
U14 meisjes 4-6 (U14M 4-6)
   GGVGFVTSP
1KBC Heist4400082334960
2HO Beitem422005759-258
3Helios Halle403013885-4750
 
U12 A (U12A)
   GGVGFVTSP
1Sporting Brugge201910040113226978
2KBC St. Michiels211830035017517578
3Avanti Lissewege201730035515420174
4KBC Heist201271035922313665
5KBC Male20135022862444262
6Grenskracht Menen2081110213238-2557
7KBK Ichtegem2071120186236-5056
8Noordster Dudzele2061310154294-14053
9HO Beitem2041600136281-14548
10Krachtbal Snellegem2021800109341-23244
11KRB Jabbeke202161191316-22543
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout181512026713313468
2KBC St. Michiels181350026312613762
3Sporting Brugge181251027215711561
4KBC Male181260029817512360
5Avanti Lissewege18126002551995660
6HO Beitem18107102411647757
7D&W Koekelare1861011162228-6647
8KBK Ichtegem1831410132238-10643
9KRB Jabbeke1821600128301-17340
10WWR Ingelmunster182120476373-29732