maak uw keuze



maak excel-file
rangschikking
1° Nationale Heren (1NHA)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke222002059543216386
2KBC St. Michiels211821056232523779
3KSVV Inter Assebroek22165105044188677
4KBC Male21135305284448471
5t Klaverken Buggenhout21125314173605767
6KBK Ichtegem2191200456478-2260
7Sporting Brugge2191200413459-4660
8Grenskracht Menen2281400404487-8360
9HO Beitem2271500416477-6158
10D&W Koekelare2271500434517-8358
11Avanti Lissewege2131800392550-15848
12t Botterken Baasrode2222000367541-17448
 
1° Nationale Heren Beloften (1NHB)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke221930056837619282
2KBC St. Michiels211740052839713176
3KBK Ichtegem21146014224002268
4Sporting Brugge21127204354211468
5t Klaverken Buggenhout21126214554035266
6KSVV Inter Assebroek22101110504498665
7t Botterken Baasrode22913004574471062
8KBC Male2198314664085861
9HO Beitem22814004704571360
10D&W Koekelare2271320431440-960
11Grenskracht Menen2261402339511-17252
12Avanti Lissewege2111901338655-31742
 
1° Nationale Dames (1NDA)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181620050032117968
2t Botterken Baasrode181530058829529366
3KBC Male181530052027824266
4t Klaverken Buggenhout18135004543748062
5WWR Ingelmunster189810377388-1155
6HO Beitem1871100329418-8950
7Avanti Lissewege1851210288453-16547
8KBC Heist1851201304409-10544
9Noordster Dudzele1841400295430-13544
10KBK Ichtegem1801800221510-28936
 
1e Nationale Dames Beloften (1NDB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181620053029523568
2Avanti Lissewege181340140423816660
3KBC Heist18116103943078759
4t Klaverken Buggenhout181170042629613058
5t Botterken Baasrode1897203753354056
6KBC Male1810215284326-4247
7HO Beitem186912297330-3345
8Noordster Dudzele1841301211400-18942
9KBK Ichtegem186606268402-13436
10WWR Ingelmunster1811016149409-26027
 
1° Landelijke Heren (1LH)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare212010063036126982
2KBC Aalter211650048827920974
3HO Beitem211550145134610570
4KBC Heist21118114464242263
5KSVV Inter Assebroek219912406397957
6KBC Male2151024307471-16446
7Osiris Aalst2141403332498-16644
8Atlas Varsenare2121801263547-28444
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames A (REG D/2LD A)
   GGVGFVTSP
1KB Moerdamme161510048128819362
2KRB Jabbeke161141034922912055
3t Botterken Baasrode (2LD)16113023382696950
4D&W Koekelare1688003432816248
5KRB Loppem168800290287348
6KBC Male169313252260-845
7Atlas Varsenare1641002188311-12336
8HO Beitem1631102219331-11234
9Krachtbal Snellegem1621202193397-20432
 
Regionale Dames / 2°Landelijke Dames B (REG D/2LD B)
   GGVGFVTSP
1KRB Jabbeke141220031919612352
2KBK Temse (2LD)141130030317812550
3KBC Maldegem-Donk14112012912207148
4Avanti Lissewege1486002722333944
5Grenskracht Menen146800228233-540
6HO Beitem145900240288-4838
7KBC St. Michiels1431001237347-11032
8Krachtbal Torhout1401400110305-19528
 
Regionale Heren A (REG HA)
   GGVGFVTSP
1KBK Ichtegem181413037420616867
2HO Beitem B181431038722516265
3HO Beitem A18116103552847159
4t Botterken Baasrode18990034223910354
5Sporting Brugge1897113373033453
6Grenskracht Menen1888113573312651
7KRB Loppem189225348372-2446
8KBC St. Michiels1851021280406-12646
9D&W Koekelare1821510300420-12041
10KRB Jabbeke183906161455-29430
 
Regionale Heren B (REG HB)
   GGVGFVTSP
1KBC St. Michiels181701048025023071
2t Botterken Baasrode181530040522218366
3KRB Jabbeke18125103762968061
4HO Beitem18116103792879259
5KBC Heist1897203443093556
6KBC Aalter18711003263071950
7Atlas Varsenare1861101262297-3546
8D&W Koekelare1831401219430-21140
9KRB Loppem185805257409-15236
10Avanti Lissewege1821213243484-24135
 
U18 jongens (U18J)
   GGVGFVTSP
1D&W Koekelare161420044618226460
2KBC Heist161420042217624660
3t Klaverken Buggenhout161420040017222860
4KBC St. Michiels1797103483034553
5Avanti Lissewege1687013392706946
6t Botterken Baasrode1679003432667746
7Krachtbal Torhout1631003213398-18532
8HO Beitem1623011111405-29414
9KBC Opstal16000160450-4500
 
U16 jongens A (U16JA)
   GGVGFVTSP
1KBC Male211920048920328680
2KBC St. Michiels211641039419519975
3t Klaverken Buggenhout211650037422315174
4KBC Heist21136113973049367
5D&W Koekelare2191200316308860
6Krachtbal Torhout2131710183367-18449
7WWR Ingelmunster2141502172371-19946
8HO Beitem2121711121475-35445
 
U16 meisjes (U16M)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem211722041926515478
2KBC St. Michiels211641043329913475
3Noordster Dudzele21146103943138171
4KBC Male21136203462767070
5Krachtbal Torhout2191200349398-4960
6KBC Heist2181120350345560
7Grenskracht Menen2121900258416-15846
8Avanti Lissewege2112000252489-23744
 
U14 jongens B (U14JB)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem161510030813417462
2KBK Temse161420027711815960
3Noordster Dudzele1696102262012551
4KBC St. Michiels169601215235-2048
5Avanti Lissewege1688002471994848
6KRB Jabbeke167711190221-3145
7KBC Aalter1631201141238-9736
8KBK Ichtegem1621022133227-9434
9WWR Ingelmunster163805146310-16428
 
U14 meisjes (U14M)
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele191900042816426476
2t Klaverken Buggenhout191612034518516072
3KBC St. Michiels201532040320220172
4Osiris Aalst209821249296-4758
5KBK Ichtegem A209911253266-1357
6HO Beitem198920219270-5156
7KBK Ichtegem B1871010195229-3451
8D&W Koekelare2051221239284-4550
9Avanti Lissewege1941410194323-12947
10t Botterken Baasrode207904207308-10146
11KRB Jabbeke1911701124329-20538
 
U12 A (U12A)
   GGVGFVTSP
1Noordster Dudzele B10100001754313240
2Grenskracht Menen119200155837240
3KBK Ichtegem127410118972139
4t Klaverken Buggenhout1275001691066338
5D&W Koekelare106400107961132
6KBC St. Michiels111100049140-9124
7HO Beitem10270163137-7422
8Noordster Dudzele A10091050184-13421
 
U12 B (U12B)
   GGVGFVTSP
1Avanti Lissewege129300172749842
2t Klaverken Buggenhout1192001876212540
3KBK Ichtegem119101109753438
4D&W Koekelare105410103812231
5Noordster Dudzele11380095141-4628
6Buffalo s Sijsele1036106294-3227
7Krachtbal Snellegem12290163175-11226
8HO Beitem9260151140-8920
 
U12 NA (U12NA)
   GGVGFVTSP
1t Klaverken Buggenhout6600096356124
2Sporting Brugge6420073442920
3HO Beitem624004058-1816
4Noordster Dudzele606002395-7212
 
U12 NB (U12NB)
   GGVGFVTSP
1Buffalo s Sijsele6420072452720
2HO Beitem6420062422020
3Avanti Lissewege624004163-2216
4KBC St. Michiels624003459-2516
 
U12 NC (U12NC)
   GGVGFVTSP
1Krachtbal Torhout66000102346824
2Krachtbal Snellegem633005756118
3Noordster Dudzele633005271-1918
4HO Beitem606003585-5012
 
Regionale Dames 9-10 (REG D 9-10)
   GGVGFVTSP
1KBC Male22000600608
2HO Beitem (B)20002060-600
 
Regionale Dames 13-14 (REG D 13-14)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem (A)11000300304
2Krachtbal Torhout10001030-300
 
Regionale Heren 3-4 (REG H 3-4)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem B (A)22000600608
2t Botterken Baasrode20002060-600
 
Regionele Heren 5-6 (REG H 5-6)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem A (A)11000221754
2KRB Jabbeke101001722-52
 
Regionale Heren 7-8 (REG H 7-8)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem (B)22000600608
2t Botterken Baasrode (A)20002060-600
 
U14 Jongens Titel (U14J Titel)
   GGVGFVTSP
1HO Beitem11000231584
2t Klaverken Buggenhout101001523-82