Filters
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Edegem
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KRB Loppem
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- 9-10 sep
- 16-17 sep
- 23-24 sep
- 30 sep - 1 okt
- 7-8 okt
- 14-15 okt
- 21-22 okt
- 28-29 okt
- 4-5 nov
- 11-12 nov
- 18-19 nov
- 25-26 nov
- 2-3 dec
- 9-10 dec
- 16-17 dec
- 6-7 jan
- 13-14 jan
- 20-21 jan
- 27-28 jan
- 3-4 feb
- 10-11 feb
- 17-18 feb
- 24-25 feb
- 2-3 maa
- 9-10 maa
- 16-17 maa
- 23-24 maa
- 30 maa apr
- 1 apr
- 6-7 apr
- 13-14 apr
- 20-21 apr
- 27-28 apr
- 1 mei
- 4-5 mei
- 8 mei
- 9 mei
- 11-12 mei
- 15 mei
- 18-19 mei
- 22 mei
- 1º Nationale Heren
- 1º Nationale Heren Beloften
- 1º Nationale Dames
- 2º Nationale Heren
- 2º Nationale Heren Beloften
- Landelijke Heren
- Landelijke Dames
- Regionale Dames A
- Regionale Dames B
- Regionale Heren A
- Regionale Heren B
- Recrea Limburg
- Beker van Limburg
- U18 jongens
- U18 meisjes
- U16 jongens
- U16 Jongens 1
- U16 Jongens 2
- U16 Jongens 3
- U16 meisjes A
- U16 meisjes B
- U14 jongens A
- U14 jongens B
- U 14 meisjes
- U12 reeks A
- U12 reeks B
- U12 reeks 2A
- U12 reeks 2B
- U12 reeks 2C
https://www.krachtbal.be/filter_kalender.php?kal_club=0&kal_datum=0&kal_reeks=0
Kalender en uitslagen
1º Nationale Heren
- 1NHA
- 23/3/2024
- 17:00
- KBC St. Michiels
- 37 - 7
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- 1NHA
- 23/3/2024
- 18:45
- KSVV Inter Assebroek
- 17 - 28
- KBK Ichtegem
Deleye Karel
- 1NHA
- 23/3/2024
- 19:30
- D&W Koekelare
- 17 - 11
- WWR Ingelmunster
Timmerman Kurt
- 1NHA
- 23/3/2024
- 18:00
- Osiris Aalst
- 23 - 11
- Sporting Brugge
Meersman Bert
- 1NHA
- 24/3/2024
- 10:15
- HO Beitem
- 23 - 19
- Avanti Lissewege
Vanhecke Jan
1º Nationale Heren Beloften
- 1NHB
- 23/3/2024
- 15:45
- KBC St. Michiels
- 36 - 12
- t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
- 1NHB
- 23/3/2024
- 16:45
- Osiris Aalst
- 14 - 15
- Sporting Brugge
Meersman Bert
- 1NHB
- 24/3/2024
- 09:00
- HO Beitem
- 27 - 11
- Avanti Lissewege
Vanhecke Jan
1º Nationale Dames
- 1ND
- 23/3/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels B
- 24 - 42
- KBC St. Michiels A
Flameyn Bjorn
- 1ND
- 23/3/2024
- 20:00
- Noordster Dudzele
- 15 - 19
- WWR Ingelmunster
Reybrouck Erik
- 1ND
- 24/3/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 22 - 19
- t Botterken Baasrode
Van Oudenhove Ignace
- 1ND
- 24/3/2024
- 10:00
- Atlas Varsenare
- 20 - 18
- KBC Heist
Timmerman Kurt
2º Nationale Heren
- 2NHA
- 23/3/2024
- 19:30
- KBC St. Michiels
- 8 - 25
- Krachtbal Snellegem
Vander Stichele Robbe
- 2NHA
- 24/3/2024
- 10:45
- KBK Temse
- 15 - 15
- Grenskracht Menen
Van Verre Willy
- 2NHA
- 23/3/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 11 - 33
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
2º Nationale Heren Beloften
- 2NHB
- 23/3/2024
- 18:15
- KBC St. Michiels
- 27 - 20
- Krachtbal Snellegem
Vander Stichele Robbe
- 2NHB
- 23/3/2024
- 15:45
- D&W Koekelare
- 0 - 30
- t Botterken Baasrode
Strobbe Luc
Landelijke Heren
- LH
- 24/3/2024
- 12:00
- KBK Temse
- 26 - 20
- Z.A.K.Beveren (2LH)
Van Verre Willy
- LH
- 23/3/2024
- 20:00
- KSVV Inter Assebroek
- 14 - 27
- KBK Ichtegem (2LH)
Deleye Karel
- LH
- 24/3/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels
- 17 - 16
- KB Moerdamme (2LH)
Vanneste Andreas
- LH
- 24/3/2024
- 09:00
- Atlas Varsenare
- 20 - 11
- Buffalo s Sijsele (2LH)
Van Nieuwkerke Stefaan
Landelijke Dames
- LD
- 24/3/2024
- 09:00
- KRB Jabbeke
- 26 - 16
- t Botterken Baasrode
Vandepoele Kurt
- LD
- 24/3/2024
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 15 - 20
- KBC Maldegem-Donk (2LD)
Catry Senne
Regionale Dames A
- REG DA
- 24/03/2024
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 7 - 17
- t Botterken Baasrode
Maenhout Eric
- REG DA
- 23/03/2024
- 17:00
- D&W Koekelare
- 28 - 5
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
- REG DA
- 23/03/2024
- 18:45
- Noordster Dudzele
- 6 - 19
- KBC Heist
Reybrouck Erik
- REG DA
- 23/03/2024
- 15:00
- KBC St. Michiels
- 15 - 19
- Avanti Lissewege
Roze Eddy
- REG DA
- 23/03/2024
- 15:00
- KBC Male
- 23 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Van Nieuwkerke Stefaan
- REG DA
- 24/03/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 16 - 16
- WWR Ingelmunster
Vandepoele Kurt
Regionale Dames B
- REG DB
- 24/03/2024
- 11:15
- Atlas Varsenare
- 23 - 23
- t Botterken Baasrode
Timmerman Kurt
- REG DB
- 23/03/2024
- 18:15
- D&W Koekelare
- 11 - 23
- Grenskracht Menen
Timmerman Kurt
- REG DB
- 23/03/2024
- 16:15
- KBC St. Michiels
- 0 - 30
- Avanti Lissewege A
Roze Eddy
- REG DB
- 24/03/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 15 - 26
- Sporting Brugge
Van Oudenhove Ignace
Regionale Heren A
- REG HA
- 24/3/2024
- 10:15
- Atlas Varsenare
- 10 - 26
- KBK Ichtegem
Van Nieuwkerke Stefaan
- REG HA
- 23/3/2024
- 13:30
- KBC St. Michiels
- 30 - 0
- t Botterken Baasrode
Bruckner Louis
- REG HA
- 24/3/2024
- 11:30
- HO Beitem
- 28 - 8
- Avanti Lissewege
Vanhecke Jan
Regionale Heren B
- REG HB
- 23/3/2024
- 14:00
- KBC St. Michiels
- 15 - 10
- Noordster Dudzele
Roze Eddy
Recrea Limburg
U18 jongens
- U18J
- 24/03/2024
- 13:00
- Krachtbal Torhout
- 0 - 30
- t Klaverken Buggenhout
Maenhout Eric
- U18J
- 24/03/2024
- 11:15
- KBK Ichtegem
- 30 - 0
- t Botterken Baasrode
Devoldere Arwen
- U18J
- 23/03/2024
- 11:00
- KBC St. Michiels A
- 15 - 19
- KBC Male
Borra Julie
- U18J
- 24/03/2024
- 10:15
- WWR Ingelmunster
- 0 - 30
- D&W Koekelare
Dhaese Anja
- U18J
- 23/03/2024
- 11:00
- Avanti Lissewege
- 27 - 17
- KRB Jabbeke
Vandenberghe Thomas
U18 meisjes
- U18M
- 23/3/2024
- 12:15
- KBC St. Michiels
- 23 - 20
- KBK Ichtegem
Bruckner Louis
- U18M
- 23/3/2024
- 15:00
- KBC Male
- 17 - 24
- Noordster Dudzele
Braem Walter
U16 Jongens 1
- U16J-1
- 23/03/2024
- 18:45
- t Botterken Baasrode
- 16 - 8
- Krachtbal Snellegem
Van Verre Willy
- U16J-1
- 23/03/2024
- 16:00
- HO Beitem
- 13 - 10
- t Klaverken Buggenhout
Vanhecke Jan
U16 Jongens 2
- U16J-2
- 24/03/2024
- 10:00
- KBK Ichtegem A
- 8 - 6
- KBK Temse
Demeulenaere Luc
- U16J-2
- 24/03/2024
- 11:00
- Krachtbal Torhout
- 14 - 18
- KRB Jabbeke A
Van Torre Louis
- U16J-2
- 24/03/2024
- 9:00
- KBK Ichtegem B
- 17 - 16
- KRB Jabbeke B
Demeulenaere Luc
U16 Jongens 3
- U16J-3
- 23/03/2024
- 10:00
- Avanti Lissewege
- 23 - 15
- KBC St. Michiels A
Vandenberghe Thomas
U16 meisjes A
- U16MA
- 23/3/2024
- 09:00
- Avanti Lissewege
- 12 - 17
- KRB Jabbeke
De Love Sandra
- U16MA
- 23/3/2024
- 14:30
- HO Beitem
- 0 - 30
- KBC St. Michiels
Steyaert Piet
- U16MA
- 24/3/2024
- 10:15
- KBK Ichtegem
- 10 - 16
- D&W Koekelare
Devoldere Arwen
- U16MA
- 23/3/2024
- 15:30
- Osiris Aalst
- 18 - 9
- t Klaverken Buggenhout
Meersman Bert
U16 meisjes B
- U16MB
- 23/3/2024
- 10:00
- Grenskracht Menen
- 8 - 18
- Noordster Dudzele
Maenhout Eric
- U16MB
- 24/3/2024
- 11:00
- KBK Ichtegem
- 9 - 19
- D&W Koekelare
Demeulenaere Luc
- U16MB
- 24/3/2024
- 15:00
- t Klaverken Buggenhout
- 21 - 12
- t Botterken Baasrode
Blommaert Joren
U14 jongens A
- U14JA
- 24/3/2024
- 10:15
- KRB Jabbeke
- 16 - 12
- t Botterken Baasrode
Bonne Curt
- U14JA
- 23/3/2024
- 11:00
- Grenskracht Menen
- 16 - 1
- Sporting Brugge
Maenhout Eric
- U14JA
- 23/3/2024
- 16:00
- D&W Koekelare
- 17 - 5
- KBC St. Michiels
Timmerman Kurt
- U14JA
- 24/3/2024
- 13:45
- t Klaverken Buggenhout
- 14 - 9
- KBK Temse
Blommaert Joren
U14 jongens B
- U14JB
- 23/3/2024
- 13:00
- HO Beitem
- 11 - 12
- Krachtbal Snellegem
Vanhecke Jan
- U14JB
- 23/3/2024
- 10:00
- Avanti Lissewege
- 12 - 9
- KBK Ichtegem
De Love Sandra
- U14JB
- 24/3/2024
- 10:00
- Krachtbal Torhout
- 4 - 21
- t Klaverken Buggenhout
Van Torre Louis
U 14 meisjes
- U14M
- 24/3/2024
- 9:15
- KBK Ichtegem
- 16 - 7
- Krachtbal Snellegem
Devoldere Arwen
- U14M
- 24/3/2024
- 9:15
- KRB Jabbeke
- 18 - 14
- t Botterken Baasrode
Bonne Curt
- U14M
- 23/3/2024
- 17:45
- Noordster Dudzele
- 21 - 10
- KBC St. Michiels
Reybrouck Erik
- U14M
- 23/3/2024
- 11:00
- Avanti Lissewege
- 11 - 19
- D&W Koekelare
De Love Sandra
- U14M
- 23/3/2024
- 13:30
- HO Beitem
- 22 - 5
- Buffalo s Sijsele
Steyaert Piet
U12 reeks 2A
- U12 2A
- 24/03/2024
- 12:00
- Krachtbal Torhout
- 14 - 11
- Avanti Lissewege B
Maenhout Eric
- U12 2A
- 23/03/2024
- 14:00
- HO Beitem
- 9 - 13
- Noordster Dudzele
Vanhecke Jan
U12 reeks 2B
- U12 2B
- 23/03/2024
- 15:00
- HO Beitem
- 14 - 9
- t Botterken Baasrode
Vanhecke Jan
- U12 2B
- 23/03/2024
- 10:00
- KBC St. Michiels
- 10 - 15
- KBK Ichtegem
Borra Julie
- U12 2B
- 24/03/2024
- 9:00
- KRB Jabbeke
- 15 - 3
- Krachtbal Snellegem
Deleye Karel