Kalender en uitslagen

1º Nationale Heren

  • 1NHA
  • 26/11/2023
  • 16:15
  • t Klaverken Buggenhout
  • 23 - 21
  • Avanti Lissewege
Blommaert Marc
  • 1NHA
  • 25/11/2023
  • 17:00
  • KBC St. Michiels
  • 23 - 12
  • KRB Jabbeke
Marchand Filip
  • 1NHA
  • 25/11/2023
  • 18:45
  • KSVV Inter Assebroek
  • 28 - 16
  • Sporting Brugge
Bonne Curt
  • 1NHA
  • 25/11/2023
  • 17:30
  • KBC Male
  • 33 - 13
  • Osiris Aalst
Vanhecke Jan
  • 1NHA
  • 25/11/2023
  • 18:45
  • D&W Koekelare
  • 23 - 23
  • HO Beitem
Dhaese Antoon
  • 1NHA
  • 26/11/2023
  • 10:15
  • WWR Ingelmunster
  • 21 - 16
  • KBK Ichtegem
Kerkaert Geert

1º Nationale Heren Beloften

  • 1NHB
  • 26/11/2023
  • 15:00
  • t Klaverken Buggenhout
  • 23 - 11
  • Avanti Lissewege
Blommaert Marc
  • 1NHB
  • 25/11/2023
  • 15:45
  • KBC St. Michiels
  • 16 - 15
  • KRB Jabbeke
Marchand Filip
  • 1NHB
  • 25/11/2023
  • 17:30
  • KSVV Inter Assebroek
  • 15 - 16
  • Sporting Brugge
Bonne Curt
  • 1NHB
  • 25/11/2023
  • 16:15
  • KBC Male
  • 36 - 5
  • Osiris Aalst
Vanhecke Jan
  • 1NHB
  • 25/11/2023
  • 17:30
  • D&W Koekelare
  • 19 - 18
  • HO Beitem
Dhaese Antoon
  • 1NHB
  • 26/11/2023
  • 09:00
  • WWR Ingelmunster
  • 13 - 18
  • KBK Ichtegem
Kerkaert Geert

1º Nationale Dames

  • 1ND
  • 25/11/2023
  • 14:30
  • KBC St. Michiels A
  • 33 - 20
  • KBC Heist
Marchand Filip
  • 1ND
  • 25/11/2023
  • 19:30
  • KBC St. Michiels B
  • 21 - 28
  • KBC Male
Marchand Filip
  • 1ND
  • 25/11/2023
  • 14:30
  • Grenskracht Menen
  • 17 - 31
  • t Botterken Baasrode
Van Bosstraeten Charlot
  • 1ND
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij
  • 0 - 0
  • t Klaverken Buggenhout
  • 1ND
  • 25/11/2023
  • 20:00
  • Noordster Dudzele
  • 17 - 12
  • Atlas Varsenare
Maenhout Eric
  • 1ND
  • 26/11/2023
  • 10:15
  • KRB Jabbeke
  • 21 - 24
  • WWR Ingelmunster
Maenhout Eric

2º Nationale Heren

  • 2NHA
  • 25/11/2023
  • 17:30
  • Krachtbal Snellegem
  • 30 - 16
  • KBC Heist
Van Deynse Andre
  • 2NHA
  • 25/11/2023
  • 19:30
  • KBC St. Michiels
  • 21 - 28
  • KBK Temse
Flameyn Bjorn
  • 2NHA
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij A
  • 0 - 0
  • KBC Male
  • 2NHA
  • 25/11/2023
  • 13:15
  • Grenskracht Menen
  • 24 - 13
  • KBC Opstal
Van Bosstraeten Charlot
  • 2NHA
  • 25/11/2023
  • 19:30
  • D&W Koekelare
  • 15 - 16
  • HO Beitem
Vanhoutte Wim
  • 2NHA
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij B
  • 0 - 0
  • t Botterken Baasrode

2º Nationale Heren Beloften

  • 2NHB
  • 25/11/2023
  • 16:15
  • Krachtbal Snellegem
  • 17 - 15
  • KBC Heist
Van Deynse Andre
  • 2NHB
  • 25/11/2023
  • 18:15
  • KBC St. Michiels
  • 19 - 17
  • KBK Temse
Flameyn Bjorn
  • 2NHB
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij A
  • 0 - 0
  • KBC Male
  • 2NHB
  • 25/11/2023
  • 12:00
  • Grenskracht Menen
  • 20 - 17
  • KBC Opstal
Van Bosstraeten Charlot
  • 2NHB
  • 25/11/2023
  • 18:15
  • D&W Koekelare
  • 18 - 20
  • HO Beitem
Vanhoutte Wim
  • 2NHB
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij B
  • 0 - 0
  • t Botterken Baasrode

Landelijke Heren

  • LH
  • 25/11/2023
  • 19:30
  • KBC Aalter A (2LH)
  • uitg.
  • Buffalo s Sijsele (2LH)
Van Deynse Andre
  • LH
  • 25/11/2023
  • 18:15
  • KBC Aalter B (2LH)
  • uitg.
  • KBK Temse
  • LH
  • 25/11/2023
  • 20:00
  • KSVV Inter Assebroek
  • 0 - 30
  • D&W Koekelare
  • LH
  • 26/11/2023
  • 09:30
  • Z.A.K.Beveren (2LH)
  • 0 - 0
  • Vrij
  • LH
  • 26/11/2023
  • 11:00
  • KBC St. Michiels
  • 24 - 15
  • Atlas Varsenare
Marchand Filip
  • LH
  • 26/11/2023
  • 09:00
  • KBK Ichtegem (2LH)
  • 27 - 13
  • KB Moerdamme (2LH)
Steyaert Piet

Landelijke Dames

  • LD
  • 26/11/2023
  • 10:15
  • KRB Jabbeke
  • 0 - 0
  • Vrij
  • LD
  • 26/11/2023
  • 09:30
  • KBK Temse (2LD)
  • 21 - 21
  • KBC Maldegem-Donk (2LD)
Van Oudenhove Ignace
  • LD
  • 26/11/2023
  • 10:15
  • KBK Ichtegem
  • 23 - 20
  • KBC Opstal
Deleye Karel
  • LD
  • 25/11/2023
  • 18:15
  • KBC St. Michiels
  • 21 - 13
  • t Botterken Baasrode
Marchand Filip

Regionale Dames A

  • REG DA
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij
  • 0 - 0
  • KBC Male
  • REG DA
  • 25/11/2023
  • 15:45
  • D&W Koekelare
  • 26 - 13
  • KBC Heist
  • REG DA
  • 25/11/2023
  • 18:45
  • Noordster Dudzele
  • 20 - 17
  • KRB Jabbeke
Maenhout Eric
  • REG DA
  • 25/11/2023
  • 17:00
  • KBC St. Michiels
  • 30 - 10
  • t Klaverken Buggenhout
Flameyn Bjorn
  • REG DA
  • 25/11/2023
  • 10:45
  • Grenskracht Menen
  • 16 - 5
  • HO Beitem
  • REG DA
  • 25/11/2023
  • 17:30
  • Avanti Lissewege
  • 30 - 0
  • Krachtbal Torhout
Strobbe Luc
  • REG DA
  • 26/11/2023
  • 11:30
  • WWR Ingelmunster
  • 4 - 26
  • t Botterken Baasrode
Kerkaert Geert

Regionale Dames B

  • REG DB
  • 25/11/2023
  • 20:00
  • Sporting Brugge
  • 15 - 18
  • KBC Male
Demunter Marc
  • REG DB
  • 25/11/2023
  • 20:00
  • D&W Koekelare
  • 18 - 29
  • KBC Heist
Dhaese Antoon
  • REG DB
  • 26/11/2023
  • 09:00
  • KBK Ichtegem
  • 21 - 13
  • KRB Jabbeke
Deleye Karel
  • REG DB
  • 25/11/2023
  • 14:30
  • KBC St. Michiels
  • 16 - 15
  • Avanti Lissewege B
Demunter Marc
  • REG DB
  • 25/11/2023
  • 12:00
  • Grenskracht Menen
  • uitg.
  • t Klaverken Buggenhout
  • REG DB
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Avanti Lissewege A
  • 0 - 30
  • Atlas Varsenare
  • REG DB
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij
  • 0 - 0
  • t Botterken Baasrode

Regionale Heren A

  • REG HA
  • 26/11/2023
  • 13:45
  • t Klaverken Buggenhout
  • 30 - 0
  • Avanti Lissewege
  • REG HA
  • 25/11/2023
  • 17:00
  • KBC Aalter
  • 0 - 0
  • Vrij A
  • REG HA
  • 25/11/2023
  • 17:00
  • D&W Koekelare
  • 30 - 0
  • Atlas Varsenare
  • REG HA
  • 25/11/2023
  • 14:30
  • Grenskracht Menen
  • 0 - 0
  • Vrij B
  • REG HA
  • 25/11/2023
  • 15:45
  • KBC St. Michiels
  • 15 - 21
  • HO Beitem
Flameyn Bjorn
  • REG HA
  • 26/11/2023
  • 10:15
  • KBK Ichtegem
  • 24 - 11
  • t Botterken Baasrode
Demeulenaere Luc

Regionale Heren B

  • REG HB
  • 25/11/2023
  • 15:00
  • Krachtbal Snellegem
  • 0 - 0
  • Vrij A
  • REG HB
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij B
  • 0 - 0
  • KRB Jabbeke
  • REG HB
  • 25/11/2023
  • 16:15
  • KSVV Inter Assebroek
  • 22 - 18
  • D&W Koekelare
Bonne Curt
  • REG HB
  • 25/11/2023
  • 18:45
  • KBC Male
  • 18 - 17
  • Helios Halle
Vanhecke Jan
  • REG HB
  • 25/11/2023
  • 11:15
  • KBC St. Michiels
  • 17 - 23
  • HO Beitem
Compernolle Roland
  • REG HB
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij C
  • 0 - 0
  • Noordster Dudzele

Recrea Limburg

  • RRL
  • 26/11/2023
  • 10:30
  • KBC Edegem
  • 8 - 16
  • PJ Kaulille C
  • RRL
  • 25/11/2023
  • 20:00
  • PJ Kaulille A
  • 25 - 25
  • KBC Overpelt
Claes Pol
  • RRL
  • 25/11/2023
  • 18:00
  • HO Grote Brogel
  • 19 - 8
  • PJ Kaulille B
Gorssen Theo
  • RRL
  • 26/11/2023
  • 10:30
  • Lozen Bocholt
  • 4 - 24
  • Molenkracht Bree
Cox Jos

U18 jongens

  • U18J
  • 25/11/2023
  • 14:30
  • D&W Koekelare
  • 19 - 36
  • KBC Heist
  • U18J
  • 25/11/2023
  • 18:45
  • Sporting Brugge
  • 30 - 0
  • t Botterken Baasrode
Demunter Marc
  • U18J
  • 26/11/2023
  • 10:00
  • KBK Ichtegem
  • 16 - 22
  • Avanti Lissewege
Vander Stichele Robbe
  • U18J
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • KBC St. Michiels A
  • 14 - 13
  • KBC St. Michiels B
Compernolle Roland
  • U18J
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij
  • 0 - 0
  • WWR Ingelmunster
  • U18J
  • 25/11/2023
  • 10:30
  • KBC Male
  • 47 - 2
  • Krachtbal Torhout
Verpoest John
  • U18J
  • 26/11/2023
  • 09:00
  • KRB Jabbeke
  • 15 - 28
  • t Klaverken Buggenhout
Nog toe te kennen

U18 meisjes

  • U18M
  • 26/11/2023
  • 11:30
  • KBK Ichtegem
  • 27 - 15
  • KBC Male
Deleye Karel
  • U18M
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij
  • 0 - 0
  • KBC St. Michiels
  • U18M
  • 25/11/2023
  • 17:30
  • Noordster Dudzele
  • 17 - 12
  • HO Beitem
Maenhout Eric

U16 jongens

  • U16J
  • 25/11/2023
  • 17:15
  • KBC Aalter
  • uitg.
  • KRB Jabbeke B
  • U16J
  • 26/11/2023
  • 09:15
  • KRB Jabbeke A
  • 16 - 13
  • D&W Koekelare
Maenhout Eric
  • U16J
  • 25/11/2023
  • 19:00
  • t Botterken Baasrode
  • 19 - 10
  • KBC Opstal
Van Lierde Milan
  • U16J
  • 26/11/2023
  • 11:15
  • KBK Ichtegem A
  • 14 - 15
  • HO Beitem
Steyaert Piet
  • U16J
  • 26/11/2023
  • 10:00
  • KBK Ichtegem B
  • 0 - 0
  • Vrij
  • U16J
  • 25/11/2023
  • 10:15
  • Avanti Lissewege
  • 14 - 5
  • Krachtbal Torhout
Strubbe Celesta
  • U16J
  • 25/11/2023
  • 13:30
  • KBC St. Michiels C
  • 19 - 13
  • KBC St. Michiels A
Demunter Marc
  • U16J
  • 26/11/2023
  • 12:00
  • KBK Temse
  • 12 - 11
  • Krachtbal Snellegem
Van Oudenhove Ignace
  • U16J
  • 26/11/2023
  • 15:00
  • t Klaverken Buggenhout
  • 24 - 12
  • KBC St. Michiels B
Blommaert Joren

U16 meisjes A

  • U16MA
  • 25/11/2023
  • 18:30
  • Avanti Lissewege
  • 12 - 7
  • HO Beitem
Strobbe Luc
  • U16MA
  • 26/11/2023
  • 12:30
  • t Klaverken Buggenhout
  • 17 - 13
  • D&W Koekelare
Blommaert Joren
  • U16MA
  • 26/11/2023
  • 09:15
  • KBK Ichtegem
  • 20 - 17
  • Osiris Aalst
Demeulenaere Luc
  • U16MA
  • 25/11/2023
  • 12:30
  • KBC St. Michiels
  • 20 - 6
  • KRB Jabbeke
Demunter Marc

U16 meisjes B

  • U16MB
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij
  • 0 - 0
  • Grenskracht Menen
  • U16MB
  • 25/11/2023
  • 18:00
  • t Botterken Baasrode
  • 17 - 9
  • D&W Koekelare
Van Lierde Milan
  • U16MB
  • 26/11/2023
  • 11:15
  • KBK Ichtegem
  • 9 - 24
  • t Klaverken Buggenhout
Vander Stichele Robbe
  • U16MB
  • 25/11/2023
  • 16:30
  • Noordster Dudzele
  • 23 - 7
  • KRB Jabbeke
Verpoest John

U14 jongens A

  • U14JA
  • 26/11/2023
  • 10:15
  • KRB Jabbeke
  • 6 - 16
  • Grenskracht Menen
Nog toe te kennen
  • U14JA
  • 26/11/2023
  • 10:45
  • KBK Temse
  • 9 - 5
  • KBC St. Michiels
Van Oudenhove Ignace
  • U14JA
  • 25/11/2023
  • 16:30
  • D&W Koekelare
  • 18 - 12
  • t Klaverken Buggenhout
Dhaese Antoon
  • U14JA
  • 25/11/2023
  • 11:30
  • Sporting Brugge
  • 3 - 16
  • t Botterken Baasrode
Vanhecke Jan

U14 jongens B

  • U14JB
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij
  • 0 - 0
  • HO Beitem
  • U14JB
  • 26/11/2023
  • 16:15
  • t Klaverken Buggenhout
  • 16 - 12
  • KBK Ichtegem
Blommaert Joren
  • U14JB
  • 25/11/2023
  • 11:15
  • Avanti Lissewege
  • 9 - 6
  • Krachtbal Torhout
Strubbe Celesta
  • U14JB
  • 26/11/2023
  • 11:00
  • Krachtbal Snellegem
  • 5 - 22
  • Buffalo s Sijsele
Vanhecke Jan

U 14 meisjes

  • U14M
  • 26/11/2023
  • 10:00
  • Krachtbal Snellegem
  • 15 - 1
  • Buffalo s Sijsele
Vanhecke Jan
  • U14M
  • 26/11/2023
  • 10:15
  • KBK Ichtegem
  • 12 - 12
  • KRB Jabbeke
Steyaert Piet
  • U14M
  • 25/11/2023
  • 10:30
  • Sporting Brugge
  • 7 - 17
  • D&W Koekelare
Vanhecke Jan
  • U14M
  • 25/11/2023
  • 17:00
  • t Botterken Baasrode
  • 6 - 17
  • Avanti Lissewege
Van Lierde Milan
  • U14M
  • 25/11/2023
  • 15:30
  • Noordster Dudzele
  • 23 - 4
  • HO Beitem
Verpoest John
  • U14M
  • 25/11/2023
  • 10:00
  • Vrij
  • 0 - 0
  • KBC St. Michiels