Filters
- Bas Wietse
- Beyens Timo
- Bieseman Helena
- Blommaert Joren
- Blommaert Marc
- Bogaert Maarten
- Bonne Curt
- Borra Julie
- Bosman Dirk
- Braem Walter
- Bruckner Louis
- Calleeuw Kristof
- Catry Senne
- Claes Pol
- Claeys Koen
- Claeys Maarten
- Clarysse Michael
- Compernolle Roland
- Cool Kelly
- Cox Jos
- D*hoore Alexander
- D*hoore Marc
- De Cremer Thomas
- De Haes Aron
- De Love Sandra
- De Smet Jasper
- Defreyne Lies
- Deleu Lars
- Deleye Karel
- Demeulenaere Luc
- Demunter Marc
- Demunter Marc
- Devoldere Arwen
- Dhaese Anja
- Dhaese Antoon
- Emanuel Geert
- Flameyn Bjorn
- Flameyn Julie
- Florkin Jimmy
- Gerlo Jonathan
- Goedgezelschap Sara
- Gorssen Theo
- Kerkaert Geert
- Kindermans Lander
- Maenhout Eric
- Maes Matthias
- Marchand Filip
- Meersman Bert
- Mouton Finn
- Neckebroeck Bart
- Niemand Aangeduid
- Nog niet gekend
- nog niet gekend
- Nog toe te kennen
- Oosterlinck Peter
- Pauwels Lies
- Quintijn Stefaan
- Reumers Joris
- Reybrouck Erik
- Roggeman Bart
- Roze Eddy
- Sevenhant Kobe
- Stagiair
- Stassijns Jean-Pierre
- Stevens Stefan
- Steyaert Piet
- Strobbe Luc
- Strubbe Celesta
- Tamsin Frederik
- Timmerman Dirk
- Timmerman Kurt
- Van Bosstraeten Charlot
- Van den Berghe Ronald
- Van Deynse Andre
- Van Lierde Milan
- Van Nieuwkerke Stefaan
- Van Oudenhove Ignace
- Van Torre Louis
- Van Verre Willy
- Vandenberghe Thomas
- Vandepoele Kurt
- Vandepoele Niels
- Vander Stichele Robbe
- Vanhecke Jan
- Vanhoutte Wim
- Vanneste Andreas
- Verpoest John
- Wuyts Eric
- 9-10 sep
- 16-17 sep
- 23-24 sep
- 30 sep - 1 okt
- 7-8 okt
- 14-15 okt
- 21-22 okt
- 28-29 okt
- 4-5 nov
- 11-12 nov
- 18-19 nov
- 25-26 nov
- 2-3 dec
- 9-10 dec
- 16-17 dec
- 6-7 jan
- 13-14 jan
- 20-21 jan
- 27-28 jan
- 3-4 feb
- 10-11 feb
- 17-18 feb
- 24-25 feb
- 2-3 maa
- 9-10 maa
- 16-17 maa
- 23-24 maa
- 30 maa apr
- 1 apr
- 6-7 apr
- 13-14 apr
- 20-21 apr
- 27-28 apr
- 1 mei
- 4-5 mei
- 8 mei
- 9 mei
- 11-12 mei
- 15 mei
- 18-19 mei
- 22 mei
- 25 mei
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Edegem
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KRB Loppem
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- Vrij
- NTB
Scheidsrechters
Bieseman Helena (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
29052 | U16MA | 10/2/2024 | 15:30 | Osiris Aalst | Avanti Lissewege |
1076 | 1NHA | 10/2/24 | 16:45 | Osiris Aalst | KBK Ichtegem |
Bonne Curt (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
40050 | U14JB | 10/2/2024 | 13:00 | HO Beitem | Avanti Lissewege |
28038 | U18M | 10/2/2024 | 14:00 | HO Beitem | KBK Ichtegem |
Braem Walter (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
10077 | LH | 10/2/2024 | 19:00 | KB Moerdamme (2LH) | KSVV Inter Assebroek |
44008 | U12 2C | 11/2/2024 | 9:00 | Atlas Varsenare | D&W Koekelare |
Calleeuw Kristof (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
1073 | 1NHA | 10/2/2024 | 20:00 | Avanti Lissewege | KBC St. Michiels |
12049 | LD | 11/2/2024 | 10:00 | KBC Maldegem-Donk (2LD) | KBC St. Michiels |
Compernolle Roland (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
3077 | 1ND | 10/2/2024 | 13:30 | WWR Ingelmunster | Grenskracht Menen |
44007 | U12 2C | 10/2/2024 | 9:30 | Sporting Brugge | KBC Heist |
Defreyne Lies (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
13091 | REG DA | 11/2/2024 | 09:00 | KRB Jabbeke | KBC St. Michiels |
15091 | REG DB | 11/2/2024 | 10:15 | KRB Jabbeke | KBC St. Michiels |
31074 | U14M | 11/2/2024 | 11:30 | KRB Jabbeke | Krachtbal Snellegem |
Deleu Lars (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
15085 | REG DB | 10/2/2024 | 20:00 | Sporting Brugge | Avanti Lissewege A |
43005 | U12 2B | 11/2/2024 | 11:30 | KBK Ichtegem | HO Beitem |
Demeulenaere Luc (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
2075 | 1NHB | 10/2/24 | 18:45 | Sporting Brugge | D&W Koekelare |
1075 | 1NHA | 10/2/24 | 20:00 | Sporting Brugge | D&W Koekelare |
Demunter Marc (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
40051 | U14JB | 11/2/2024 | 09:30 | Buffalo s Sijsele | t Klaverken Buggenhout |
10073 | LH | 11/2/2024 | 10:30 | Buffalo s Sijsele (2LH) | KBC Aalter B (2LH) |
Dhaese Antoon (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
31075 | U14M | 10/2/2024 | 15:45 | D&W Koekelare | Noordster Dudzele |
29049 | U16MA | 10/2/2024 | 16:45 | D&W Koekelare | KBC St. Michiels |
26085 | U18J | 10/2/2024 | 20:00 | D&W Koekelare | KBC Male |
Flameyn Bjorn (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
28039 | U18M | 10/2/2024 | 15:00 | KBC Male | KBC St. Michiels |
15087 | REG DB | 10/2/2024 | 16:15 | KBC Male | KBK Ichtegem |
3074 | 1ND | 10/2/2024 | 17:30 | KBC Male | KBC St. Michiels A |
Maenhout Eric (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
42006 | U12 2A | 10/2/2024 | 10:00 | Avanti Lissewege A | Noordster Dudzele |
42005 | U12 2A | 10/2/2024 | 11:00 | Avanti Lissewege B | KBC Aalter |
3073 | 1ND | 10/2/2024 | 19:00 | KBC Heist | KBC St. Michiels B |
2078 | 1NHB | 11/2/2024 | 09:00 | HO Beitem | KBC Male |
41078 | REG HB | 11/2/2024 | 11:30 | HO Beitem | KBC Male |
1078 | 1NHA | 11/2/24 | 10:15 | HO Beitem | KBC Male |
Maes Matthias (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
43006 | U12 2B | 10/2/2024 | 12:45 | t Botterken Baasrode | Krachtbal Snellegem |
26086 | U18J | 10/2/2024 | 13:45 | t Botterken Baasrode | Krachtbal Torhout |
Marchand Filip (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
7078 | 2NHB | 11/2/2024 | 09:00 | HO Beitem | Grenskracht Menen |
6078 | 2NHA | 11/2/2024 | 10:15 | HO Beitem | Grenskracht Menen |
14078 | REG HA | 11/2/2024 | 11:30 | HO Beitem | Grenskracht Menen |
Meersman Bert (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
44009 | U12 2C | 11/2/2024 | 13:00 | t Klaverken Buggenhout B | t Klaverken Buggenhout A |
32052 | U14JA | 11/2/2024 | 14;00 | t Klaverken Buggenhout | KRB Jabbeke |
3076 | 1ND | 11/2/2024 | 15:00 | t Klaverken Buggenhout | KRB Jabbeke |
Neckebroeck Bart (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
6074 | 2NHA | 11/2/2024 | 10:45 | KBK Temse | Krachtbal Snellegem |
10074 | LH | 11/2/2024 | 12:00 | KBK Temse | KBC Aalter A (2LH) |
Niemand Aangeduid (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
31077 | U14M | 10/2/2024 | 11:30 | KBC St. Michiels | Sporting Brugge |
32051 | U14JA | 10/2/2024 | 13:45 | t Botterken Baasrode | KBK Temse |
29050 | U16MA | 10/2/2024 | 14:30 | HO Beitem | KBK Ichtegem |
14077 | REG HA | 10/2/2024 | 15:00 | t Botterken Baasrode | Atlas Varsenare |
26091 | U18J | 10/2/2024 | 16:15 | Avanti Lissewege | KBC St. Michiels A |
13086 | REG DA | 10/2/2024 | 16:30 | KBC Heist | Krachtbal Torhout |
35049 | U16MB | 10/2/2024 | 16:30 | Noordster Dudzele | D&W Koekelare |
26087 | U18J | 10/2/2024 | 17:30 | KBC Heist | KBK Ichtegem |
15086 | REG DB | 10/2/2024 | 17:45 | KBC Heist | Atlas Varsenare |
2076 | 1NHB | 10/2/24 | 16:45 | Osiris Aalst | KBK Ichtegem |
2073 | 1NHB | 10/2/24 | 18:45 | Avanti Lissewege | KBC St. Michiels |
7074 | 2NHB | 11/2/2024 | 09:30 | KBK Temse | Krachtbal Snellegem |
26088 | U18J | 11/2/2024 | 11:30 | WWR Ingelmunster | Sporting Brugge |
13090 | REG DA | 11/2/2024 | 12:30 | t Klaverken Buggenhout | WWR Ingelmunster |
15088 | REG DB | 11/2/2024 | 13:45 | t Klaverken Buggenhout | D&W Koekelare |
Nog toe te kennen (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
31078 | U14M | 10/2/2024 | 13:30 | HO Beitem | t Botterken Baasrode |
Stagiair (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
14073 | REG HA | 10/2/2024 | 17:30 | Avanti Lissewege | KBC Aalter |
Steyaert Piet (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
32049 | U14JA | 10/2/2024 | 10:30 | KBC St. Michiels | Sporting Brugge |
26090 | U18J | 10/2/2024 | 12:30 | KBC St. Michiels B | KRB Jabbeke |
43004 | U12 2B | 10/2/2024 | 9:30 | KBC St. Michiels | KRB Jabbeke |
Strobbe Luc (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
29051 | U16MA | 11/2/2024 | 10:00 | KRB Jabbeke | t Klaverken Buggenhout |
35051 | U16MB | 11/2/2024 | 11:00 | KRB Jabbeke | t Botterken Baasrode |
Timmerman Kurt (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
2077 | 1NHB | 11/2/2024 | 09:00 | WWR Ingelmunster | KSVV Inter Assebroek |
31073 | U14M | 11/2/2024 | 15:00 | Buffalo s Sijsele | KBK Ichtegem |
1077 | 1NHA | 11/2/24 | 10:15 | WWR Ingelmunster | KSVV Inter Assebroek |
Van Bosstraeten Charlot (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
41074 | REG HB | 11/2/2024 | 09:00 | KRB Jabbeke | Krachtbal Snellegem |
2074 | 1NHB | 11/2/2024 | 10:15 | KRB Jabbeke | t Klaverken Buggenhout |
1074 | 1NHA | 11/2/24 | 11:30 | KRB Jabbeke | t Klaverken Buggenhout |
Van Deynse Andre (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
40049 | U14JB | 10/2/2024 | 15:00 | Krachtbal Snellegem | KBK Ichtegem |
14075 | REG HA | 10/2/2024 | 17:00 | D&W Koekelare | KBC St. Michiels |
10075 | LH | 10/2/2024 | 18:15 | D&W Koekelare | KBC St. Michiels |
41075 | REG HB | 10/2/2024 | 19:30 | D&W Koekelare | KBC St. Michiels |
13088 | REG DA | 11/2/2024 | 09:00 | HO Beitem | D&W Koekelare |
42004 | U12 2A | 11/2/2024 | 11:00 | Krachtbal Torhout | HO Beitem |
Van Lierde Milan (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
15089 | REG DB | 10/2/2024 | 16:15 | t Botterken Baasrode | Grenskracht Menen |
13089 | REG DA | 10/2/2024 | 17:30 | t Botterken Baasrode | Grenskracht Menen |
12051 | LD | 10/2/2024 | 18:45 | t Botterken Baasrode | KBK Temse (2LD) |
3075 | 1ND | 10/2/2024 | 20:00 | t Botterken Baasrode | Noordster Dudzele |
Van Nieuwkerke Stefaan (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
41077 | REG HB | 10/2/2024 | 17:30 | Noordster Dudzele | KSVV Inter Assebroek |
Van Verre Willy (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
12052 | LD | 10/2/2024 | 17:45 | KBC Opstal | KRB Jabbeke |
10078 | LH | 11/2/2024 | 09:30 | Z.A.K.Beveren (2LH) | Atlas Varsenare |
Vander Stichele Robbe (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
35050 | U16MB | 10/2/2024 | 10:00 | Grenskracht Menen | KBK Ichtegem |
32050 | U14JA | 10/2/2024 | 11:00 | Grenskracht Menen | D&W Koekelare |
7073 | 2NHB | 10/2/2024 | 18:45 | KBC Heist | KBC St. Michiels |
6073 | 2NHA | 10/2/2024 | 20:00 | KBC Heist | KBC St. Michiels |
44006 | U12 2C | 10/2/2024 | 9:00 | Grenskracht Menen A | Buffalo s Sijsele |
Vanhoutte Wim (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
7075 | 2NHB | 10/2/2024 | 13:30 | KBC Male | D&W Koekelare |
6075 | 2NHA | 10/2/2024 | 14:45 | KBC Male | D&W Koekelare |
13087 | REG DA | 10/2/2024 | 16:00 | KBC Male | Noordster Dudzele |
Verpoest John (10-11 feb)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
44010 | U12 2C | 11/2/2024 | 10:00 | Noordster Dudzele | Grenskracht Menen B |