Filters
- Bas Wietse
- Beyens Timo
- Bieseman Helena
- Blommaert Joren
- Blommaert Marc
- Bogaert Maarten
- Bonne Curt
- Borra Julie
- Bosman Dirk
- Braem Walter
- Bruckner Louis
- Calleeuw Kristof
- Catry Senne
- Claes Pol
- Claeys Koen
- Claeys Maarten
- Clarysse Michael
- Compernolle Roland
- Cool Kelly
- Cox Jos
- D*hoore Alexander
- D*hoore Marc
- De Cremer Thomas
- De Haes Aron
- De Love Sandra
- De Smet Jasper
- Defreyne Lies
- Deleu Lars
- Deleye Karel
- Demeulenaere Luc
- Demunter Marc
- Demunter Marc
- Devoldere Arwen
- Dhaese Anja
- Dhaese Antoon
- Emanuel Geert
- Flameyn Bjorn
- Flameyn Julie
- Florkin Jimmy
- Gerlo Jonathan
- Goedgezelschap Sara
- Gorssen Theo
- Kerkaert Geert
- Kindermans Lander
- Maenhout Eric
- Maes Matthias
- Marchand Filip
- Meersman Bert
- Mouton Finn
- Neckebroeck Bart
- Niemand Aangeduid
- nog niet gekend
- Nog toe te kennen
- Oosterlinck Peter
- Pauwels Lies
- Quintijn Stefaan
- Reumers Joris
- Reybrouck Erik
- Roggeman Bart
- Roze Eddy
- Sevenhant Kobe
- Stagiair
- Stassijns Jean-Pierre
- Stevens Stefan
- Steyaert Piet
- Strobbe Luc
- Strubbe Celesta
- Tamsin Frederik
- Timmerman Dirk
- Timmerman Kurt
- Van Bosstraeten Charlot
- Van den Berghe Ronald
- Van Deynse Andre
- Van Lierde Milan
- Van Nieuwkerke Stefaan
- Van Oudenhove Ignace
- Van Torre Louis
- Van Verre Willy
- Vandenberghe Thomas
- Vandepoele Kurt
- Vandepoele Niels
- Vander Stichele Robbe
- Vanhecke Jan
- Vanhoutte Wim
- Vanneste Andreas
- Verpoest John
- Wuyts Eric
- 9-10 sep
- 16-17 sep
- 23-24 sep
- 30 sep - 1 okt
- 7-8 okt
- 14-15 okt
- 21-22 okt
- 28-29 okt
- 4-5 nov
- 11-12 nov
- 18-19 nov
- 25-26 nov
- 2-3 dec
- 9-10 dec
- 16-17 dec
- 6-7 jan
- 13-14 jan
- 20-21 jan
- 27-28 jan
- 3-4 feb
- 10-11 feb
- 17-18 feb
- 24-25 feb
- 2-3 maa
- 9-10 maa
- 16-17 maa
- 23-24 maa
- 30 maa apr
- 1 apr
- 6-7 apr
- 13-14 apr
- 20-21 apr
- 27-28 apr
- 1 mei
- 4-5 mei
- 8 mei
- 9 mei
- 11-12 mei
- 15 mei
- 18-19 mei
- 22 mei
- 25 mei
- Osiris Aalst
- KBC Aalter
- KSVV Inter Assebroek
- t Botterken Baasrode
- HO Beitem
- Z.A.K.Beveren
- Lozen Bocholt
- Molenkracht Bree
- Sporting Brugge
- t Klaverken Buggenhout
- Noordster Dudzele
- KBC Edegem
- HO Grote Brogel
- Helios Halle
- KBC Heist
- KBK Ichtegem
- WWR Ingelmunster
- KRB Jabbeke
- PJ Kaulille
- D&W Koekelare
- Avanti Lissewege
- KRB Loppem
- KBC Maldegem-Donk
- KBC Male
- Grenskracht Menen
- KB Moerdamme
- KBC Opstal
- KBC Overpelt
- Buffalo s Sijsele
- KBC St. Michiels
- Krachtbal Snellegem
- KBK Temse
- Krachtbal Torhout
- Atlas Varsenare
- Vrij
- NTB
Scheidsrechters
Blommaert Joren (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
32044 | U14JA | 24/3/2024 | 13:45 | t Klaverken Buggenhout | KBK Temse |
35044 | U16MB | 24/3/2024 | 15:00 | t Klaverken Buggenhout | t Botterken Baasrode |
Bonne Curt (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
32041 | U14JA | 24/3/2024 | 10:15 | KRB Jabbeke | t Botterken Baasrode |
31062 | U14M | 24/3/2024 | 9:15 | KRB Jabbeke | t Botterken Baasrode |
Borra Julie (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
43029 | U12 2B | 23/03/2024 | 10:00 | KBC St. Michiels | KBK Ichtegem |
26158 | U18J | 23/03/2024 | 11:00 | KBC St. Michiels A | KBC Male |
Braem Walter (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
28033 | U18M | 23/3/2024 | 15:00 | KBC Male | Noordster Dudzele |
Bruckner Louis (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
28031 | U18M | 23/3/2024 | 12:15 | KBC St. Michiels | KBK Ichtegem |
14064 | REG HA | 23/3/2024 | 13:30 | KBC St. Michiels | t Botterken Baasrode |
Catry Senne (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
15157 | REG DB | 24/03/2024 | 10:00 | KBK Ichtegem | KBC Heist |
12043 | LD | 24/3/2024 | 11:15 | KBK Ichtegem | KBC Maldegem-Donk (2LD) |
Claes Pol (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
124 | RRL | 24/3/2024 | 19:00 | Molenkracht Bree | PJ Kaulille C |
D*hoore Marc (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
7066 | 2NHB | 24/3/2024 | 09:00 | HO Beitem | KBC Heist |
6066 | 2NHA | 24/3/2024 | 10:15 | HO Beitem | KBC Heist |
De Love Sandra (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
29041 | U16MA | 23/3/2024 | 09:00 | Avanti Lissewege | KRB Jabbeke |
40043 | U14JB | 23/3/2024 | 10:00 | Avanti Lissewege | KBK Ichtegem |
31065 | U14M | 23/3/2024 | 11:00 | Avanti Lissewege | D&W Koekelare |
Deleye Karel (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
1063 | 1NHA | 23/3/2024 | 18:45 | KSVV Inter Assebroek | KBK Ichtegem |
10063 | LH | 23/3/2024 | 20:00 | KSVV Inter Assebroek | KBK Ichtegem (2LH) |
43030 | U12 2B | 24/03/2024 | 9:00 | KRB Jabbeke | Krachtbal Snellegem |
2062 | 1NHB | 24/3/2024 | 10:15 | KRB Jabbeke | KBC Male |
1062 | 1NHA | 24/3/2024 | 11:30 | KRB Jabbeke | KBC Male |
Demeulenaere Luc (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
46013 | U16J-2 | 24/03/2024 | 10:00 | KBK Ichtegem A | KBK Temse |
46015 | U16J-2 | 24/03/2024 | 9:00 | KBK Ichtegem B | KRB Jabbeke B |
35043 | U16MB | 24/3/2024 | 11:00 | KBK Ichtegem | D&W Koekelare |
Demunter Marc (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
26159 | U18J | 23/03/2024 | 17:30 | KBC Heist | KBC St. Michiels B |
Devoldere Arwen (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
26157 | U18J | 24/03/2024 | 11:15 | KBK Ichtegem | t Botterken Baasrode |
29043 | U16MA | 24/3/2024 | 10:15 | KBK Ichtegem | D&W Koekelare |
31061 | U14M | 24/3/2024 | 9:15 | KBK Ichtegem | Krachtbal Snellegem |
Dhaese Anja (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
26160 | U18J | 24/03/2024 | 10:15 | WWR Ingelmunster | D&W Koekelare |
Flameyn Bjorn (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
2061 | 1NHB | 23/3/2024 | 15:45 | KBC St. Michiels | t Klaverken Buggenhout |
1061 | 1NHA | 23/3/2024 | 17:00 | KBC St. Michiels | t Klaverken Buggenhout |
3061 | 1ND | 23/3/2024 | 18:15 | KBC St. Michiels B | KBC St. Michiels A |
Gorssen Theo (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
123 | RRL | 23/3/2024 | 18:00 | HO Grote Brogel | KBC Overpelt |
Maenhout Eric (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
35042 | U16MB | 23/3/2024 | 10:00 | Grenskracht Menen | Noordster Dudzele |
32042 | U14JA | 23/3/2024 | 11:00 | Grenskracht Menen | Sporting Brugge |
3063 | 1ND | 23/3/2024 | 12:00 | Grenskracht Menen | KRB Jabbeke |
42029 | U12 2A | 24/03/2024 | 12:00 | Krachtbal Torhout | Avanti Lissewege B |
13155 | REG DA | 24/03/2024 | 13:00 | Krachtbal Torhout | t Botterken Baasrode |
26155 | U18J | 24/03/2024 | 13:00 | Krachtbal Torhout | t Klaverken Buggenhout |
Meersman Bert (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
29044 | U16MA | 23/3/2024 | 15:30 | Osiris Aalst | t Klaverken Buggenhout |
2065 | 1NHB | 23/3/2024 | 16:45 | Osiris Aalst | Sporting Brugge |
1065 | 1NHA | 23/3/2024 | 18:00 | Osiris Aalst | Sporting Brugge |
Niemand Aangeduid (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
47014 | U16J-3 | 23/03/2024 | 10:00 | KBC Opstal | KBC St. Michiels B |
15159 | REG DB | 23/03/2024 | 16:15 | KBC Male | Avanti Lissewege B |
26156 | U18J | 23/03/2024 | 17:30 | Sporting Brugge | Vrij |
2063 | 1NHB | 23/3/2024 | 17:30 | KSVV Inter Assebroek | KBK Ichtegem |
7065 | 2NHB | 23/3/2024 | 17:30 | KBC Opstal | KBC Male |
2064 | 1NHB | 23/3/2024 | 18:15 | D&W Koekelare | WWR Ingelmunster |
14061 | REG HA | 23/3/2024 | 18:15 | KBC Aalter | t Klaverken Buggenhout |
13160 | REG DA | 24/03/2024 | 09:00 | HO Beitem | Vrij |
15161 | REG DB | 24/03/2024 | 09:00 | KRB Jabbeke | Vrij |
7062 | 2NHB | 24/3/2024 | 09:30 | KBK Temse | Grenskracht Menen |
41065 | REG HB | 24/3/2024 | 10:00 | Helios Halle | D&W Koekelare |
Reybrouck Erik (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
13157 | REG DA | 23/03/2024 | 18:45 | Noordster Dudzele | KBC Heist |
31064 | U14M | 23/3/2024 | 17:45 | Noordster Dudzele | KBC St. Michiels |
3064 | 1ND | 23/3/2024 | 20:00 | Noordster Dudzele | WWR Ingelmunster |
Roze Eddy (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
13158 | REG DA | 23/03/2024 | 15:00 | KBC St. Michiels | Avanti Lissewege |
15158 | REG DB | 23/03/2024 | 16:15 | KBC St. Michiels | Avanti Lissewege A |
41064 | REG HB | 23/3/2024 | 14:00 | KBC St. Michiels | Noordster Dudzele |
Steyaert Piet (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
31066 | U14M | 23/3/2024 | 13:30 | HO Beitem | Buffalo s Sijsele |
29042 | U16MA | 23/3/2024 | 14:30 | HO Beitem | KBC St. Michiels |
Strobbe Luc (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
7064 | 2NHB | 23/3/2024 | 15:45 | D&W Koekelare | t Botterken Baasrode |
6064 | 2NHA | 23/3/2024 | 17:00 | D&W Koekelare | t Botterken Baasrode |
Timmerman Kurt (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
13156 | REG DA | 23/03/2024 | 17:00 | D&W Koekelare | Grenskracht Menen |
15156 | REG DB | 23/03/2024 | 18:15 | D&W Koekelare | Grenskracht Menen |
32043 | U14JA | 23/3/2024 | 16:00 | D&W Koekelare | KBC St. Michiels |
1064 | 1NHA | 23/3/2024 | 19:30 | D&W Koekelare | WWR Ingelmunster |
15155 | REG DB | 24/03/2024 | 11:15 | Atlas Varsenare | t Botterken Baasrode |
3066 | 1ND | 24/3/2024 | 10:00 | Atlas Varsenare | KBC Heist |
Van Deynse Andre (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
47013 | U16J-3 | 23/03/2024 | 15:00 | KBC Aalter | D&W Koekelare |
42028 | U12 2A | 23/03/2024 | 16:00 | KBC Aalter | Avanti Lissewege A |
Van Lierde Milan (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
6065 | 2NHA | 23/3/2024 | 18:45 | KBC Opstal | KBC Male |
12044 | LD | 23/3/2024 | 20:00 | KBC Opstal | KBK Temse (2LD) |
Van Nieuwkerke Stefaan (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
13159 | REG DA | 23/03/2024 | 15:00 | KBC Male | t Klaverken Buggenhout |
10066 | LH | 24/3/2024 | 09:00 | Atlas Varsenare | Buffalo s Sijsele (2LH) |
14063 | REG HA | 24/3/2024 | 10:15 | Atlas Varsenare | KBK Ichtegem |
Van Oudenhove Ignace (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
15160 | REG DB | 24/03/2024 | 13:45 | t Klaverken Buggenhout | Sporting Brugge |
3065 | 1ND | 24/3/2024 | 15:00 | t Klaverken Buggenhout | t Botterken Baasrode |
Van Torre Louis (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
46014 | U16J-2 | 24/03/2024 | 11:00 | Krachtbal Torhout | KRB Jabbeke A |
40044 | U14JB | 24/3/2024 | 10:00 | Krachtbal Torhout | t Klaverken Buggenhout |
Van Verre Willy (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
45009 | U16J-1 | 23/03/2024 | 18:45 | t Botterken Baasrode | Krachtbal Snellegem |
6062 | 2NHA | 24/3/2024 | 10:45 | KBK Temse | Grenskracht Menen |
10062 | LH | 24/3/2024 | 12:00 | KBK Temse | Z.A.K.Beveren (2LH) |
Vandenberghe Thomas (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
47015 | U16J-3 | 23/03/2024 | 10:00 | Avanti Lissewege | KBC St. Michiels A |
26161 | U18J | 23/03/2024 | 11:00 | Avanti Lissewege | KRB Jabbeke |
Vandepoele Kurt (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
13161 | REG DA | 24/03/2024 | 10:15 | KRB Jabbeke | WWR Ingelmunster |
12041 | LD | 24/3/2024 | 09:00 | KRB Jabbeke | t Botterken Baasrode |
41062 | REG HB | 24/3/2024 | 11:30 | KRB Jabbeke | KBC Male |
Vander Stichele Robbe (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
7061 | 2NHB | 23/3/2024 | 18:15 | KBC St. Michiels | Krachtbal Snellegem |
6061 | 2NHA | 23/3/2024 | 19:30 | KBC St. Michiels | Krachtbal Snellegem |
Vanhecke Jan (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
42030 | U12 2A | 23/03/2024 | 14:00 | HO Beitem | Noordster Dudzele |
43028 | U12 2B | 23/03/2024 | 15:00 | HO Beitem | t Botterken Baasrode |
45010 | U16J-1 | 23/03/2024 | 16:00 | HO Beitem | t Klaverken Buggenhout |
40042 | U14JB | 23/3/2024 | 13:00 | HO Beitem | Krachtbal Snellegem |
2066 | 1NHB | 24/3/2024 | 09:00 | HO Beitem | Avanti Lissewege |
1066 | 1NHA | 24/3/2024 | 10:15 | HO Beitem | Avanti Lissewege |
14066 | REG HA | 24/3/2024 | 11:30 | HO Beitem | Avanti Lissewege |
Vanhoutte Wim (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
10061 | LH | 23/3/2024 | 17:00 | KBC Aalter B (2LH) | KBC Aalter A (2LH) |
Vanneste Andreas (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
10064 | LH | 24/3/2024 | 11:00 | KBC St. Michiels | KB Moerdamme (2LH) |
Wuyts Eric (23-24 maa)
Group | Date | Time | Team | ||
---|---|---|---|---|---|
214 | RRL | 24/3/2024 | 10:00 | PJ Kaulille B | PJ Kaulille A |